Северин трепери за кожата си, пуснал е брада. Вижте изрода в самолета за България (СНИМКИ)
17 Октомври 2018, Сряда, 20:04 ч.
Жестокият изверг Северин Красимиров, който уби и изнасили мъртва журналистката Виктория Маринова току-що бе конвоиран от униформени и качен на самолета за София от Франкфурт, пише Пик.
Четирима пазят Северин, който се е свлякъл на последната седалка, обкръжен от гардовете си. Той е пуснал брада, явно трепери за кожата си и иска максимално да промени външния си вид, за да не бъде толкова лесен за разпознаване. Примитивният циганин се превърна в едно от най-тиражираните лица и вече почти няма човек в България, който да не го познава по физиономия.
Останалите пътници в самолета са спокойни. Повечето не подозират, че заедно с тях на борда на самолета пътува извратен убиец. Изродът е бил качен преди всички останали. Самолетът излетя точно в 16,14 ч.
В самолета се вози и славната олимпийска шампионка по висок скок Стефка Костадинова заедно с цялото й семейство.
Обвиняемият ще бъде отведен с белезници, за да даде ДНК проба в Националния институт по криминалистика и криминология (НИКК). Това ще стане непосредствено след като задържаният кацне у нас.

Жестокият Северин е пуснал брада в ареста в Германия

Северин бе докаран на летището във Франкфурт под конвой и качен на самолета най-отзад, преди останалите пътници
В категории:
Крими
"Фродо" празнува: Илайджа Ууд посреща рожден ден с чудесно семейство
Почина голямо име в българското изкуство
Криптонит ли закусва: Мони Николов със статистика от друга планета
Зрелище в Мелбърн - отписаха Джокович за първи път в историята
Супер сладък и без мляко: рецепта за кекс, която всеки трябва да опита
Експерт разкри ключов фактор за поскъпване на имотите в страната
Кола превиши допустимата скорост с 4 километра, шофьорът е заплашен от близо 3 000 евро глоба
Камаро от 1969 г. струва цяло състояние - вижте за колко го купиха
Депутат: Закриха КПК и шредерите за унищожаване на документи прегряват
Драма с голяма пума, която реши да се разхожда сред хора - съдбата й е различна от тази на шуменската пантера
3 зодии ще се радват на щастие и хармония през февруари - ето кои са те
Разкриха колко милиона рубли получи Русия за новата звезда на българската борба Шамил Мамедов

Когато едно момче направи нещо, майката винаги обвинява другите, приятелите му които са му повлияли и подстрекали към золуми , а тя директно каза "да той я е убил"
Излез на светло с лицето и името си и защити невинния,за да заловят виновния! Помогни да хванат виновния,цяла България ще ти е благодарна!