×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ограничено движение на “Тракия”, “Струма” и през Кресненското дефиле
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Приятелка на изчезналата Валя: Тя е страхлива, не може да броди сама в Морската градина


Приятелка на изчезналата Валя: Тя е страхлива, не може да броди сама в Морската градина
Приятели на Валя се събраха, за да я търсят
Тема в развитие
ДНК-експертизата категорична: Трупът, изплувал на вълнолома в Бургас, е на Валя Няма следи от насилие по тялото на Валя Вижте 18-годишното момче, намерило трупа на Валя (ВИДЕО) Чакат ДНК-проба от трупа, за да кажат дали е Валя, риби яли от тялото Тялото на Валя заклещено в тетраподите край Морска гара, викат Гражданска защита да го вади (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО) Морето изхвърли тялото на Валя Майката на изчезналата Валя: Дъщеря ми няма психични отклонения, нито любовник Приятелят на изчезналата Валя от Бургас: Ако е скочила от моста, защо не излиза тяло?! Майката на хубавата Валя: Намесеният трети човек в изчезването й е действал от злоба и завист Приятелят на изчезналата Валя: Никога не съм се съмнявал в нея, не е замесен трети човек Окръжна прокуратура е образувала досъдебно производство за отвличане на красивата Валя Изчезналата Валя свалила 20 кг като ученичка с жестоки диети Приятелят на Валя получавал писма: "Мисля, че я видях, но не съм сигурен" Майката на изчезналата Валя: Ако дъщеря ми беше скочила от моста, щеше да ми остави писмо. Отвлечена е Приятелят на хубавата Валя непримирим: Искам да усетя топлите й ръце Приятелка на изчезналата Валя: Тя е страхлива, не може да броди сама в Морската градина Приятелят на изчезналата Валя зове: Помогнете, нека да я търсим заедно! Само във Флагман.бг: Опасни фитнес добавки докарали до смърт красивата Валя от Бургас, четете цялата истина Извънредно! Фатална развръзка за красивата Валя, чакат морето да изхвърли тялото й Изчезналата Валя тръгнала без документи и с 20 лв. в джоба си, телефонът й още дава свободно Валентина отвлечена? Отпадна версията за самоубийство в морето Претърсили поляни и градинки около Лозово, за да намерят следа от изчезналата Валя Красавицата Валя е била облечена с черно яке и черен панталон, приятелят й е в шок Изчезналата в Морската градина Валя е медицинска сестра, смятала да се омъжва за полицай Изчезна 25-годишна жена в Бургас, блокираха входа на Морската градина
виж още
скрий
19 Април 2014, Събота, 12:54 ч.

Не е възможно да е скочила от Моста, смятат близките й


,
Валя сама в Морската градина през нощта? Тя е толкова страхлив, абсурд е да се е разхождала сама в тъмното и да е скочила от моста.

Не вярвам това да е възможно, не го приема никой, който добре я познава, сподели пред 24 часа най-близката приятелка на изчезналата медицинска сестра от Бургас Валентина Иванова.

Тази сутрин приятели и близки на Валя тръгнаха по Бургаския плаж с надежда да открият следа от нея.

Около 10,30 ч. групата от младежи се раздели в две посоки - едната тръгна към Солниците, а другата към мостика.

Една от версиите е, че именно от мостика 25-годишното момиче е скочило в ледените води, слагайки край на живота си заради тежка лична драма.

Според запознати тя била свързана с лоша новина, която Валентина разбрала наскоро от гинеколога си. Лекарят я предупредил, че заради хранителните добавки, които редовно приемала за поддържане на фигурата си, може да няма деца.

„Това са пълни глупости! Валя е медицинско лице, знае какво да приема", коментира приятелка на изчезналото момиче.

На въпрос на 24 часа дали наистина Валя е посещавала психолог пред последния месец и имала ли е проблеми, момичето каза:" Кой няма проблеми в това напрегнато ежедневие?".

Приятелки на Валя бяха категорични, че красиватата медсестра е имала чудесна и хармонична връзка с приятеля си полицай Валентин Георгиев.

Днес той не бе забелязан на плажа, тъй като бил на работа, но късно снощи сам разпространи информация за акцията на плажа.

Майката на Валя Пенка вече се е прибрала от Австрия. Нито тя обае, нито баща й Иван приемат, че красивата им дъщеря е посегнала на живота си.

„Как може да се пише в медиите, че Валя се е скарала с баща си? Няма такова нещо, човекът е добър, а двамата се разбираха много добре. Малко след 23 ч. баща й е надникнал в стаята на Валя. Тя е била по ношница и е казала, че ще си ляга. Най-вероятно е била извикана след това по телефона от човек, който добре е познавала", разказаха приятелки на медицинската сестра

В категории: Животът


4
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Почина Лу Колер - гласът на Sick of It All Почина Лу Колер - гласът на Sick of It All 26/07/2026, Неделя 13:20 0
4
Коментара по темата
4.
horei6o
19.04.2014 16:38:23
0
2
nali sa namerili tela pisahte, po nego 6e razberat kvo q e nakaralo da izleze ot tqh tolkova kasno sled kato e smqtala da si lqga,dano vsi4ko svar6i sas 6tasliv krai,pak tva Facebook-e nai mazniq 6pionski klukarnik-intrigalnik tam vsi4ko se znae
3.
horei6o
19.04.2014 16:38:23
0
4
nali sa namerili tela pisahte, po nego 6e razberat kvo q e nakaralo da izleze ot tqh tolkova kasno sled kato e smqtala da si lqga,dano vsi4ko svar6i sas 6tasliv krai,pak tva Facebook-e nai mazniq 6pionski klukarnik-intrigalnik tam vsi4ko se znae
2.
гмм
19.04.2014 15:48:06
6
2
да малоумник отнема време. и не е прокурорска заповед, а разпореждане на съдия. аман от разбирачи.
1.
Оф
19.04.2014 13:12:38
2
16
Ми то много средства отнема прокурорска заповед за разпечатка на входящи/изходащи повиквания и смс от тела. Или Гдбоп да и отвори профила на фейсбук и да прочете
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Почивката по морето поскъпна с до 70%, ол инклузив вече е 70 евро на човек Почивката по морето поскъпна с до 70%, ол инклузив вече е 70 евро на човек Хотелиерите обясняват скока с по-скъпите храни, консумативи и заплати, а българските туристи са по-малко от миналото лято Мария Илиева ще е голямата звезда на тазгодишноно издание на "Бургас и морето" Мария Илиева ще е голямата звезда на тазгодишноно издание на "Бургас и морето" Една от най-разпознаваемите изпълнителки в българската поп музика е големият гост на тазгодишното издание, което ще се проведе на 1 август от 20:30 часа в Летния театър в Бургас Бургас „преля“ в слънчевата неделя: Хиляди изпълниха Главната и Морската градина (СНИМКИ) Бургас „преля“ в слънчевата неделя: Хиляди изпълниха Главната и Морската градина (СНИМКИ) Слънчевото време и прохладният морски бриз изведоха малки и големи по пешеходните зони на града Нормално ли е това: Баща извади права лопата на плажа в Ахтопол Нормално ли е това: Баща извади права лопата на плажа в Ахтопол Снимката раздели социалните мрежи - едни видяха опасност и селска проява, други защитиха мъжа, който забавлява детето си След Евровизия хонорарът на Дара скочил - от 15 хил. лева на 42 хил. евро След Евровизия хонорарът на Дара скочил - от 15 хил. лева на 42 хил. евро Толкова е трябвало да плати Община Варна на топ звездата  ФК "Черноморец 1919" и "Нефтохимик" поискаха ст. "Лазур", очакват се нови преговори с Митко Събев ФК "Черноморец 1919" и "Нефтохимик" поискаха ст. "Лазур", очакват се нови преговори с Митко Събев Исканията са входирани в деловодството на ОбС - Бургас, но не са точки от дневния ред и тепърва трябва да бъдат превърнати в реален финансов и правен модел За три зодии новата седмица ще бъде най-щастливата в годината За три зодии новата седмица ще бъде най-щастливата в годината Пълнолунието във Водолей подрежда пътя на Близнаците и показва резултатите от минали усилия НОИ сезира прокуратурата за съмнителни 77 "френски безработни" НОИ сезира прокуратурата за съмнителни 77 "френски безработни" Хиляди заявления за обезщетения след работа от по два дни се стопиха след законовата промяна, а Съдът на ЕС потвърди българския начин на изчисление Големи рокади в бургаското здравеопазване: Нови управители поемат КОЦ и Белодробната болница Големи рокади в бургаското здравеопазване: Нови управители поемат КОЦ и Белодробната болница Онкохирургът д-р Николай Киселков и завръщащата се от Дания пулмоложка д-р Анелия Димитрова спечелиха конкурсите Допълнителни медицински екипи и линейки по черноморските курорти Допълнителни медицински екипи и линейки по черноморските курорти Грижата за здравето и безопасността на туристите е сред основните приоритети, каза министърът на туризма д-р Илин Димитров
Бордо готви пълна евакуация, огненият ад прогони близо 300 000 души Бордо готви пълна евакуация, огненият ад прогони близо 300 000 души Пламъците се приближиха опасно до френския град, ветровете разширяват фронта, а Франция и Испания мобилизираха армии и хиляди пожарникари Тръмп към Европа: Имате късмет, че съм ви приятел Тръмп към Европа: Имате късмет, че съм ви приятел Американският президент заплаши Иран с нова война, а Европейския съюз - с тежки мита заради глобата срещу Google Почина Лу Колер - гласът на Sick of It All Почина Лу Колер - гласът на Sick of It All Легендарният фронтмен на нюйоркската хардкор сцена загуби двугодишната битка с рака на 59 години 21-годишен ислямист е заподозреният за атаката в Берлин 21-годишен ислямист е заподозреният за атаката в Берлин Германската полиция разпространи и портрет на Абдул Б. Кемпер помете колона от автомобили в Германия, 34 души са ранени Кемпер помете колона от автомобили в Германия, 34 души са ранени Сред пострадалите са деца със специални потребности и техните придружители, няма опасност за живота им 75-годишен угандиец стана седмият кандидат за шеф на ООН 75-годишен угандиец стана седмият кандидат за шеф на ООН Олара Отуну е бивш заместник генерален секретар на световната организация и дипломат с дългогодишен международен опит Миконос плаща цената на солените сметки: Оборотите паднаха с до 70% Миконос плаща цената на солените сметки: Оборотите паднаха с до 70% Богатите туристи се затварят в луксозни вили, наемат готвачи и заобикалят ресторантите и клубовете Кървав край на гейпарада в Берлин: Кола помете хора, жена загина, 16 са ранени Кървав край на гейпарада в Берлин: Кола помете хора, жена загина, 16 са ранени Полицията издирва 21-годишен заподозрян и предупреди гражданите да не го доближават, защото е въоръжен и опасен САЩ дадоха още месец за сделката с чуждите активи на Лукойл САЩ дадоха още месец за сделката с чуждите активи на Лукойл OFAC удължи разрешените преговори до 22 август, но окончателната продажба ще изисква отделна зелена светлина Не бързайте към Гърция: Прогноза за бури и градушки в цялата страна Не бързайте към Гърция: Прогноза за бури и градушки в цялата страна Проливни дъждове, градушки и опасни пориви на вятъра заплашват популярни сред българите райони
Асен Симеонов Асен Симеонов Не съм отвлякъл Наталия Виц на деня Виц на деня Между приятели.
- За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-е евра?
- Много се радвам, че е за последен.
Виц на деня Виц на деня Човек се напил и паднал.
Минувач го среща.
- Какво се случва?
- Не знам и аз сега идвам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не се тревожи, бъди щастлив.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори