Северин се подвизавал в мрежата като "razbivacha na tesni gazove", не понасял откази
11 Октомври 2018, Четвъртък, 13:28 ч.
Семейното положение е обвързан, но на много от снимките, които е публикувал, е с различни жени в предизвикателни пози
Убиецът на тв водещата Виктория Маринова е сексманиак, който обича да налита на жени и не търпи отказ. Това твърдят повечето от разпитаните свидетели в ромската махала на Русе „Селеметя“. Потвърждава го и представянето му като „разбивач на тесни г*зове“ в 8-те профила с псевдоним Selaydin Remiksa във „Фейсбук“, пише „Телеграф“.Семейното положение е обвързан, но на много от снимките, които е публикувал, е с различни жени в предизвикателни пози. Заснел се е дори на метри от района на зверското убийство край бетонната алея на брега на река Дунав.

От коментарите в социалните мрежи става ясно, че той пише само на турски език. 21-годишният Северин Надеждов Красимиров бе арестуван в Германия. Направена му е ДНК проба в места лаборатория, която съвпада на 100 % с иззетата от местопрестъплението. Северин ударил Виктория с юмрук, с което директно счупил носа ѝ и я повалил на земята. След това я захвърлил в храстите и започнал да се гаври с нея.
Изнасилвал я няколко пъти, включително и анално – по изключително извратен и брутален начин, обясниха разследващите. Накрая малко преди да свърши за последен път я удушава и се изпразва върху трупа ѝ. Вече мъртва, грабва за краката младата жена и започва да я влачи по лице, за да я скрие по-навътре в храстите. Изоставя тялото в изключително гнусна и унизителна поза – полугола и разкрачена.
Прибира суитчера, мобилния телефон и бижутата ѝ, след което бяга и се прибира в дома си. Припомняме, че сигналът за жестокото брутално убийство на 30-годишната журналистка Виктория Маринова, която е и административен директор на телевизия Ти Ви Ен в Русе, беше подаден в събота в 14.18 ч. на телефон 112 от случайно преминаващи гражданини. Тялото й беше открито в храстите по крайбрежната алея в близост до тенис кортовете в Русе.
За по-малко от четири дни служители на МВР и прокурори разкриха убиеца ѝ. 21-годишният Северин Красимиров, известен и като Селайдин е задържан за убийството и изнасилването на Виктория. На специална пресконференция премиерът Бойко Борисов специално благодари на всички, участвали в разследването.
Истината за връзката между Киара и Краси след финала на "Ергенът: Любов в рая"
Грипът удари Европа по-рано от обичайното с нов щам
Дженифър Анистън разкри тайната си срещу остаряването
Форбс отличи младия рефер и финансист Геро Писков в престижната класация "30 под 30"
Скандал в Барселона: Играч издал тайна информация на журналисти
Благомир Коцев обвини системата в репресии срещу опозицията след ареста си
5 често срещани родителски грешки по празниците и как да ги избегнем
Мали кипи: Мустафа Сангаре от Левски не е повикан за Купата на Африка
Може ли да печем замразени пържоли на скара: какво да знаем преди да опитаме
Последното Новолуние на 2025 носи неочаквано чудо за тези 5 зодии
Орлин Колев: Президентът няма срок за третия мандат, изборите остават неясни
Директорът на 138-мо училище: Не съм слагал камерите в тоалетните
