Аутопсията на Алексей Петров - убит с автомат, с два куршума - в тялото и в главата
Става дума за специални муниции или така наречените хидрошокови патрони
Аутопсията на Алексей Петров и резултатите от нея са приключили, предаде bTV. Петров е уцелен два пъти с автомат – в тялото и в главата. Става дума за специални муниции или така наречените хидрошокови патрони, сочат данните от експертизата.
48 часа след разстрела на Алексей Петров полицията и прокуратурата мълчат. Тялото на Алексей Петров все още се задържа. Все още няма информация дали има гореща следа за причините за покушението, както и кои са предполагаемите извършител и поръчител.
Преглеждат се записите от камерите за видеонаблюдение в района. В публичното пространство версиите стават все повече - смърт заради влияние в политическия сектор, в службите или амбиции в икономическата сигурност.
4-те изрази, които постепенно ерозират връзката
Пробив в левитацията създадоха система с почти нулева загуба на енергия
Кога да смениш зимните гуми, температурата решава
Джеф от Индия избра остави Дубай, за да бъде общ работник в Банско
МВнР призова българите за незабавно напускане на Близкия изток
Созопол посреща два спортни състезания в началото на април
Почина създателят на OnlyFans
Рекорден интерес към вот в чужбина, 50% повече българи са заявили желание да гласуват
Поморие ще отбележи Деня на Тракия с панихида и поднасяне на венци
Несебър представи визия за опазване на Стария град до 2045 година
Мъж отвлече бившата си от столичния квартал Дианабад
Община Карнобат започна подмяна на кошчетата за отпадъци

Колко сме умни и начетени, нали?
А просто става дума за куршуми с кух връх, които при навлизане в тялото се разцепват и пръскат на малки парчета !Но нали великите разследваши трябва да го "засучат" подходящо, прокурора да го омотае още повече и до съдията да стигне един батак, една плява ,от която нищо не се разбира !
След това да бъде върнато за "доразследване " и така до безкрай, типично по български!