Жената до Алексей Петров успяла да опише килъра преди да изпадне в безсъзнание
Беше мъж, облечен в камуфлажни дрехи, прошепнала тя
Жената, която също бе простреляна при показния разстрел на Алексей Петров днес, е успяла да даде описание на стрелеца, мигове преди да изпадне в безсъзнание. „Беше мъж в камуфлажни дрехи”, казала тя. Тя е на видима възраст около 40 години, към момента още няма информация за самоличността ѝ.
В мрежата в момента гъмжи от противоречиви данни за показното убийство. Според едни стрецът е вървял пеша, според други – е бил в движеща се кола. Петров е бил прострелян в точно в дясното око и е починал на място, докато вървящата с него жена е уцелена в гърдите, вероятно случайно.
Столицата в момента е напълно блокирана. Всички изходи се вардят от полиция. На местопрестъплението са и градският прокурор на София Илияна Кирилова и двама от заместниците ѝ – Ивайло Илиев и Христо Кръстев.
Рейн падна до невиждано ниво, сушата задушава речния транспорт в Европа
В Равда стартира лятната арт работилничка на НЧ "Гоце Делчев -1943"
Гърция засили проверките по плажовете, глобите стигнаха 73 000 евро
Дунав разкри двама войници от Втората световна война в Будапеща
AI започна да прави неща, които никой не му е разрешавал
Нефтохимик привлече офанзивен халф
Бургаска област вече има близо 338 хил. жилища, сградите се увеличиха с 453 за година
Мароко се чувства окуражено: Влиянието на Тръмп е в светлината на прожекторите след катастрофата в Сеута
Съветник иска да направи секс парти в сградата на Общината, плаши със съд, ако му откажат
Трима маскирани нападнаха и изнасилиха млад мъж в Англия
Георги Рачев: Горещини до второ пришествие, идват до 39 градуса
Баба от Зидарово даде 5000 евро на ало измамник за спешна операция на близък

С необезопасени тераси
4e streleca e Tyr4in
В какъв римейк на мутренски сериал живеем?
Последно го издумкали с РПГ, той тръгнал да ми се разхожда като сватбар.
За стрелеца Респект! Разбира си от работата и душката му държи да не трепва ръката. Халал да са му зараборените пари и Господ да го пази жив и здрав и да не го залавят, че Господ със своите ръце не пипа, той задава а грешника раздава възмездие! Жената с А. П. тя е оправдан разход. жалко за нея, ама такава и е съдбата. В такаяа поръчка 100 шанса, няма.