ГЕРБ печели убедително в община Приморско, Слави е на второ място
„Има такъв народ“ печели 15% от вота, а близо 40% от гласовете са за партията на Борисов
ГЕРБ печели убедително с 38.86% от гласовете в община Приморско, но партията на Слави Трифонов „Има такъв народ“ и там е втора политическа сила с 15.17%. Тук преднината на ИТН пред БСП е още по-шокираща и приближава близо 5%.
Данните от община Приморско са близко до тези от страната, което показва, че тенденциите не са толкова регионални, колкото на национално ниво. ДПС получава изключително малко подкрепа в морската община - 5.35% с близо 4% по-ниско от средното за страната. „Изправи се! Мутри вън!“ получава близо 10% подкрепа – двойно повече от средното за България. „ДБ“ губи позиции в Приморско – при близо 10% на национално ниво, в Приморско те получават едва 3.52%, а ВМРО – 3.18%.
Всички протоколи в общината са преброени, така че крайните резултати са както следва:
ГЕРБ - 38,86%
Има такъв народ - 15,17%
БСП - 10,86%
Изправи се - 9,97%
ДПС - 5,35%
Демократична България -3,52%
ВМРО - 3,18%
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър

Помним, че той обезличи и подигра Парламента, нали?
Помним, че той разду и напълни с калиники държавната администрация, нали?
Помним, че сме на опашката по ваксиниране, нали?
Помним, че направи всичко възможно да не гласуваме, нали?
Помним, че направи всичко възможно изборите да не са прозрачни, нали?
Помним, че сме на челно място по смъртност, нали?
Помним, че сме на челно място по бедност, нали?
Помним, че сме на челно място по корупция, нали?
Да запомним и на кого искрено благодари Борисов – на „моята“ партия, колегите от СДС, хората от външно министерство, хората от вътрешно министерство, Марияна Николова, Централната избирателна комисия, Районните избирателни комисии. Те направиха всичко възможно да го задържат на власт и да не бъде по волята на Суверена. Не успяха!
Да запомним, че ни каза, че няма да се справим, нямаме експертиза, нямаме хора, не разбираме, трябва да се учим.
Да се порадваме един, два дена, три и след това никакво мислене – с мутри не се преговаря.
Адв. Албена Белянова, Фейсбук