×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Стачка затвори Лувъра в Париж
  • Задържаха гръцки кораб със седем тона кокаин
  • Годишната инфлация в България през ноември е била 5,2%
  • Стресът на работното място е причина за над 40% от депресиите
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ДНК-експертизата категорична: Трупът, изплувал на вълнолома в Бургас, е на Валя


ДНК-експертизата категорична: Трупът, изплувал на вълнолома в Бургас, е на Валя
Откритото в района на бургаския вълнолом в края на миналата седмица женско тяло принадлежи на 24-годишната Валя Иванова от Бургас
Тема в развитие
ДНК-експертизата категорична: Трупът, изплувал на вълнолома в Бургас, е на Валя Няма следи от насилие по тялото на Валя Вижте 18-годишното момче, намерило трупа на Валя (ВИДЕО) Чакат ДНК-проба от трупа, за да кажат дали е Валя, риби яли от тялото Тялото на Валя заклещено в тетраподите край Морска гара, викат Гражданска защита да го вади (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО) Морето изхвърли тялото на Валя Майката на изчезналата Валя: Дъщеря ми няма психични отклонения, нито любовник Приятелят на изчезналата Валя от Бургас: Ако е скочила от моста, защо не излиза тяло?! Майката на хубавата Валя: Намесеният трети човек в изчезването й е действал от злоба и завист Приятелят на изчезналата Валя: Никога не съм се съмнявал в нея, не е замесен трети човек Окръжна прокуратура е образувала досъдебно производство за отвличане на красивата Валя Изчезналата Валя свалила 20 кг като ученичка с жестоки диети Приятелят на Валя получавал писма: "Мисля, че я видях, но не съм сигурен" Майката на изчезналата Валя: Ако дъщеря ми беше скочила от моста, щеше да ми остави писмо. Отвлечена е Приятелят на хубавата Валя непримирим: Искам да усетя топлите й ръце Приятелка на изчезналата Валя: Тя е страхлива, не може да броди сама в Морската градина Приятелят на изчезналата Валя зове: Помогнете, нека да я търсим заедно! Само във Флагман.бг: Опасни фитнес добавки докарали до смърт красивата Валя от Бургас, четете цялата истина Извънредно! Фатална развръзка за красивата Валя, чакат морето да изхвърли тялото й Изчезналата Валя тръгнала без документи и с 20 лв. в джоба си, телефонът й още дава свободно Валентина отвлечена? Отпадна версията за самоубийство в морето Претърсили поляни и градинки около Лозово, за да намерят следа от изчезналата Валя Красавицата Валя е била облечена с черно яке и черен панталон, приятелят й е в шок Изчезналата в Морската градина Валя е медицинска сестра, смятала да се омъжва за полицай Изчезна 25-годишна жена в Бургас, блокираха входа на Морската градина
виж още
скрий
22 Май 2014, Четвъртък, 15:15 ч.

Валентина Иванова изчезна на 15 април, след 33 дни трупът й бе открит

Трупът, изплувал на вълнолома в Бургас, е на Валентина Иванова. Това стана ясно в резултат на приключилия ДНК – анализ по метода на ДНК-профилиране, свързано с изследване на костен материал, извършено от специалисти в сектор "Базова научно-техническа лаборатория" при ОД МВР – Бургас. По категоричен начин е установено, че откритото в района на бургаския вълнолом в края на миналата седмица женско тяло принадлежи на 24-годишната Валя Иванова от Бургас, изчезнала на 15 април тази година.

В категории: Бургас


13
Коментара
Мария АРНАУДОВА Тръмп атакува Байдън, но все по-често прилича на него Тръмп атакува Байдън, но все по-често прилича на него 15/12/2025, Понеделник 15:00 0
Флагман.БГ Сузанита си сложи нов силикон Сузанита си сложи нов силикон 15/12/2025, Понеделник 14:40 2
Мария АРНАУДОВА Гръцки фермери блокираха "Кулата" и "Илинден" за тирове Гръцки фермери блокираха "Кулата" и "Илинден" за тирове 15/12/2025, Понеделник 14:20 0
Флагман.БГ Изграждат Алея на рока край брега на морето Изграждат Алея на рока край брега на морето 15/12/2025, Понеделник 14:10 1
13
Коментара по темата
13.
Geri
23.05.2014 09:59:55
0
13
Либе жали ден до пладне,майка жали чак до гроба.
12.
СТАНИСЛАВА
23.05.2014 09:30:48
0
9
ПОЧИВАЙ В МИР, ДЕТЕ!!!ИМАЛО Е ПРИЧИНА ДА ПОСТЪПИ ТАКА!КЪДЕ СА БИЛИ ХОРАТА ОКОЛО ВАЛЯ?АМИ ВАЛЕНТИН НИЩО ЛИ НЕ Е РАЗБРАЛ ЗА ДУШЕВНОТО Й СЪСТОЯНИЕ?НЯКОЙ НЕЩО КРИЕ!ТРАГЕДИЯ ГОЛЯМА!
11.
СТАНИСЛАВА
23.05.2014 09:30:26
1
6
ПОЧИВАЙ В МИР, ДЕТЕ!!!ИМАЛО Е ПРИЧИНА ДА ПОСТЪПИ ТАКА!КЪДЕ СА БИЛИ ХОРАТА ОКОЛО ВАЛЯ?АМИ ВАЛЕНТИН НИЩО ЛИ НЕ Е РАЗБРАЛ ЗА ДУШЕВНОТО Й СЪСТОЯНИЕ?НЯКОЙ НЕЩО КРИЕ!ТРАГЕДИЯ ГОЛЯМА!
10.
...
23.05.2014 01:06:17
0
12
Светла и памет на момичето! Нека душата и почива в Мир! Не мога да разбера обаче едно, защо след като в много сайтове се изписа, че баща и е видял камерите, как влиза във водата и т.н. защо се пусна за издирване момичето. Не знам но тук има нещо много странно...
9.
Г.Ж.
23.05.2014 00:55:47
0
11
Не искам да си представям какво изпитват близките и...Дано бъдат оставени да изживеят болката си,а не да ги засипват с хиляди въпроси...В момента това е нещото,от което най-малко се нуждаят...Моите съболезнования.
8.
Albena
22.05.2014 23:20:33
1
7
Mir na dy6ata i .Saboleznovaniq na semeistvoto i i nai ve4e na lybimiqt i k oito ne sprq i za mig da q tarsi.Jalko za tova xybavo slan4ice.
7.
samba
22.05.2014 23:13:00
1
13
Изключително лекомислена и глупава постъпка, за която най-близките и хор а имат косвена вина , имайки впредвид психичното и състояние. Мир на душата и .
6.
BURGASSSSSSSS 11111111
22.05.2014 21:01:59
1
19
Не мога да повярвам имах ме такава голяма надежда да е жива а тя милата била толкова близко до нас . Искам да изкажа искрените си съболезнования ма нейни те родите ли , близки и приятели и най ве4е на Валентин . По4ивай в мир Валя дано си на на по добро и по спокойно място .
5.
nhgljdf
22.05.2014 21:01:50
0
20
Слаба психика, жалко, че е взела такова кардинално решение.
4.
2222222
22.05.2014 20:54:57
1
20
Мило ,красиво момиче....какво те накара да сложиш край на живота си по този начин...Мир на душата ти
3.
Б
22.05.2014 20:49:59
0
23
НАЙ-ИСКРЕННИ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ НА БЛИЗКИТЕ:(И НЕКА ДА ПОЧИВА В МИР ДУШИЧКАТА И.ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ТРАГЕДИЯ,МЛАДО БЕЗУМНО КРАСИВО И ОБРАЗОВАНО МОМИЧЕ,С ШИРОКА УСМИВКА И ЗАОБИКОЛЕНО ОТ ХОРА КОЙТО СА ГО ОБИЧАЛИ.......ВСЕКИ ОТ НАС ИМА МОМЕНТИ НА ОТЧАЯНИЕ,СЛАБОСТ И РАЗОЧАРОВАНИЕ НО ТОВА НЕ Е ИЗХОД....КАКВОТО И ДА СЕ Е СЛУЧИЛО,И КАКВАТО И ДА Е БИЛА ПРИЧИНАТА НЕ Е БИЛА РАЗУМНА ПОСТЪПКА ДА СИ ПОГУБИ ЖИВОТА.ПОЖЕЛАВАМ НА СЕМЕЙСТВОТО МНОГО СИЛА И КУРАЖ В ТАЗИ УЖАСНА МЪКА.
2.
бургас
22.05.2014 20:49:03
4
7
Хиляда глупости ще се изпишат
1.
Въх!
22.05.2014 20:43:19
0
26
Бог да прости момичето. Било е болно, но не се е намерил някой да му помогне навреме. Да почива в мир!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Търговец от Айтос: Пет дни се опитвам да си закупя евро, а банката само ме разхожда Търговец от Айтос: Пет дни се опитвам да си закупя евро, а банката само ме разхожда Предприемач алармира за сериозни затруднения при снабдяването с евромонети и се опасява от санкции Сузанита си сложи нов силикон Сузанита си сложи нов силикон Щерката на Орхан Мурад отново се е подложила на корекция на бюста в Турция Президентът избира кой да назначи за служебен премиер - Андрей Гюров или Димитър Главчев Президентът избира кой да назначи за служебен премиер - Андрей Гюров или Димитър Главчев Рая Назарян със сигурност ще откаже, Мария Филипова е готова, но президентът едва ли ще се спре над нейната кандидатура Ароматни, крехки чушки с плътен и домашен вкус за Бъдни вечер Ароматни, крехки чушки с плътен и домашен вкус за Бъдни вечер Рецепта предавана от поколение на поколение за традиционни пиперки пълнени с боб Гръцки фермери блокираха "Кулата" и "Илинден" за тирове Гръцки фермери блокираха "Кулата" и "Илинден" за тирове Превозвачите търпят загуби, България сезира прокуратурата в Гърция и Европейската комисия Изграждат Алея на рока край брега на морето Изграждат Алея на рока край брега на морето Тя ще се намира в района на Аспаруховия мост във Варна Младежкият активизъм като партиен конвейер Младежкият активизъм като партиен конвейер Тревожните данни за образованието, митът за Gen Z като двигател на недоволството и ролята на медиите и партийните клишета в изграждането на „млади лидери“ Еврокомисията представя план срещу жилищната спекулация и високите наеми Еврокомисията представя план срещу жилищната спекулация и високите наеми Новите мерки целят достъпни жилища за средната класа и повече контрол върху туристическите наеми 17-годишно момиче загина след падане от четвърти етаж след рожден ден 17-годишно момиче загина след падане от четвърти етаж след рожден ден Тийнейджърката е открита жива, но в критично състояние Романтиката ще почука на вратата на три зодиакални знака Романтиката ще почука на вратата на три зодиакални знака Седмичен любовен хороскоп 15-21 декември
Тръмп атакува Байдън, но все по-често прилича на него Тръмп атакува Байдън, но все по-често прилича на него Възрастта, икономиката и умората от властта превръщат президентската надпревара в огледален образ На днешната дата почина човекът, който превърна мечтите в индустрия На днешната дата почина човекът, който превърна мечтите в индустрия Създателят на Мики Маус и Дисниленд остава най-награждаваният човек в историята на киното ЕС въвежда ново правило за автомобилите, което ще ги направи по-скъпи ЕС въвежда ново правило за автомобилите, което ще ги направи по-скъпи Новите автомобили да съдържат поне 25% рециклирана пластмаса, което ще увеличи производствените разходи и цените Естония започна изграждането на бункери по границата с Русия Естония започна изграждането на бункери по границата с Русия Първите стоманобетонни бункери се монтират в югоизточната част на страната,  до края на 2025 г. се планира изграждането на общо 28 от общо 600 съоръжения Гръцки кораб с близо 7 тона кокаин е задържан в Атлантическия океан Гръцки кораб с близо 7 тона кокаин е задържан в Атлантическия океан Плавателният съд е тръгнал от Солун за Латинска Америка, операцията е проведена със съдействието на САЩ и Франция Най-малко 21 загинали при внезапни наводнения в Мароко след проливни дъждове Най-малко 21 загинали при внезапни наводнения в Мароко след проливни дъждове Силни гръмотевични бури удариха провинция Сафи, десетки домове са под вода, има ранени Поредна руска тенисистка смени гражданството си Поредна руска тенисистка смени гражданството си Полина Кудерметова ще играе за Узбекистан Найджъл Фараж ще съкрати 68 000 държавни служители, у нас темата продължава да е табу Найджъл Фараж ще съкрати 68 000 държавни служители, у нас темата продължава да е табу Той предлага система, в която заслугите, резултатите и ефективността ще имат значение  Нетаняху обвини премиера на Австралия, че с подкрепата за Палестина подхранва антисемитизма Нетаняху обвини премиера на Австралия, че с подкрепата за Палестина подхранва антисемитизма Израелският премиер направи остро изявление след смъртоносна стрелба срещу евреи в Сидни Защо Япония ще остане без панди за първи път от половин век Защо Япония ще остане без панди за първи път от половин век В момента тази страна има две панди, взети под наем от Китай
Слави ТРИФОНОВ Слави ТРИФОНОВ ПП-ДБ ни мислят за селяни и чалгари! Виц на деня Виц на деня - Купих си автомобил, от тези, които сами се управляват!
- Е къде е?
- Де да я знам. Замина някъде сам.
Виц на деня Виц на деня - От всичките ми съученици само Жорето остана в България.
- Браво на момчето, патриот! С какво се занимава?
- В затвора е...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Само у нас, притичвайки на червен светофар, може да те блъсне насрещен пешеходец!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори