Бившият мъж на Виктория: Обичам я, тя е много скъп човек за мен!
10 Октомври 2018, Сряда, 10:46 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВБих искал да има такъв силен отзвук за всеки човек в беда, каза той
Обичам, обичах Виктория и тя е много скъп човек за мен, но мисля, че за всеки в беда трябва да бъдат положени такива усилия. Това каза пред камерата на Нова телевизия бившият мъж на убитата журналистка.
Свилен Максимов сподели, че е бил един от заподозрените за зловещото убийство.
Той заяви, че не е очаквал такъв международен отзвук на случилото се и благодари на всички, които оказаха подкрепа. "Бих искал да има такъв силен отзвук за всеки човек в беда", добави бившият съпруг на Виктория.
"По темата се казаха много неща. Постарах се да игнорирам повечето версии. С колегите ми огледахме къде има камери. Опитахме се да съберем каквото можем и го предоставихме на полицията", заяви собственикът на русенската телевизия.
„Хората не протестираха. За първи път те се събраха, за да окажат подкрепа - да запалят свещ, да бягат по маршрута на Виктория. Виждам някаква светлинка, защото няма мрънкане. Благодаря на всички и се надявам един ден всяко човешко същество да получава подкрепа! Тогава ще можем да кажем, че имаме истинска държава“, каза още Свилен Максимов.
В категории:
Животът
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал

Смърт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!