×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Разбита е банда за пране на пари с 600 000 евро, 70 кг. наркотици и боеприпаси
  • Украйна разби престъпна мрежа, изпрала $13 млн. в отбранителния сектор
  • Рекорд: За 9 минути три пъти заснеха 18-годишен от Смолян да фучи с 138км/час
  • Паркингите по морето вдигнаха цените, на Златните искат по 15€ на ден
  • Нови земетресения разлюляха съседна Турция
  • Продължава ремонтът на ул. „Христо Ботев“
  • Снежна буря връхлетя Москва
  • 17% повече вода в язовирите тази пролет
  • По-скъп курорт до 30 на сто
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето го Кирил Христов! Какъв е той? Арестант или Принц на Несебър(ВИДЕО)


Ето го Кирил Христов! Какъв е той? Арестант или Принц на Несебър(ВИДЕО)
Кирил Христов е свободен човек - приема гости в лятната си резиденция в Несебър
Тема в развитие
Дипломатът Пламен Копчев с шокиращи разкрития за убийството в Стария Несебър: Пихме доста, Принца без повод вадеше пистолета! Принца ридае в съда за убийството на Никола Колев: Бях в тотален шок, той ми беше всичко Шокиращо! Вижте оправданието на бизнесмена Кирил Христов за убийството на Никола Колев Ексклузивно! Вижте разказа на пряк очевидец на убийството в Стария Несебър, Принца цял ден гърмял и размахвал пистолет Принца не се призна за виновен! Обвиниха семейството на жертвата му, че иска да вземе негови имоти и фирми Вдовицата на жертвата на Принца: Това е убийство, взеха ни всичко! Тръгват делата на Киро Принца и черната вдовица Веселина, процесите разпределени на опитни магистрати Киро Принца взе за чистачка вдовицата на жертвата си Обрат! Съдят Киро Принца за умишлено убийство, грозят го от 10 до 20 години затвор Само във Флагман.бг! Вижте обвинението срещу Киро Принца, може да не изкара и ден в затвора за убийството на готвача Кольо Има ли чадър над Киро Принца? Една година след убийството в Несебър няма Обвинителен акт, липсват ключови експертизи! Ето го Кирил Христов! Какъв е той? Арестант или Принц на Несебър(ВИДЕО) Спазва ли Кирил Христов-Принца домашния си арест? Преценете сами!(ВИДЕО) Съдия Георги Кошничаров потвърди домашния арест на Принца, имал „добри характеристични данни“ Принца се върнал да си допие след убийството на готвача Кольо Прокуратурата потвърди версията на Флагман.бг – в Несебър опитали да маскират убийството на готвача Кольо като инфаркт Съд и прокуратура се оплетоха с Принца - убиец, чудят се кой да го докара в Бургас Флагман пита МВР и Цацаров колко съучастници опитаха да скрият убийството в Стария Несебър Прокурор Румяна Славова протестира леката мярка на убиеца Киро Принца Вижте мотивите, с които съдия Петя Петрова пусна у дома убиеца Киро Принца Първо във Флагман! Ето го Киро Принца, екзекутирал брутално готвача си в Несебър (СНИМКИ) Пълна пародия! Съдът пусна под домашен арест убиеца Киро Принца, не бил опасен Киро Принца убил готвача си с 1,15 промила алкохол в кръвта Съпругата на убития готвач Кольо: Искаха да вярвам, че е починал от инфаркт и да ми го върнат направо в ковчега Зловещо! Само във Флагман.Бг! Истината за убийството на готвача в Несебър Несебър пита: Копчев, къде скри Аудито след разстрела на готвача? Потвърди се първата версия на Флагман! Готвачът от Несебър гръмнат в колата на футболния бос Пламен Копчев Шест куршума за готвача Кольо, защото Киро Принца не харесал печеното му агне Несебърлии: Киро Принца редовно биеше готвача, Кольо се страхуваше от него (СНИМКИ) Бивш футболен бос свидетел на зверското убийство в Несебър Несебър в шок! Арестуваха Киро-Принца с още един авер - за разстрела на готвача Кървава драма в Несебър! Собственик на ресторант застреля готвача си
виж още
скрий
29 Август 2016, Понеделник, 11:01 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимка и видео: Иван КОЛЕВ

59-годишният бизнесмен уби готвача си Никола Колев през април, а днес се държи сякаш нищо не се е случило

59-годишният бизнесмен Кирил Христов, който през април уби главния готвач на ресторанта си Никола Колев(ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ) и се опита по изключително циничен начин да прикрие престъплението, днес се държи, сякаш нищо не се е случило.

За втори път в рамките на няколко месеца репортер на Флагман.бг засече Кирил Христов да се разхожда свободно в Несебър(ВИЖ КАК ГО СПИПАХМЕ В КРАЧКА ПРЕЗ ЮНИ), а е с наложена постоянна мярка „домашен арест“.

В събота, малко след 21 часа, видяхме Кирил Христов да посреща гостите си пред ресторанта, където смъртта си по нелеп начин намери Никола Колев. Бизнесменът бе в отлично настроение, прие красива чернокоса дама на една от масите в заведението, която бе отрупана с морски деликатеси.

Кирил Христов през цялото лято можел да бъде забелязан да обикаля свободно Стария Несебър.

Припомняме, че бургаските магистрати бяха безкрайно снизходителни към Кирил Христов и му наложиха възможно най-леката мярка - „домашен арест“.

Христов декларира, че няма да напуска пределите на лятната си резиденция в Стария Несебър. Той живее на втория етаж над ресторанта и ако се следва буквата на Закона не би следвало да прекрачи дори прага на дома си, освен ако няма прокурорско разрешение.

Може би се счита за владетел на Стария Несебър. Принц или дори Император. За него пределите на дома му са крепостните стени на града“, иронично коментират местните жители.

В същото време съпругата на убития готвач – Стоянка тъгува за погубения живот на мъжа й. Дамата бе забелязана от наш репортер в траурно черно облекло да броди като призрак на ул.“Любен Каравелов“ в новия град. Жената все още няма адвокат, а и изглежда сама тя е изгубила надежда, че ще има справедливост за убиеца на мъжа й.



В категории: Несебър , Животът


16
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Дори Анчелоти не е виждал такова "чудо" като Неймар Дори Анчелоти не е виждал такова "чудо" като Неймар 27/04/2026, Понеделник 21:00 0
Тервел ИЛИЕВ Барселона готви трансферната бомба на 2026 година Барселона готви трансферната бомба на 2026 година 27/04/2026, Понеделник 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ Коя зодия е най-добрият партньор за вас? Коя зодия е най-добрият партньор за вас? 27/04/2026, Понеделник 20:20 0
Тервел ИЛИЕВ Драма на пешеходна пътека, майка и дете в болница Драма на пешеходна пътека, майка и дете в болница 27/04/2026, Понеделник 19:20 0
Тервел ИЛИЕВ Президентът Йотова скърби за Михаил Заимов Президентът Йотова скърби за Михаил Заимов 27/04/2026, Понеделник 18:20 0
16
Коментара по темата
16.
ДО ТОР
29.08.2016 18:23:53
7
4
Дали си оборска тор или си обикновена фекалия? Всеки случай има своите особености. Ако не беше така правосъдие можеше да раздава някой компютър. Недопустимо е да се поставят всички случаи под общ знаменател. Има умишлени убийства има и непредпазливи убийства. Има и причиняване на смърт при случайно събитие. За тебе това еднакво наказуеми казуси ли са? Прояви повече разум в отношениено към т.н.принц. А ако беше гурлив циганин толкова ли злобна пяна щеше да плюеш? Комплексарско и сиромахомилско поведение имаш!
15.
ViP
29.08.2016 15:21:17
1
7
Гербаджийско поведение,докато ни управляват тия..така ще е !!!
14.
gotva4a na tapka4a
29.08.2016 14:14:50
6
9
да ама принца не стана принцеса понеже даде под наем ресторанта на стефан ухото на ченгелите и сега го пазят там и никой не може да го бара понеже стефан е спонсор на много куки и на началниците им и сещайте се ... да го духат бедните .
13.
Киро Принца
29.08.2016 13:39:38
4
17
Оха яката баси и кефа трепя като луд стрелям и убивам и живуркам от пред и никой нищо ме може да ми направи.Аз също си обикалям в Несебър не съм само в къщи е все пак лято е трябва и разходка.Още днес мога да застрелям още един и пак ще съм на свобода,колкото си искам мога да застрелям и никога няма да вляза в панделата защото съм велик и безсмъртен аз съм над закона еййййй мишки, не АЗ СЪМ ЗАКОНАаааа АЗ каквото аз кажа това става.......Аз съм великия Кирил Принца а всички други пръднали,автобус ритнали на магистралата влизат и лежат в ареста,а аз никога няма да вляза и пак ще трепя защото аз съм ЗАКОНА ТОВА ДА ВИ Е ЯСНО НА ВСИЧКИ
12.
Съд фейсбук
29.08.2016 13:38:24
2
2
Osyvdam bokluka na 40 godini.

https://www.facebook.com/Съд-фейсбук-773228082781969/
11.
top do advokata
29.08.2016 13:36:37
5
11
адвокате разбираме че имаш интерес да лапнеш много кинти ама има и елементарна справедливост, не може само вашата КРАВА да е мъжка
10.
в
29.08.2016 13:12:00
3
8
"Уникална държава" ,както казват в едно тв предаване.
9.
perata
29.08.2016 13:09:07
2
7
a men shto me durjaha pod strikten domashen arest? az ne sum ubil nikoi, samo mozuchnite si kletki no beshe odavna!
8.
top до многоточието
29.08.2016 12:15:30
5
15
надявам се че под "народ " имаш предвид себе си . Тука става въпрос за елементарна справедливост а не за озлобление . И въпроса е защо закона се прилага различно за различните хора. А м/у впрочем Принц ли е Педал ли е не го познавам и ме боли УЯ за него но щом е убил трябва да го папка корав
7.
Фенче
29.08.2016 12:12:04
1
4
Касабова подръжава на бозукова.Много иска да прилича на нея!!!!аууууу колко много иска.Да,обаче на всяка свиня и идва коледата,а за такива като тях си е направо неизбежна.Дали няма да е тази година тяхната коледа???
6.
.......
29.08.2016 12:07:33
6
11
Като чета коментарите за пореден път се убеждавам че т.н." народ", т.е. простолюдието е страшно зомбирано , непросветено и озлобено!
5.
МДААА
29.08.2016 12:06:39
1
20
За кокошка няма прошка.
За милиони, няма закони.
4.
top do1
29.08.2016 11:35:06
5
30
той може да е в границите на имота но въпроса е защо за подобно престъпление е под домашен арест. защо аршина не e еднакъв за всички, колко пари взеха съд, прокуратура и следствие и още много ЗАЩО
3.
*********
29.08.2016 11:32:20
0
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
2.
Бургазлия
29.08.2016 11:29:07
4
30
ВНИМАНИЕ УБИЕЦ НА СВОБОДА
МВР И ПРОКУРАТУРАТА ДА СЕ САМОСЕЗИРАТ И ДА УВЕДОМЯТ БУРГАСКИЯТ СЪД ЗА ЗАДЪРЖАНЕТО МУ В АРЕСТА
ТОЗИ УБИЕЦ НЕ СПАЗВА ЗАКОНИТЕ
ТОЗИ УБИЕЦ ТРЯБВА ДА Е В ЗАТВОРА
КЪДЕ СТЕ ГОСПОДА ПРОКУРОРИ И СЪДИИ ?
1.
...
29.08.2016 11:17:42
42
11
Боклуци от Флагман. Стойте на неутрална позиция. Това което правите е непрофесионално и неетично. Кирил стои в границите на имота си.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Семейството, което показва, че мечтите нямат граници гостува в Бургас, за да представи вълнуващата си книга Семейството, което показва, че мечтите нямат граници гостува в Бургас, за да представи вълнуващата си книга Те са едни от най-известните български пътешественици, а новата им книга е страстен разказ за изпитания, за вътрешни съмнения, за преодоляване на препятствия и за истинския смисъл на пътуването Ужасна катастрофа на магистрала „Тракия“: Тир излетя от пътя след сблъсък с лека кола Ужасна катастрофа на магистрала „Тракия“: Тир излетя от пътя след сблъсък с лека кола Единият от шофьорите дал положителна проба за наркотици Бойко Борисов отговори на Вежди за девойката: Бих ли допуснал някой друг да решава кой да е в листите Бойко Борисов отговори на Вежди за девойката: Бих ли допуснал някой друг да решава кой да е в листите На националната среща в Пловдив присъстват областните координатори, бивши и настоящи депутати, ексминистри, кметове и други знакови фигури Съдия зове за промени в закона, за да не е ВСС магнит за службогонци и прокурорите да не са на каишка Съдия зове за промени в закона, за да не е ВСС магнит за службогонци и прокурорите да не са на каишка Не бива главният прокурор да има влияние върху кариерата им, подчерта той Цветан Цветанов: Народът избра Радев, защото е жертва на статуквото, но зрее социално напрежение Цветан Цветанов: Народът избра Радев, защото е жертва на статуквото, но зрее социално напрежение  Дефицитът е 6% от БВП, а политиците казват, че трябва да е до 3 на сто и разходите трябва да бъдат орязани, обясни той Флагман.бг разкри строителния фараон Пилипенко, той взе пари за 160 апартамента на зелено в Бургас и ги заряза на Акт 14 Флагман.бг разкри строителния фараон Пилипенко, той взе пари за 160 апартамента на зелено в Бургас и ги заряза на Акт 14 Продължават преговорите между едноличната му фирма "Дисконт 29" и възложителя на незавършения жилищен комплекс "Ариа 2" в новия бургаски кв. Хоризонт, но засега без резултат Успех за каратистите от КК „Сансай” на международния турнир в Истанбул Успех за каратистите от КК „Сансай” на международния турнир в Истанбул Те завоюваха 4 златни медала, 7 сребърни медала и 6 бронзови медала, доказвайки, че Бургас е едно от водещите места за карате в България Гълъб Донев става председател на парламента Гълъб Донев става председател на парламента Той трябваше да стане министър на труда и социалната политика, но Румен Радев очевидно е имал други планове за един от най-доверените си  17% повече вода в язовирите тази пролет 17% повече вода в язовирите тази пролет Преливат някои язовири, а други са близо до 100% запълване - мерки за осигуряване на свободни обеми чрез изпускане на водни маси 3 години след катастрофата и бруталното убийство в Прилеп все още няма "легнал полицай" на пътя 3 години след катастрофата и бруталното убийство в Прилеп все още няма "легнал полицай" на пътя Близките на прегазеното от шофьора дете го пребиха до смърт, а той може би изобщо не е бил виновен за инцидента, карал е с 20 км/ч.
Емили Блънт: Страхувах се от Мерил Стрийп, докато снимах „Дяволът носи Прада" Емили Блънт: Страхувах се от Мерил Стрийп, докато снимах „Дяволът носи Прада" Разбира се, двете звезди по-късно успяват да изградят приятелство по време на снимките на първия филм и създадоха един от най-иконичните киноленти на всички времена След силен вятър един човек загина, а трима са ранени  След силен вятър един човек загина, а трима са ранени  Бурният вятър в Румъния доведе до инциденти, щети в 72 населени места и прекъсвания в електрическото захранване Лавров за Зеленски: Мопс срещу слон! Лавров за Зеленски: Мопс срещу слон! В тази класическа история малко куче лае силно по по-голямо животно, за да привлече вниманието му Иран иска отлагане на преговорите за ядрената програма, ако САЩ са съгласни - отварят Ормузкия проток Иран иска отлагане на преговорите за ядрената програма, ако САЩ са съгласни - отварят Ормузкия проток Предложението е било отправено чрез посредниците от Пакистан САЩ удари лодка заподозряна за наркотрафик в Тихия океан, трима души загинаха САЩ удари лодка заподозряна за наркотрафик в Тихия океан, трима души загинаха Южното командване твърди, че съдът е бил свързан с нелегална търговия, но доказателства не са представени публично Непалска драма в България: Млад работник издъхна за дни от скоротечен рак Непалска драма в България: Млад работник издъхна за дни от скоротечен рак Съпругата и детето му останаха на хиляди километри – шенгенските визи не дойдоха навреме Стрелба във Вашингтон: Доналд Тръмп и Мелания бяха евакуирани Стрелба във Вашингтон: Доналд Тръмп и Мелания бяха евакуирани Заподозреният, когото Тръмп описа като „болен човек“, е арестуван Тръмп отмени мирните преговори с Иран Тръмп отмени мирните преговори с Иран В пакистанската столица днес трябваше да пристигнат емисарите Стив Уиткоф и Джаред Къшнър, за да разговарят представители на Иран Почина общински съветник от БСП Почина общински съветник от БСП Поклонението ще се състои на 25.04.2026 г. от 14:00 часа в обредния дом в гробищен парк "Чаира" Политолог: Най-фаталното е когато имаш толкова много власт, да преядеш с нея Политолог: Най-фаталното е когато имаш толкова много власт, да преядеш с нея "Покачването на цените и реформите в съдебната власт са първите две предизвикателства, с които ще се срещне управлението. Бюджетът е нещо повече от просто справяне с цените", каза доц. Буруджиева
Вежди Рашидов за ГЕРБ Вежди Рашидов за ГЕРБ Нова звезда, някаква девойка, командва и кадрува в ГЕРБ Виц на деня Виц на деня Две блондинки си говорят:
- Много мъже ми пишат. Ставам все по-популярна.
- Ооо, това не е нищо! На мен ми пишат и жените им.
Виц на деня Виц на деня - От колко време си женен?
- Ами от 45 години.
- Еха, а кога беше най-щастливия момент в живота ти?
- Преди 46 години.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Баба проповядваше милост и любов към ближния си и винаги се караше с всички.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори