ГЕРБ печели убедително в община Приморско, Слави е на второ място
„Има такъв народ“ печели 15% от вота, а близо 40% от гласовете са за партията на Борисов
ГЕРБ печели убедително с 38.86% от гласовете в община Приморско, но партията на Слави Трифонов „Има такъв народ“ и там е втора политическа сила с 15.17%. Тук преднината на ИТН пред БСП е още по-шокираща и приближава близо 5%.
Данните от община Приморско са близко до тези от страната, което показва, че тенденциите не са толкова регионални, колкото на национално ниво. ДПС получава изключително малко подкрепа в морската община - 5.35% с близо 4% по-ниско от средното за страната. „Изправи се! Мутри вън!“ получава близо 10% подкрепа – двойно повече от средното за България. „ДБ“ губи позиции в Приморско – при близо 10% на национално ниво, в Приморско те получават едва 3.52%, а ВМРО – 3.18%.
Всички протоколи в общината са преброени, така че крайните резултати са както следва:
ГЕРБ - 38,86%
Има такъв народ - 15,17%
БСП - 10,86%
Изправи се - 9,97%
ДПС - 5,35%
Демократична България -3,52%
ВМРО - 3,18%
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Помним, че той обезличи и подигра Парламента, нали?
Помним, че той разду и напълни с калиники държавната администрация, нали?
Помним, че сме на опашката по ваксиниране, нали?
Помним, че направи всичко възможно да не гласуваме, нали?
Помним, че направи всичко възможно изборите да не са прозрачни, нали?
Помним, че сме на челно място по смъртност, нали?
Помним, че сме на челно място по бедност, нали?
Помним, че сме на челно място по корупция, нали?
Да запомним и на кого искрено благодари Борисов – на „моята“ партия, колегите от СДС, хората от външно министерство, хората от вътрешно министерство, Марияна Николова, Централната избирателна комисия, Районните избирателни комисии. Те направиха всичко възможно да го задържат на власт и да не бъде по волята на Суверена. Не успяха!
Да запомним, че ни каза, че няма да се справим, нямаме експертиза, нямаме хора, не разбираме, трябва да се учим.
Да се порадваме един, два дена, три и след това никакво мислене – с мутри не се преговаря.
Адв. Албена Белянова, Фейсбук