Към 11:00 часа: Вижте как се разпределят мандатите в Бургаска област
„Демократична България“ или ДПС в спор за единия мандат
Има промяна в разпределението на мандатите в 2 МИР Бургас към 11:00 часа, показват изчисленията на изборни експерти, до които се допита Флагман.бг.
Данните са при 64 % от обработените протоколи в РИК Бургас при положение, че ВМРО остава под бариерата.
ГЕРБ със сигурност печели пет мандата. Ако тенденцията се запази това ще са Любен Дилов-син, Жечо Станков, който пренарежда листата, Ивелина Василева, Деница Николова и Димитър Бойчев
„Има такъв народ“ вдига и ще прати трима депутати от Бургаско в парламента - Ивайло Вълчев, Димитър Гърдев и Александър Марков.
БСП са с двама. Инж.Петър Кънев и Тодор Байчев, получил преференциална подкрепа за второто място.
ДПС засега имат 1 мандат - на Севим Али, но тепърва ще се изчисляват гласовете от Руен и Айтос, които ще вдигнат резултата на Движението. Голямата въпросителна е дали това ще им помогне, за да вземат втория мандат, който засега отива при „Демократична България“. Обединението се представя изключително добре и е с 9 %. Водач на листата на ДБ е Ивайло Мирчев, който е трети в 24-ти МИР София, а втори в Бургас е опозиционерът Димитър Найденов.
Без никакво съмнение е, че „Изправи се! Мутри вън“ със сигурност печелят представителство от Бургас и Живко Табаков влиза в НС.
Следете Флагман.бг за актуална информация от изборния ден и промените на резултатите!
Обрат по делото ВиК-Бургас: Пуснаха Цветан Мирчев срещу 2000 евро, Илчо Боев остава с гривна
Извънредно! Две катастрофи парализираха пътя Созопол-Бургас, задръстването е километрично (СНИМКИ)
Вкусът на гръцкото лято: Хрупкави кюфтенца от тиквички с фета
Новите коли вече задължително следят погледа на шофьора
Отлична новина за плажуващите: Пускат лятната линия 17А между „Меден рудник“ и „Крайморие“
Лудост! Обява за бунгало в Черноморец взриви мрежата: Искат 30 000 евро за сезон
Европа плати кървава цена за рекордните жеги
Търговският регистър заби: Фирми чакат по две седмици, сделки и кредити увисват
Отвориха последния завет на космонавта Александър Александров
Ирански вестник сложи Мелони, Тръмп и Нетаняху на мушка
Деца освободили от скорост буса, който прегази 18-месечно момченце в Орлинци
13/07/2026, Понеделник 14:47
1

7 дена 7 нощни спим а за по работните и някое бизнесче на жената или часмак. А й да не забравим че е пълно с мутри, кой с наркотици, кой протекций, кой с информация. А пък как се става джадар или връзки аконса силни или връзки и пари около 5 бона за началника. Пожарникарите са най добре. Ама там са от лъв нагоре. Там кмета казва кой.
К.рви на бойко времето ви свърши.
Народ от ТИКВИ ,се управлява от ..какви...???
Ми то е ясно бре......
От ТИКВИ........ХАХАХАХА.....
Абсолютно си прав.......
Щото българина много иска нещо да се случи.....ама.......го е страх,нещо да не стане.....хахахахаха......
Как не се роди един, когото да харесаме!
Това сме си избрали, това ще е!
За протокола - тези, за които аз гласувах не са в този парламент
-след изборите Слафчо..
Е сега стой на Трето място!
Няма как БСП да са трети.
Четвъртото място по им приляга.
Алууу,КуРнела, не са крий.
Нищо добро не ни чака с бъдещия парламент.
Прост народ сме и си заслужаваме дереджето.