БСП: Няма да коментираме резултати тази вечер!
В момента никой не може да каже накъде вървим, отсече председателят на предизборния щаб на червените
Няма да коментираме резултатите тази вечер. Това заяви председателят на предизборния щаб на БСП Георги Свиленски.
„Извършваме пълно паралелно преброяване във всички секции в страната. Резултатите ще бъдат предоставени веднага след като имаме всички протоколи. Надяваме се да съвпаднат с тези на ЦИК.
Ние ще коментираме истински резултати от ЦИК“, обяви Свиленски.
„В момента никой не може да каже накъде вървим. Когато видим окончателните резултати, ще отговаряме на въпроси“, каза той на въпрос дали ще се търси политическа отговорност и ще поискат ли оставката на председателя на червените Корнелия Нинова.
Според финалните резултати от екзит пола на социологическа агенция "Галъп", БСП е на трето място с 16,8%. Според данните на "Алфа Рисърч", левицата е на второ място с 16,8% от подкрепата на избирателите.
Внимание, родители! От 1 август всичко се променя: Вижте дали влизате в новия списък за детски надбавки
Неподозиран бонус от държавата: Как НАП ни връща пари след ремонт у дома
Критично засушаване: Нивото на река Дунав падна под един метър и застраши корабоплаването
Космически обрат след 7 юли: Ретроградният Нептун взривява илюзиите ни
ЦСКА с мощен трансферен удар - взе играч, за когото са давани 25 милиона евро
Призиви за убийството на Тръмп на погребението на върховния лидер на Иран Али Хаменей
93-годишен пенсионер умишлено взриви къщата си, девет души са ранени
Свърши ли мъката на АМ „Тракия“? Пуснаха движението по обновените 32 км, ето къде отива старият асфалт
Сърцето може да не издържи: Защо среднощното гледане на Световното се оказа фатално?
Извънредна ситуация в Италия! Етна се събуди и наложи спешни ограничения на голямо летище
Китай с пробив в космоса: 750N Хол двигател постави нов световен рекорд
Известен неврохирург катастрофира тежко, прилоша му зад волана

15 години гъбите и всеки път казвате "за нас това е победа". Ама сега какво да кажете, като след 15 години на разцепления, лъжи, интриги и борба за кокала, оцапания ви задник и изпаднахте до там да се борите със Слави. Жалко за заблудените хорица, които глупави ли бяха, пияни ли бяха, че не виждаха, как затъвате в лъжи и интриги. Айде честито онождане!
Само така имаме шанс да управляваме още 4 години и да напълним чекмеджетата, заедно с Доган!
Бойко знае как да притисне хората и да гласуват както им заповяда!