×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • След епична битка в 5 сета: Григор Димитров грабна още една победа на Уимбълдън
  • Ниски изкупни цени оставиха черешите по дърветата в Кюстендилско
  • Огромен пожар край Солун: Евакуираха три предградия и дом за хора с увреждания
  • Екстремните горещини в Европа: СЗО предупреждава за сериозни рискове за здравето
  • МВР отбелязва професионалния си празник
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ДПС: Българските избиратели гласуваха за промяната, ние също заложихме на нея


ДПС: Българските избиратели гласуваха за промяната, ние също заложихме на нея
Мустафа Карадайъ обясни, че ще изчакат окончателните резултати от вота, преди да анализират ситуацията
Ключови думи: Карадайъ, ДПС
Тема в развитие
Димитър Найденов става депутат, Ивайло Мирчев влиза от София Кои са отличниците на вота в Бургас „Изправи се! Мутри вън“ с един от най-добрите си резултати в Бургас, водачът Живко Табаков обра преференциите Край на мача! БСП взе мандата на ГЕРБ в Бургас, Жечо Станков остана на косъм от НС Инфарктна вечер в Бургас! БСП отмъква мандата на ГЕРБ с 62 гласа на финалната права Последни данни от ЦИК: ВМРО дърпа нагоре, но остава под бариерата, ГЕРБ - със 75 депутата Край на интригата! ДПС взе мандата на „Демократична България“ в Бургас Към 11:00 часа: Вижте как се разпределят мандатите в Бургаска област ГЕРБ първи и в Поморие, Слави издуха БСП с над 4% разлика При 64 % обработени протоколи в РИК Бургас: Слави твърдо втора политическа сила, "Демократична България" вдига резултата си ГЕРБ печели убедително в община Приморско, Слави е на второ място Над 30 автобуса чакат на Морска гара в Бургас, преброяването се бави 6 партии влизат в новия парламент? Вотът в Бургас към 7 ч: 25,63% за ГЕРБ –СДС, 17,32% за „Има такъв народ”, 13,68% за БСП Първо във Флагман.бг! Кои депутати могат да влязат мажоритарно в 45-ото НС Първи официални резултати за Бургас: ГЕРБ – 25,84 %, Слави – 20,96 %, БСП – 17,91 % ГЕРБ е първа политическа сила в община Сунгурларе ГЕРБ печели Средец с голяма преднина Паралелното преброяване: Слави е втора политическа сила, ВМРО мина на косъм 4-те процента ГЕРБ изпревари БСП в Карнобат ВМРО започна да пада под бариерата, следващият парламент може да е без националисти Категорична победа за ДПС в Руен На 30 % в Несебър: ГЕРБ с убедителна преднина пред БСП Бойко Борисов: Предлагам мир, да сложим експертите и да направим усилия, за да излезем от пандемията Убедителна победа за ГЕРБ в Камено Председателят на РИК-Бургас Елка Стоянова пое лична отговорност: Сама обработи протоколите от ковид-сектора  ДПС: Българските избиратели гласуваха за промяната, ние също заложихме на нея ГЕРБ спечелиха в община Малко Търново Любен Дилов: При толкова много победители, трябва ли коалиция ГЕРБ-СДС да напомня, че печели изборите за 14-ти път Кои партии не се добраха до Народното събрание, но ще взимат субсидии „Маркет линкс“: „Има такъв народ“ е втора политическа сила в Бургас Първо във Флагман.бг! Кои са новите депутати от Бургаска област, засега Слави Трифонов: Днес победителите сте Вие, промяната е неизбежна! При 30 % обработени протоколи: БСП води пред ГЕРБ в Карнобат БСП: Няма да коментираме резултати тази вечер! Първите резултати в Бургас дойдоха от затвора. Слави е победител! Заместник на Слави: Коалиция с ГЕРБ, БСП, ДПС и Шкембе войвода няма да правим (обновена) Първо във Флагман: Как ще са разпределени силите в новия парламент и какви са вариантите за правителство Картите са раздадени! ГЕРБ спечели изборите, но ще има ли с кого да направи правителството
виж още
скрий
04 Април 2021, Неделя, 23:06 ч.
Автор: Флагман.БГ

Няма да анализираме анализаторите, ще изчакаме окончателните резултати, обяви Мустафа Карадайъ

Българските избиратели гласуваха за промяната. Това обяви председателят на ДПС Мустафа Карадайъ. Той обаче уточни, че тази оценка на партията е на база анализите на езкитполовете.

ДПС също заложи на промяната, обясни Карадайъ. Той подчерта, че не искат да анализират анализаторите. Щели да изчакат окончателните резултати от вота, за да предложат свой анализ на ситуцията, обясни Карадайъ след въпроси за възможните коалиции и конфигурации.




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
17
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Мегаяхтата на Путин напусна окончателно Европа Мегаяхтата на Путин напусна окончателно Европа 05/07/2026, Неделя 14:30 0
17
Коментара по темата
17.
Az
05.04.2021 07:47:02
1
2
Аз,таз,държаеа не я разбирам.Толкива ли са орости тез които ни упрсвляват.Слагат,се машини там двама трима полицая да гледат не ви трябва комисии и разни глупости.Минават хората слага си личната карта итвсря се вратата гласува си и заминава.Тез,вдички резултати излизат после мигновено в компютъра майка и хората ги виждат.Що за удиотщина цари в бг.Чакат после да давали портоколи и разни комунистически глупости
16.
*********
05.04.2021 06:52:18
4
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
15.
Иглика
05.04.2021 00:51:45
1
4
Коментарите ви са за смях......
14.
TOWA E ZA MANGASAR-ТУРЧИН И ДРУГИЯ НЕГОДЕН ГЬОТВЕР
05.04.2021 00:38:02
0
6
ДЕТО ПИШЕ ЗА ГАРА БУНОВО ЯДЯЩИЯ SHIT!
БУМ БУМ И НА МАЙКИТЕ ВИ В ГЛУТЕУСА МАКСИМУСА :))
БУМ БУМ И НА ВАС В ГАГИТЕ
ОХАААА :)
БУМ БУМ БУМ ПОМяРИ ДЕФЕКТНИ :)))
БУМ-БУМ БУМКАМ ГО НА ЛЕЛЯ ТИ ФЕРХУНДЕ ТОЖЕ
13.
*********
05.04.2021 00:37:14
1
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
12.
фтппхфтпх
05.04.2021 00:18:17
2
10
ДПС заложили и те за промяната, ха-ха-ха голяма лъжа, къде бяхте до сега, нали бяхте в парламента. Вие сте закостенялото статукво, което трябва да се измете от парламента. На хората им писна от вас и от лъжите ви.
11.
Хасан Азис
05.04.2021 00:13:14
4
3
Не напразно турците ни наричат нас кърджалиите РУМ БОЗМАСЪ
10.
Сабри Бей ДС ДПС
05.04.2021 00:09:37
8
1
Гара Буново БУМ
9.
ашколсун
05.04.2021 00:08:34
2
3
сега пак се надупете да станете патерица .мани сиктимини
8.
Исмаил Осман ДПС Руен
05.04.2021 00:05:41
2
1
Поклон пред Левски
7.
Севимчо
05.04.2021 00:04:44
3
1
Дурхан е партизанско изчадие
6.
*********
05.04.2021 00:03:36
1
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
5.
Йордан Цонев ДПС
05.04.2021 00:00:28
1
1
Ние от ДПС никога няма да признаем турското малцинство в България
4.
Турчин
04.04.2021 23:59:11
3
2
Докато не си направим наша партия БОЙКОТ на всякакви избори
3.
Турчин
04.04.2021 23:57:31
1
1
Никога на русчиите комунисти доносници ционисти от гяурското дс дпс
2.
Хахо
04.04.2021 23:48:15
0
8
Ама да си вземат и Йордан Цонев
1.
Иван
04.04.2021 23:28:57
5
9
Шибани резаци, вън от България!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Софийски автомобил погази пешеходната зона в Созопол, за да цепи напряко в дъжда, подозират Емрах Стораро Софийски автомобил погази пешеходната зона в Созопол, за да цепи напряко в дъжда, подозират Емрах Стораро Сигнал на Пламен Янакиев до Флагман разкри нагло нарушение в петък вечерта Дюнер на плажа за 8 евро срещу рокля в мола за 6 евро: Големите ценови парадокси на това лято Дюнер на плажа за 8 евро срещу рокля в мола за 6 евро: Големите ценови парадокси на това лято Бягайте в моловете за евтини летни дрехи, докато щандовете не са напълно опоскани Сбогом на еуфорията: Половината продавачи на имоти вече са готови да свалят от цената Сбогом на еуфорията: Половината продавачи на имоти вече са готови да свалят от цената Сделките отчитат спад на годишна база bTV взривява ефира: Една дама ще избира между 20 кавалери в новата версия на Ергенът bTV взривява ефира: Една дама ще избира между 20 кавалери в новата версия на Ергенът Телевизията най-после е взела окончателно решение за реализацията на формата, популярен сред аудиторията като „Момата“, но неговото внедряване в ефира ще се случи чрез новаторски и изключително любопитен телевизионен експеримент Бившият вицепремиер Атанас Зафиров претърпя тежка онкологична операция в Истанбул Бившият вицепремиер Атанас Зафиров претърпя тежка онкологична операция в Истанбул Благодаря на моите приятели, братя и сестри в тази невидима битка, написа във фейсбук бургазлията  Аз отговарям за Десислава Атанасова за времето, когато е била в ГЕРБ, каза Бойко Борисов Аз отговарям за Десислава Атанасова за времето, когато е била в ГЕРБ, каза Бойко Борисов От избирането ѝ за конституционен съдия аз нито съм я виждал, нито съм я чувал, твърди той  От столичния бохем до всеотдайния баща: Мартин Елвиса показа порасналите си красиви дъщери От столичния бохем до всеотдайния баща: Мартин Елвиса показа порасналите си красиви дъщери Риалити звездата и бизнесмен изненада последователите си в социалните мрежи с редки семейни кадри, доказвайки че Мария-Никол и Каролин са най-големият му житейски приоритет Секунди между живота и смъртта: Дърво премаза кола в движение край Джебел, а полицията шокира шофьорката с абсурден отказ! Секунди между живота и смъртта: Дърво премаза кола в движение край Джебел, а полицията шокира шофьорката с абсурден отказ! Гергана Банкова по чудо излезе жива от смазания автомобил, но МВР отказа да ѝ издаде протокол за катастрофа. Бесните потърпевши взеха крайно решение Череши гният по дърветата, а цените в магазините растат: Стопаните предупреждават за масови фалити Череши гният по дърветата, а цените в магазините растат: Стопаните предупреждават за масови фалити Дигиталният инструмент има за цел да свързва пряко производителите с легитимни едри търговци и транспортни фирми, елиминирайки спекулативните прекупвачи по трасето Демерджиев обяви война на корупцията в МВР: Говори за тайни SMS-и, проверки на полети и „интересни факти“ за Десислава Атанасова Демерджиев обяви война на корупцията в МВР: Говори за тайни SMS-и, проверки на полети и „интересни факти“ за Десислава Атанасова Вътрешният министър закрива скъпоструващи паразитни структури във ведомството и разследва евентуални нарушения на санкциите „Магнитски“ около фамилията Пеевски
Кошмар по релсите към морето: Как едно пътуване с влак до Бургас се превърна в абсурд Кошмар по релсите към морето: Как едно пътуване с влак до Бургас се превърна в абсурд Според разкритията на изданието, редовен влак по направление към Черноморието е бил напълно парализиран от безпрецедентен хаос и агресивно поведение от страна на група пасажери Мултимилионер търси съпруга срещу €58 000 на година, списъкът му с безумни забрани взриви мрежата Мултимилионер търси съпруга срещу €58 000 на година, списъкът му с безумни забрани взриви мрежата Сър Бенджамин Слейд иска майка с лиценз за хеликоптер, която умее да стреля, да не е зодия Скорпион и да не чете определени вестници Жега на червения телефон! Тръмп прекара 90 инфарктни минути с Путин навръх 4 юли с оферта за край на войната Жега на червения телефон! Тръмп прекара 90 инфарктни минути с Путин навръх 4 юли с оферта за край на войната Кремъл проговори за тайните сондажи между двамата лидери, докато американски емисари вече се стягат за спешна визита в Москва с готов мирен план Спасиха четирима български туристи, отнесени с падъл бордове навътре в морето край Лефкада Спасиха четирима български туристи, отнесени с падъл бордове навътре в морето край Лефкада Мощни ветрове завлякоха сънародниците ни в опасна зона между плажовете Агиос Никитас и Катизма, туристически кораб ги измъкна от вълните невредими Заради жегата във Франция: Погребалните агенции работят на предела на възможностите Заради жегата във Франция: Погребалните агенции работят на предела на възможностите Топлото време блокира погребалните агенции, няма свободни дати за кремация Руските жени отказват да раждат, нацията се топи с до 800 000 души на година Руските жени отказват да раждат, нацията се топи с до 800 000 души на година Въпреки бруталната цензура върху статистиката, наложена от началото на 2025 г., и възраждането на съветския орден „Майка героиня“, войната превръща кризата в историческа катастрофа за Путин „Бай Ганьо“ на море: Българин паркира джипа си на плажа в Гърция и затъна, вадиха го с багер „Бай Ганьо“ на море: Българин паркира джипа си на плажа в Гърция и затъна, вадиха го с багер Нашенци масово игнорират безплатните паркинги в южната ни съседка и рискуват брутални глоби от 1000 евро и сваляне на номера директно на брега Как Coca-Cola носи над 800 млн. долара на година без нито една продадена акция Как Coca-Cola носи над 800 млн. долара на година без нито една продадена акция Докато спекулантите следят ежедневните графики, Berkshire Hathaway прибира космически чекове от дивиденти благодарение на силата на времето и елитните „Крале на дивидентите“ Огнен ад край Солун: Евакуираха три предградия и социален дом, пиян старец е арестуван за палежа Огнен ад край Солун: Евакуираха три предградия и социален дом, пиян старец е арестуван за палежа Стихията лумна край втория по големина гръцки град, изпепелявайки търговски обекти и принуждавайки стотици хора със специални потребности да бягат от пламъците Кошмар на почивката: Четирима българи се изправиха лице в лице със смъртта след фатална грешка на Лефкада Кошмар на почивката: Четирима българи се изправиха лице в лице със смъртта след фатална грешка на Лефкада Летовниците подценили времето и влезли с падълборд в една от най-опасните зони, а коварните подводни течения ги отнесли на километри навътре за броени минути
Румен Радев, премиер Румен Радев, премиер Ще наложа вето на 21-вия пакет санкции срещу Русия Виц на деня Виц на деня - Кога мъжете бягат най-бързо? Когато бягат за бутилка, или когато бягат след жена?
- Когато бягат с бутилка, от жена...
Виц на деня Виц на деня - Докторе, губя паметта си.
- От кога така!?
- Какво от кога!?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато тя беше на 2 годинки, тичаше ли тичаше голичка по плажа. Сега, когато е вече на 30 години, две бутилки вино я връщат в детството.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори