Изчезналата Валя тръгнала без документи и с 20 лв. в джоба си, телефонът й още дава свободно
Изключена е възможността Валентина да е избягала в чужбина или да се е самоубила. Не е ясно обаче какво я е накарало да тръгне посреднощ към центъра на Бургас
17 Април 2014, Четвъртък, 10:09 ч.
Автор: Георги ДИМИТРОВНе сме се карали изобщо, изключено е да посегне на живота си, каза приятелят й Валентин
Без никакви документи и само с 20 лева в джоба си е тръгнала от дома си в Лозово изчезналата красавица Валентина Иванова, разказа пред Флагман.бг. приятелят й Валентин. Вече втори ден той не спира да я търси. Мистерията се заплита още повече, защото телефонът й дава свободно. В момента разследващите установяват къде е мобилното устройство. Не е е изключено gsm-ът просто да е захвърлен някъде.„Заедно сме повече от две години. Не сме се карали изобщо, изчаквахме да направим ремонт на етажа на къщата в Лозово, за да се оженим. Последните два дни не се видяхме, защото бях нощна смяна, а тя през деня беше на работа и преценихме, че така или иначе няма да сме заедно и е по-добре аз да си остана в Бургас“, каза пред наш репортер Валентин, който още веднъж призова всеки, който има някаква информация за изчезналата му приятелка да сигнализира на полицията. Според него е изключено тя да посегне на живота си, защото е нямала проблеми, а и психиката й не била лабилна. Той изключва вариантът и да е избягала в чужбина, каквато версия се коментира в Лозово.
Източници на Флагман.бг. разкриха, че международният паспорт на момичето също е останал в дома й. До този момент съществуваше хипотеза, че тя може да е отишла при майка си в Австрия със нощния автобус до София и оттам към Виена, но при тази ситуация версията категорично отпада.
Не става ясно обаче какво я е накарало да стане и тръгне към Бургас в този час.
В категории:
Крими
Купувачите вече не искат жилище на шпакловка: Ремонтът добавя до 500 евро на квадрат
Жегата свива Седемте рилски езера, потоци към Джерман вече са пресъхнали
На Петрова нива отбелязват 123 г. от Илинденско-Преображенското въстание
Хари се връща във Великобритания, но най-трудната среща остава тази с Уилям
Двама в ареста за пожара край Медвен, деца подпалили нов огън в Градец
Уби новородения си син и скри тялото му в гардероб, година по-късно призна всичко
Киев: Русия разположи 8500 севернокорейски военни в Курск, 400 от тях управляват дронове
Уикендът по морето започва с идеално време за плаж, в неделя става още по-топло
Дневен хороскоп: Луната и Юпитер носят късмет на две зодии, но Венера поставя любовта на изпитание
GPS заглушител в София: ДАНС, Келари, Таки и Ами - какво знаем до този момент
1,38 промила в 9 сутринта: Бургазлията Димитър Христов задържан мъртво пиян зад волана на БМВ-си в Слънчев бряг
Българка от плаж в Гърция: Потресена съм, нашенец осакати рак пред очите на деца

ДЪРЖИМ ДА ЗНАЕМ РЕЗУЛТАТА ОТ ИЗДИРВАНЕТО .
МОЛЯ ФЛАГМАН ДА НИ ДЪРЖИ В ТЕЧЕНИЕ.
дано да грешим всички,жалко за момчето