×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Махнаха Тома Белев от съпредседателския пост в „Зелено движение“
  • Глобалният пазар на дентален туризъм се ускорява към 65 милиарда долара
  • Двама тийнейджъри са в болница след токов удар в района на старозагорската жп гара
  • Британският премиер подаде оставка
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Майката на изчезналата Валя: Ако дъщеря ми беше скочила от моста, щеше да ми остави писмо. Отвлечена е


Майката на изчезналата Валя: Ако дъщеря ми беше скочила от моста, щеше да ми остави писмо. Отвлечена е
Вече седми ден няма следа от красивата Валентина Иванова, близките й не спират да очакват тя да се прибере вкъщи невредима
Тема в развитие
ДНК-експертизата категорична: Трупът, изплувал на вълнолома в Бургас, е на Валя Няма следи от насилие по тялото на Валя Вижте 18-годишното момче, намерило трупа на Валя (ВИДЕО) Чакат ДНК-проба от трупа, за да кажат дали е Валя, риби яли от тялото Тялото на Валя заклещено в тетраподите край Морска гара, викат Гражданска защита да го вади (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО) Морето изхвърли тялото на Валя Майката на изчезналата Валя: Дъщеря ми няма психични отклонения, нито любовник Приятелят на изчезналата Валя от Бургас: Ако е скочила от моста, защо не излиза тяло?! Майката на хубавата Валя: Намесеният трети човек в изчезването й е действал от злоба и завист Приятелят на изчезналата Валя: Никога не съм се съмнявал в нея, не е замесен трети човек Окръжна прокуратура е образувала досъдебно производство за отвличане на красивата Валя Изчезналата Валя свалила 20 кг като ученичка с жестоки диети Приятелят на Валя получавал писма: "Мисля, че я видях, но не съм сигурен" Майката на изчезналата Валя: Ако дъщеря ми беше скочила от моста, щеше да ми остави писмо. Отвлечена е Приятелят на хубавата Валя непримирим: Искам да усетя топлите й ръце Приятелка на изчезналата Валя: Тя е страхлива, не може да броди сама в Морската градина Приятелят на изчезналата Валя зове: Помогнете, нека да я търсим заедно! Само във Флагман.бг: Опасни фитнес добавки докарали до смърт красивата Валя от Бургас, четете цялата истина Извънредно! Фатална развръзка за красивата Валя, чакат морето да изхвърли тялото й Изчезналата Валя тръгнала без документи и с 20 лв. в джоба си, телефонът й още дава свободно Валентина отвлечена? Отпадна версията за самоубийство в морето Претърсили поляни и градинки около Лозово, за да намерят следа от изчезналата Валя Красавицата Валя е била облечена с черно яке и черен панталон, приятелят й е в шок Изчезналата в Морската градина Валя е медицинска сестра, смятала да се омъжва за полицай Изчезна 25-годишна жена в Бургас, блокираха входа на Морската градина
виж още
скрий
23 Април 2014, Сряда, 07:39 ч.
Автор: Флагман.бг

В дома на красивата бургазлийка вярват, че  тя ще се върне

Дъщеря ми щеше да ми остави писмо, ако беше скочила от моста в Бургас, каза майката на красивата бургазлийка Валентина – Пенка Иванова. Тя искрено вярва, че момичето ще се върне. Валя изчезна на 15 април, а случаят трогна сърцата на хиляди хора. Приятелят й Валентин Георгиев е съсипан от мъка и отчаяно търси следа от нея.
Дни преди хубавата Валентина да изчезне безследно, е споделила нещо с майка си, което я навежда на мисълта, че дъщеря и е отвлечена, но не каза подробности. Вчера е била разпитана отново в полицията, където е разказала за този разговор.

Пенка Иванова твърди, че е имала изключително силна връзка с двете си деца, особено с Валентина. "Молим, полицията да работи по другата версия - за отвличане. Дъщеря ми е отвлечена. Има намесено трето лице тук.", смята разтревожената майка. Тя не спира да пали свещи и да отправя молби момичето да е живо.


Пенка и Иван Иванови отказаха повече коментар, но отказват да повярват, че Валентина е скочила от моста.

Според полицията основната версия е самоубийството на момичето. Според МВР случаят е изяснен в детайли, а работата по него продължава.
По неофициална информация нейният телефон е намерен на моста от рибар. Апаратът давал свободно, а рибарят изобщо първоначално не разбрал, че той е на изчезналото момиче, научи Флагман.бг. В последствие той е бил открит и разгледани всички разговори, водени от него. От камерите на Казиното и край моста не можело да става ясно дали момичето наистина е била там.
За момента обаче все още няма следа от Валя, приятелят й Валентин отчаяно търси следа от нея седми ден.

В категории: Животът


23
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост 22/06/2026, Понеделник 21:41 6
Михаил ДИМИТРОВ Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост 22/06/2026, Понеделник 21:41 0
Георги РУСЧЕВ Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски 22/06/2026, Понеделник 21:30 4
Флагман.БГ Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Заблуди, които държат хората в нещастни връзки 22/06/2026, Понеделник 21:00 2
Михаил ДИМИТРОВ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“ 22/06/2026, Понеделник 19:30 0
Георги РУСЧЕВ Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна 22/06/2026, Понеделник 17:45 2
23
Коментара по темата
23.
юрист
19.05.2014 13:36:58
0
1
Не винаги самоубийците оставят писма!Зависи много от състоянието в което се намират.Писма оставят тези които са принудени от обстоятелствата да търсят краен изход. Например имаше случай неотдавна на човек с дългове който се прощаваше с децата си.Много трогателно!На такива хора им се живее, но са притиснати от живота ,а самоубийци които не виждат смисъл в живота не им е до писане на писма.То е ясно ,че в такова уязвимо състояние не може да се очаква обичайните адекватни реакции, характерни за човека.
22.
до 21
25.04.2014 11:34:08
0
3
Чети внимателно какво съм писала!Аз не обвинявам момчето,просто споделям мнението си!Далеч съм от тази мисъл!Ако обичаш недей да обиждаш!Нито го познавам това момче,нито нищо!Предполагам,че е добър човек искрено желая да се намери момичето,колкото и да не ти се вярва това!В крайна сметка всеки е свободен да си изрази мнението!При толкова противоречива информация е съвсем нормално!!!Всеки се снима да..аз го и бях написала,но явно не четеш внимателно!Както и да е!Важното е да се намери жива и здрава!Но да си призная малко странно ми изглежда!Както казах,това е мое мнение и не обвинявам никой,нито пък аз съм човека,който може да съди и обвинява!Това е свободата на словото!Човек е свободен да си изказва собственото мнение!Аз съм прочела къде къде по жлъчни коментари!Така че...Но приеми,че момичето няма как да хукне ей така посред нощ!Мен това ме усъмни!Не знам дали си близък на Валентин!Но явно поне бегло по познаваш,за да изказваш мнение за него!Не съм казала,че е лошо момче!Напротив!Просто си споделих съмненията!КЪСМЕТ ДАНО ОТКРИЯТ МОМИЧЕТО И АЗ ГО ЖЕЛАЯ НАИСТИНА!ИЗГЛЕЖДА НЕ СИ ПРОЧЕЛ ЧЕ ТОВА СИ Е МОЕ ПРЕДПОЛОЖЕНИЕ!ХУБАВА ДВОЙКА СА ВАЛЯ И ВАЛЕНТИН!ОТ КАКТО СЕ Е СЛУЧИЛО ТОВА ДУШАТА МИ СКЪРБИ ЗА ТОВА МОМИЧЕ!!ДАНО Я ОТКРИЯТ!!
21.
lqlqlqlq
25.04.2014 11:17:15
3
1
Do komentar nomer 20 . Ti imash li akal be kak moje da obvinqvasg Valentin be . Ma ne se iskazvai tyka ne pravilno i si zadraj komentari te za sebe si i ne pishi gluposti be ne si dobre seriozno . Ako ne ti e qsno Tanq Valentin e bil na rabota . I kakwo obshto imat snimki te obi4at se zashto da ne se snimat i da si pokazvat lubovta . Mnogo si zle seriozno spri se da pishesh tapizmi . Ako stava vapros vseki ima snimka na kazinoto i na mosta . Po dobre zamal4i . Valentin e edin prekrasen 4ovek . Valio s teb sme draj se .
20.
Таня
25.04.2014 11:00:06
2
2
Това е изключителна трагедия както за най-близките и така и за нас напълно непознатите!Преди да бъда оплюта от разни хора искам да кажа,че аз не по малко се надявам да се намери момичето живо и здраво!И дано това,което ще споделя е мое глупаво мнение по този казус!Искрено се надявам 1-во да се намери жива и здрава и 2-ро аз да греша за това което ще споделя!!!Не съм психолог или разследващ полицай и т.н.Но според мен е глупаво и най-лесно за компетентните органи да разследват само версията самоубийство!Може така да им изнася в случая!Без да омаловажавам труда им разбира се!Другото което желая да споделя..за мен специално не се касае за самоубийство ,а за убийство или най-малкото подтикване към извършване на това!Кой човек и по- скоро кое момиче,ще тръгне посред нощ към Казиното в Морската градина?Бях прочела,че е имало позвъняване по телефона и преди да излезе!Следователно тя е тръгнала към морската градина с ясното съзнание,че има среща с някой близък приятел или най-лошото и може би нелогично за някой именно Валентин??!!Аз започвам да си мисля,че може и той да е убиеца,колкото и странно да звучи!И грозно също така!Не искам да обвинявам и да говоря глупости но..!Той е публикувал на 20 февруари снимки,който са направени точно от предполагаемото място от където Валя уж е скочила!Другите снимки са с изгледи на самата вода..Много странно при положение ,че си е от Бургас и не кой знае какво новото,че да се снимат тези детайли!Вярно всеки си щрака каквото си желае,но!!!Може да е съвпадение някакво не знам!В деня на 15 април(изчезването) той е публикувал статия :""От този басейн няма измъкване!"..дали фантазията ми е силно развита не знам,ноо.. малко започна да ме съмнява това момче!!!! Също така,ми направи впечатление,че майката на момичето не я търси заедно с Валентин а сама със семейството си!И споменава,че има замесен 3 човек!По склонна съм да мисля,че дъщеря и е споделила нещо в тази насока за Валентин!И самата тя,се опитва да насочи разследващите в тази насока!!Дори и да не е убийство,може би се съмнява за отвличане..Не са малко случаите,в който самите убийци сами организират издирването на жертвите си,за да избегнат да бъдат заподозрени!Имало е такъв случай във Добрич,където един мъж беше убил жена си,след това обяви награда за нея,участва в издирването и,а накрая се оказа,че той е извършителя!Така,че мен нищо няма да ме учуди вече!Момчето не ми изглежда такова,напротив но...знае ли човек!Аз така мисля!Има много неизвестни покрай този случай!ПОЖЕЛАВАМ НА БЛИЗКИТЕ И ДА БЪДЕ НАМЕРЕНА ЖИВА И ЗДРАВА ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ!НИКОЙ не желая да засегна,просто си изказвам мнението!!!!ДАНО СЕ ВЪРНЕШ ЖИВА И ЗДРАВА ВАЛЕ!ДАНО!!!
19.
Н. до Лора
23.04.2014 23:41:21
0
1
Наистина ли не разбрахте долния ми коментар? Самото семейство е помолило да не се разгласяват подробностите за Валя...Спрете вечеc
18.
Лора
23.04.2014 23:38:55
1
5
Валя е правила опит за самоубийство като ученичка. Тогава е гълтала хапчита. А писмо дали е оставяла тогава?
Аз искам това лъчезарно дете да е живо и да се прибере у дома....
17.
Н.
23.04.2014 23:12:27
0
2
Семейството знае причината за самоубийството и е помолило полицията за дискретност. Валя е красива, но е била болна. Когато се пише "Психичноболен скочи", никой не търси причината
16.
Фани
23.04.2014 23:05:18
1
1
Сигурно има трети човек който не е честен.Може да и се е случило нещо лошо.Дано а е живо и здраво момичето.
15.
ystjhgjkkg
23.04.2014 17:43:32
1
1
ax jeni, jeni
14.
жена
23.04.2014 16:38:44
4
5
Тези хора разиграват обществото. МВР на 2 пъти каза категорично - момичето е заснето как скача в морето, след изземане на компютъра й потвърдиха - самоубийство. Какво повече искат тези родители? И от народа, и от полицията? Докато не излезе тяло - а то може и да не излезе въобще - полицията по вече не може да ни каже, още повече, че самите родители забраниха на МВР да ни казва каквото и да е.

И - Флагман, моля ви, преди да пускате такива сълзливости - вземете си прочетете собствените статии по случая.
13.
До всички от непознат
23.04.2014 16:38:17
3
2
И какво намесвате баба и, дядо и... Дори и някой от тях да се е самоубил, това не означава първо , че е психично болен,и второ че цялата фамилия трябва да постъпи така- някой хора го правят в състояние на афект от нещо ( мъка, безнадеждност и т н). Искрено се надявам това момиче да не е извършило тази глупост- защото тогава има шанс да продължи напред, всичко останало е поправимо!!! Мило момиче, цялата страна сме с теб и близките ти, подкрепяме ги и се надяваме в скоро време на добри новини...наистина се молим за Валя, дори и ние непознатите!!!
12.
До всички от непознат
23.04.2014 16:29:15
2
7
Не можете да знаете майката на Валя какво е разказала на полицията и какво не! Също не може да знаете какво знае полоцията и по каква следа върви... Всеки се надява да е жива и здрава, дай боже... Но представете си , че наистина е отвлечена или самата тя се е скрила и заплашва да си посегне ако се разчуе... Тогава как да се вдига гласност?? Или този, който я е отвлякал да я заплашва, че ако се разбере ще и посегне... Всичко може да е, не съдете хората... Аз не познавам нито един от тях, но се надявам да не се е самоубила... Всички сме съпричастни с мъката на семейството- КУРАЖ!!! Ще се молим да се появи жива и здрава- другото е бял кахър!!!
11.
IKM
23.04.2014 16:18:44
0
8
Когато се иска помощ от някого първо се показва искреност. факт е че дори и да не ни моли някой, всеки е човешко същество и както аз така и стотици хора са се трогнали и са притеснени за това красиво момиче. Защо майката не се изправи и да каже какво е, ако не е толкова лично разбира се, макар че щом е касаещо за нейното отсъствие от 7 дни. Все пак може някой да сглоби нещо и да помогне в търсенето. Искрено се моля да е жива и здрава и да се прибере.
10.
Стоян
23.04.2014 16:14:55
1
9
Баба и Въла се обеси ,брат на бабата и той.Баща и лежа в психото.Май нещо наследствено има тук
9.
zzzzzz
23.04.2014 15:42:49
0
1
Izwinqvai ako sam te nagrybila Komentar 8 vsi4ki sme iznerveni ot fakta 4e Valq e nqma ve4e dosta vreme i vseki gadae govori a sled anqma nikakva . Vse pak tyk za opredeleno vreme dosta neshta se sly4ixa parvo s udoshenoto detence ot pomorie , posle iz4ezvaneto na Valq , ot Ryse bashata koito prebi do smart detenceto si i sega v sllaveikov priqtelqt Todor ybiva Nikolai za pari . prosto tova sa mn slu4ai . Samo se molim Valq da e jiva i da se razbere kakvo to4no e stanalo odavila li se e ili e otvle4ena . Nadqva me se da e dobre
8.
n
23.04.2014 15:32:30
1
4
Do Nomer 7!Izvinqvai mnogo,ama znaesh li kolko hora priemat uspokoitelni i ne mojat da spqt poradi edna ili druga pri4ina?!Jiveeme v tolkova dinami4en i truden svqt ,4e nqma kak da nqmame otkloneniq vsiqkite.Tova sa griji,bezpari4ie,neprekasnat sresi oshte mnogo faktori koito okazvat vliqnie na nashata psihika.Ne mesete sega baba i,i podrobnosti ot minaloto.ako izobshto e vqrno.Neka momi4eto se nameri jivo i zdravo,apak i dori da ima emocionalni ili psihi4eski problemi,reshenie shte se nameri.Ne badete jestoki,i osobenno strogi,4e nikoi neznae,kakvo sht emu podnese sadbata.Molq vi!
7.
nomer 5
23.04.2014 15:05:58
5
3
mnogo si otvorena zato maikata ne e kazala po rano na policiqta a samo Valentin poema iniciqtivata da q tarsi a roditeli te i ne iska li da pravqt komentari . A tqxna sasedka mi kaza 4e v tqxnoto semeistvo toest baba iu na Valq se e obesila i 4e Valq imala strani4ni otkloneniq ne e mislila trezvo i bila na yspokoitelni , ve4er ne e mojela da spi .
6.
bs
23.04.2014 15:00:07
1
7
Ako mojete da namerite zapesite ot kamerite na Mostika ili na Kazinoto i da gi pokajete da vidim imali nqkoi na mostika togava?
5.
До №4
23.04.2014 14:56:21
0
6
Ти не четеш ли какво пише в статията?
4.
dddddd
23.04.2014 14:48:21
6
5
Ми Валя като е споделила на майка си нещо , защо не го каже да помогне на полицаи те да тръгнат от тази страна на раследването , 4е е отвле4ена , а го крие . Като има трето лице тази майка малко да си отвори устата и да помогне на полицията .
3.
мама
23.04.2014 14:40:48
2
6
А записите от камерите, показващи как тя скача в морето?
2.
1234
23.04.2014 14:10:53
1
9
Доста е тревожно че вече 7 дни е в нейзвестност.От цялото си сърце,се моля да е жива и здрава Валя и да върне в домът си!Явно е имала някакъв проблем и е имала нужда от някой,който да я разбере?!Дано всичко завърши с щастлив край,искаренно се надявам.
1.
митак
23.04.2014 14:08:11
3
12
100% е отвлечена.
Но на полицията и е по-удобно да е самоубийство.
Като е скочила от мосто защо я няма на камерите???
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ В ПТП-то участват пет автомобила, има тежко ранени 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си Една жена никога не трябва да се снишава толкова ниско, че да моли за уважение и лоялност Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Claudia León носи магията на Ибиса за July Morning в Bedroom Beach Посрещането на първите слънчеви лъчи в утрото на 1 юли е уникална за България традиция, вдъхновена от вечната рок класика на Uriah Heep Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост Разследващите органи изясняват какви са били отношенията между загиналия и тримата арестувани Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Заблуди, които държат хората в нещастни връзки Много хора вярват, че токсичната им връзка е резултат от собствените им недостатъци Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса Франция, Испания, Белгия и Великобритания въведоха предупреждения, училища затварят, транспортът се затруднява Второто издание на „Крайморски фестивал“ събра над 600 пазители на традициите в зрелищен двудневен маратон (ВИДЕО) Второто издание на „Крайморски фестивал“ събра над 600 пазители на традициите в зрелищен двудневен маратон (ВИДЕО) Уникално дефиле, кукери и детски работилници превърнаха местната лодкостоянка в най-горещата културна точка на уикенда Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи В МБАЛ „Сърце и Мозък“ тя получава своевременно лечение и се възстановява благодарение на адекватната намеса на екип от специалисти БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми Ректорът проф. д-р Сотир Сотиров обсъди разработването на съвместни програми и двойни дипломи с президента на ASOMI College of Sciences
Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Съпруга към съпруг:
- Днес, когато минавах през коридора, часовникът падна зад мен.
- Той винаги закъснява.
Виц на деня Виц на деня Студент влиза в женското общежитие. Портиерът го пита:
- При коя отивате?
- Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако Господ беше жена, всички мъже щяха да горят в ада, без дори да знаят за какво
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори