×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Дара спечели Евровизия! България се готви за домакинство през 2027 г.
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Никога няма да бъде разкрит мафиотът, поръчал убийството край хижа „Алеко“


Никога няма да бъде разкрит мафиотът, поръчал убийството край хижа „Алеко“
Алексей Петров е знаел откъде идва опасността и вероятно затова постоянно се е движел с охрана, каза Николай Кокинов
Тема в развитие
Погребват Алексей Петров в четвъртък в частните гробища „Бояна“ Шеф на баретите през 90-те със сензационни разкрития за Алексей Петров, Пламен Галев и Златко Баретата Аутопсията на Алексей Петров - убит с автомат, с два куршума - в тялото и в главата Убиха Алексей Петров заради отмъщение или дългове, смята вътрешният министър Калин Стоянов Никога няма да бъде разкрит мафиотът, поръчал убийството край хижа „Алеко“ Цветанов проговори за „Октопода“ и за убийството на бизнесмена, въртял бизнес с Бойко Борисов Добра новина за жената, ранена при покушението срещу Алексей Петров, вече в съзнание Мутри убили Трактора заради спречкване за частна улица? Осъденият за опита за атентат срещу Алексей Петров през 2015 г. е предсрочно освободен от затвора през май Алексей Петров беше гарантът на Сглобката, твърди бивш политик Алексей Петров не излизал без охрана, сменял колите си всеки ден Политиците у нас вече "разобличиха" кой седи зад убийството на Алексей Петров "Лев инс" с официална позиция след показния разстрел на Алексей Петров Алексей Петров е бил с охрана при убийството Гешев след показната екзекуция: Превърнаха ни в бананова държава от третия свят Започва ли гангстерска война след убийството на Алексей Петров Жената до Алексей Петров успяла да опише килъра преди да изпадне в безсъзнание Почина и жената, ранена при стрелбата срещу Алексей Петров? От бивша барета, през университетски преподавател, до кандидат-президент - кой е Алексей Петров Извънредно! Застреляха Алексей Петров
виж още
скрий
17 Август 2023, Четвъртък, 10:00 ч.
Автор: Флагман.Бг

Стрелецът не знае кой е дал нареждане за покушението, каза бившият градски прокурор на София Николай Кокинов

Физическият убиец на Алексей Петров едва ли знае кой е поръчителят, тъй като по средата на веригата винаги има посредник, който заличава следите. Това каза в предаването „Тази сутрин“ по бТВ бившият градски прокурор на София адвокат Николай Кокинов.

„Може би миналото му го застигна. На два пъти се опитваха да го убият, третият път се оказа успешен. Алексей Петров беше противоречива личност. Аз се запознах с него в качеството му на съветник на тогавашния председател на ДАНС Петко Сертов. Докато съм бил в прокуратурата сме подготвяли различни акции и операции. След това той се превърна в обект на прокуратурата“, добави той.

Според бившият градски прокурор на София разследването ще е тежко и трудно може да се каже по коя линия е извършено убийството. Той поясни още, че по делото „Октопод“ не са намерени достатъчно доказателства и затова съдебното дело приключи с оправдаването на Петров.  

„Единствено Алексей Петров е знаел откъде идва опасността и вероятно затова постоянно се е движел с охрана. Но както виждане, когато човек е мишена, трудно може да се предпази винаги и по всяко време. Факт е, че дори жената с него е пострадала. Това ме води на мисълта, че покушението е извършено или с автоматично оръжие, или стрелците са били двама“, каза още Кокинов.
 


В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
10
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Във Франция с огромно внимание към Дара Във Франция с огромно внимание към Дара 17/05/2026, Неделя 19:00 0
Тервел ИЛИЕВ Варна се тресе от Бангаранга Варна се тресе от Бангаранга 17/05/2026, Неделя 16:28 1
Тервел ИЛИЕВ Дара се прочу и в Грузия Дара се прочу и в Грузия 17/05/2026, Неделя 16:00 0
Тервел ИЛИЕВ Огромен отзвук в Италия за победата на Дара Огромен отзвук в Италия за победата на Дара 17/05/2026, Неделя 15:30 0
10
Коментара по темата
10.
Интересно
17.08.2023 16:48:45
0
1
Христо Грозев не е подавал сигнал срещу тримата българи, арестувани във Великобритания, по подозрение за шпионаж в полза на Русия. Това коментира той в отговор на въпрос за “Контракоментар” преди малко. Попитах Грозев за причините, довели до подадения от него, както се твърди в медиите, сигнал срещу тримата българи и той беше категоричен, че сигнал не е подавал и не знае защо и от кого името му е замесено в информацията за предполагаемия сигнал.
“Няма нищо вярно в това, не знам кой и защо го е измислил”, отговори журналистът Христо Грозев.
9.
...
17.08.2023 14:34:32
1
0
Тъпотиите за частната улица са били бързо заметени (но не са изчезнали; за момента поне) преди да се наводни пространството с махленската сапунка от Приморско. Не че драсканицата има някакво значение, но понякога се намират по-ценни коментари. Сигурно те са вадели очите черни и празни. Намери се пак дъвка за разсейване на простолюдието от появата на някакви мисли относно дълбочината на клоаката в която съществува и убийствената воня носеща се от нея. Енергията им бързо и ловко беше фокусирана върху най-елементарните прояви на деградацията и опростачването на биологичните единици.
8.
България е мафиотска държава не защото е убит Трак
17.08.2023 14:34:17
0
10
България е мафиотска държава не защото е убит Трактора, а защото не е осъден!
Дали от незнание или по указание, но тези твърдения са далеч от истината.

България е мафиотска държава не заради самите убийства, а заради неработещите служби на МВР, прокуратура и правораздавателната система като цяло. На върха е политическата класа. Ако мутрите, в това число и Петров, бяха разследвани и съдени при спазване на закона, а не закриляни от политически „чадър“, в много случаи нямаше да се стигне до показните убийства. Трактора и немуподобни щяха да са живи, но в



Централния затвор. И България щеше да е в Шенген, и нямаше да е последна по всички показатели за качество на живот в ЕС.
7.
Двама от задържаните за шпионаж българи имат връзк
17.08.2023 14:15:38
3
2
Двама от задържаните за шпионаж българи имат връзки с ''Възраждане'', пише Telegraph
Според британския вестник прокуратурата в София е започнала разследване на дейността на тримата българи заради опасения, че като част от прокремълска мрежа те може да са се опитали да се намесят в българските избори във Великобритания.
6.
Аз
17.08.2023 12:33:58
2
15
Аз не съм виждал в европа в нормалните страни такива като бг да ходят с охрани.Разхождат се като съвсем нормални хора и никой не ги убива.Така че извида е че тоз нее бил бизнесмен а бандит и всички го знаят
5.
Абе
17.08.2023 11:36:39
1
7
Що не пишат как е станало.Не че ме интересува де.Но тоз ако е имал охрана ко е фирил в гирата с тя жена сам.Абе да се трепят.Пише че и той бил бандит.То май нормални хора вепе няма в бг
4.
Ей чак
17.08.2023 11:26:37
1
3
Човека на Билдеберг груп у нас се напъвА а бе флегми не мафиота полицая дето го поръча нъл тъй отбор ягодка срвщу отбор черешка милиционерски тъпотии
3.
Буда не прощава само забавя
17.08.2023 10:46:16
2
20
През 1993 г. Бойко Борисов регистрира фирма заедно с Алексей Петров. Наричат я “Будоинвест.

Имам сериозни съмнения, че в атентата срещу мен през 2002 година, има участие сегашният премиер Бойко Борисов, обяви във вторник Алексей Петров.

Твърдението му за участие на Борисов в атентата срещу него вероятно е в отговор на изказаното от премиера мнение, че Алексей Петров стои зад взрива пред редакцията на свързания с него вестник "Галерия", както и в атентата срещу бившата половинка на премиера Цветелина Бориславова през 1997 г.
2.
КГБ забавя
17.08.2023 10:20:27
5
16
но не забравя
1.
Гешефтурата
17.08.2023 10:17:51
9
19
1. Имал ли е общ бизнес бащата на Кирил Петков с Алексей Петров?

2. Имал ли е срещи Кирил Петков с Алексей Петров и ако да - кога, къде и защо?

3. Бил ли е посредник Алексей Петров между ГЕРБ и „Продължаваме промяната“ в разговорите за съставяне на редовно правителство?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Павел Глоба: Румен Радев е заплашен от атентат Павел Глоба: Румен Радев е заплашен от атентат Наталната му карта показва големи проблеми през 2028 година и остри отношения с ЕС, твърди известният астролог Потвърдено: Не една, а две мечки са нападнали и убили мъжа на Витоша Потвърдено: Не една, а две мечки са нападнали и убили мъжа на Витоша Става въпрос за майка и малкото ѝ, туристът е навлязъл на тяхна територия, показа експертизата Радев лично ще ръководи МО, МВР, МВнР и спецслужбите Радев лично ще ръководи МО, МВР, МВнР и спецслужбите Гълъб Донев ще отговаря за социалната сфера и земеделието Димитър Николов: Бургас иска Евровизия 2027 и ще я направи перфектно Димитър Николов: Бургас иска Евровизия 2027 и ще я направи перфектно След победата на Дара градът се заяви като реален претендент с арена, логистика и амбиция Защо от ПП и ДБ се държат пред камера все едно Netflix снимат документален филм за тях Защо от ПП и ДБ се държат пред камера все едно Netflix снимат документален филм за тях Всеки поглед - Оскар, всяко вдишване - епичен момент, всяка дума - цитат за учебниците по история, пише Ирина Зикидис Днес всички са #Дара, а помните ли как преди няколко месеца цялата държава едва не я срина Днес всички са #Дара, а помните ли как преди няколко месеца цялата държава едва не я срина Хейтът не я пречупи, тя събра сили, излезе на голямата сцена и постигна исторически триумф Победителката на Евровизия 26: Не мога да повярвам какво се случи! Победителката на Евровизия 26: Не мога да повярвам какво се случи! България спечели с главозамайващите 516 точки тазгодишното издание на песенния конкурс Дневен хороскоп за 17 май 2026: Овенът да се пази от измамници Дневен хороскоп за 17 май 2026: Овенът да се пази от измамници Денят носи силни емоции, важни прозрения и неочаквани обрати в любовта и финансите за много от зодиите След триумфа на Дара: Бургас е вариант за Евровизия 2027 След триумфа на Дара: Бургас е вариант за Евровизия 2027 "Арена Бургас" имашансове да приеме най-гледания музикален формат в света, ще се конкурира със София Исторически триумф: Дара спечели Евровизия 2026 с BANGARANGA Исторически триумф: Дара спечели Евровизия 2026 с BANGARANGA Песента, която предизвика бурни спорове и вълна от критики у нас, донесе първата победа за България в 70-годишната история на конкурса  
Мондиал 2026: Нови притеснения около провеждането на турнира Мондиал 2026: Нови притеснения около провеждането на турнира FIFPRO препоръчва въвеждането на защитни мерки Почина Тими - гърбатият кит, който беше заседнал и спасяваха в Германия Почина Тими - гърбатият кит, който беше заседнал и спасяваха в Германия Животното е открито край датския остров Анхолт Русия върна на Украйна телата на 528 убити Русия върна на Украйна телата на 528 убити Координационният щаб изрази благодарност към Международния комитет на Червения кръст за оказаната помощ и подкрепа при репатрирането на тленните останки САЩ предупреждават: Ормузкия проток остава затворен до лятото, световният пазар на енергия в напрежение САЩ предупреждават: Ормузкия проток остава затворен до лятото, световният пазар на енергия в напрежение Американският министър на енергетиката Крис Райт обещава дипломатическо решение, но военна намеса остава опция Централната банка на Турция повиши прогнозата за инфлацията до 24 процента Централната банка на Турция повиши прогнозата за инфлацията до 24 процента Анкара под напрежение заради регионалните рискове и продължаващите икономически предизвикателства Дара на шесто място според букмейкърите: Може ли „Bangaranga“ да обърка сметките на фаворитите? Дара на шесто място според букмейкърите: Може ли „Bangaranga“ да обърка сметките на фаворитите? Българската изпълнителка впечатли с хитовото си парче и вече предизвиква вълна от реакции пред големия финал на „Евровизия 2026“ Иран постави ултиматум за флаговете на Мондиал 2026, предизвиква спорове за LGBTQ символите Иран постави ултиматум за флаговете на Мондиал 2026, предизвиква спорове за LGBTQ символите Националният отбор на ислямската република ще играе в Сиатъл при условие „Фалшифициране“ на „Одисеята“: Нолан взриви Атина с чернокожа актриса в ролята на Хубавата Елена „Фалшифициране“ на „Одисеята“: Нолан взриви Атина с чернокожа актриса в ролята на Хубавата Елена Международни реакции и дебати за историческата достоверност и холивудската визия на Нолан Тръмп: Тайван не трябва да обявява независимост Тръмп: Тайван не трябва да обявява независимост Американският президент обсъди с китайския лидер Си Дзинпин оръжейната политика към Тайван и предупреди за рисковете от отделяне на острова МВР с нов критерий за оценка на областните директори – реалният брой на загиналите и ранените в ПТП-а на съответната територия МВР с нов критерий за оценка на областните директори – реалният брой на загиналите и ранените в ПТП-а на съответната територия Новата стратегия предвижда полицаите и камерите да бъдат извадени от скритите места по пътищата, като фокусът се измести изцяло върху превенцията, а не върху механичното събиране на глоби
Венци СТЕФАНОВ Венци СТЕФАНОВ Радев е най-голямото попадение, ако си генерал от авиацията, значи че си нещо много повече от другите Виц на деня Виц на деня - Муцка, аз съм спала с моя мъж 2 пъти, преди да се оженим. А ти?
- Аз към 20-тина, ама не знаех, че ще се ожените!
Виц на деня Виц на деня - Бабо, какво би предпочела - с*кс с млад мъж или локум?
- Ох, чедо, от къде зъби за локум на тази възраст!?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Страхувай се по-малко, надявай се повече. Яж по-малко, дъвчѝ повече. Говорѝ по-малко, казвай повече. Мразѝ по-малко, обичай повече
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори