×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • „Български пощи“ пуснаха първите комплекти с евромонети
  • САЩ спира имиграционните заявления от 19 държави
  • 54 двойки се ожениха на масова сватба в Газа
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сотир Цацаров прати прокурори на Каваци да разследват дали Митко Каратиста тормози Баневи


Сотир Цацаров прати прокурори на Каваци да разследват дали Митко Каратиста тормози Баневи
Това се случва 24 часа, след като семейството спря тока на къмпинга
Тема в развитие
Баневи спечелиха важна битка в ЕСПЧ в Страсбург, чакат развръзка за „Каваците“ Въводът на Баневи на къмпинг „Каваци“ остана само на хартия Пишат до Румен Радев и Бойко Рашков за „завзетия къмпинг Каваци“ Баневи със стратегическа победа в съда, ВКС анулира договора за продажба на къмпинг „Каваците“ Димитър Спасов-Каратиста: Отказах схемите на Баневи, защото те винаги завършват зле Златка Димитрова: Мъже с тъмни дрехи обикалят къмпинг „Каваци“, летовниците се страхуват Полиция варди завръщането на сем.Баневи в къмпинг "Каваци" със съдия-изпълнител Съдът върна къмпинг "Каваци" на семейство Баневи Възможно ли е Баневи да продадат 40 дка на Каваците само за 10 хил.лева? Семейство Баневи бие аларма: "Делта гард" разрушава бунгалата ни на къмпинг "Каваци" Сотир Цацаров прати прокурори на Каваци да разследват дали Митко Каратиста тормози Баневи Евгения Банева: Премиерът е заблуден, "Полимери" е опоскано от синдика (ВИДЕО) Николай Банев отговори на Бойко Борисов: Не аз, а Вие и Вашето управление съсипаха "Полимери" Бойко Борисов за Николай Банев: Разграби всичко в "Полимери", за да си купува Мерцедес и Майбах Извънредно! Евгения Банева: Охранители на Каратиста заляха наши служители с кофа фекалии Семейство Баневи: Хората на Митко Каратиста ни казаха, че и да се оплакваме, по-високо от Бойко Борисов в България няма (ВИДЕО) Каратиста продължава да рекетира „Каваци”, въоръжени гардове събират оборот от заведенията и заплашват персонала Евгения Банева: Охранителите на Каратиста ни рекетират, искат оборота от „Каваците“ (ВИДЕО) Каратиста с нов опит да превземе къмпинг "Каваците". Евгения Банева: Документите му са фалшиви Само във Флагман! Митко Каратиста за екшъна на „Каваци“: Грижим се за спокойствието на туристите, имаме договор за охрана Николай Банев: 50 мутри са нахлули днес в "Каваците"! Не знам какво е това чудо, умът ми не го побира! Полицията отказала да се меси в „сблъсъка за Каваците“ (СНИМКИ) Извънредно! Митко Каратиста превзе с 20 въоръжени гарда къмпинг „Каваците“
виж още
скрий
30 Август 2017, Сряда, 08:54 ч.
Автор: Флагман.БГ, снимка: архив Флагман

Семейство Баневи с призив до вицепремиера Валери Симеонов да продължи месианското си дело на „Каваците”


Току-що на редакционната поща на Флагман.бг пристигна пресссъобщение от Евгения и Николай Баневи, в което те твърдят, че обвинител номер 1 на държавата Сотир Цацаров е пратил прокурори на „Каваци”. Задачата им е да разследват дали Димитър Спасов, по-известен като Митко Каратиста, тормози собствениците на къмпинга (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ). Това се случва 24 часа, след като семейство Баневи спряха тока на к-г „Каваци”.

В прессъобщението те са прикачили и апел, изпратен до вицепремиера Валери Симеонов.

Публикуваме двата файла без редакторска намеса:

ГЛАВНА ПРОКУРАТУРА ПРАТИ РАЗСЛЕДВАЩИ В „КАВАЦИ”

Оперативна група от 20 души следователи и прокурори изпрати Главна прокуратура след последните два сигнала до ВКС от собствениците на къмпинг „Каваци”, Евгения и Николай Баневи.
Разпитани са всички служители на „Хелио-тур-С”, които са подложени на физически и психически тормоз от охранителите на „Делта гард”, окупирали къмпинга от 20 юни насам.

Когато след това служителите отиват да вземат личните си вещи от служебните бунгала, които ползват от години, се появява охранителят Димитър Спасов от „Делта гард”.  Той се самообявява за пръв път публично - пред полицаите и пред всички служители - за „Големия шеф”, за „собственик във владение на „Каваци””. Обръща се с цинични обиди към представителите на „Хелио-тур-С” и „Русалка холидейз” и им отказва достъп до личния им багаж.

„Аз няколко пъти зададох въпроса на разпитващия прокурор дали са успели да детектират някой легитимиран от узурпаторите на „Каваци”.  – казва Евгения Банева. - Аз се легитимирам като изпълнителен директор на „Хелио-турс–С” и като управител на опериращата компания, на „Русалка холидейз”. Тези хора, които са узурпирали къмпинга, от кого са изпратени, в качеството на какви, къде са техните пълномощия, от кого са дадени, какви са служебните им функции?

До този момент полицията не е успяла да открие нито един представител на фиктивния наемател от претендиращата фирма „Джи енд Джи 90”. Никой от полицията за 2 месеца не е успял да разбере тяхната служебна функция в превземането на къмпинга. Полицаите гледат, вдигат ръце и показват своята тотална безпомощност!

30 души разпитващи бяха колективно изумени как е възможно РПУ - Созопол да не предприеме два месеца абсолютно нищо по случая!

Аз не зная как с такива институции Вицепремиерът Валери Симеонов, чиято акция по Черноморието напълно одобрявам,  ще се справи в българските курорти, завладени от мафиотизирани структури?!”
Днес Николай Банев изпраща писмо – Апел до Вицепремиера Валери Симеонов да посети лично „Каваци”, за да сложи ред в любимия на българите къмпинг.

Ето и апелът на сем. Баневи до вицепремиера Валери Симеонов:

Уважаеми г-н Симеонов,

Пиша Ви това писмо след Вашите отговорни и смели акции в черноморските ни курорти. Нещо, което очаквахме през дългите години на безхаберие и безотговорност на повечето от нашите институции. Институции, харчещи бюджетни средства за нищонеправене. Институции, които отказват да осъществяват правомощията си и служебните си задължения.

Пиша ви по повод съдбата на любимия къмпинг на поколения българи и поколения влюбени в „Каваците” граждани на бившия „соцлагер”.

От 19.06. тази година едно от най-сигурните и тихи кътчета на крайморието ни е мизансцен, достоен за репортажите на CNN от Сирия, Либия или Судан.

Класически мутри - арогантни, безпардонни, ненаказуеми превзеха къмпинга и наложиха своите закони - антипод на законите на страна-членка на ЕС.

Те превзеха приходите, игнорираха разходите и данъците. Демонстрираха и приложиха рекет, тормоз и пълно незачитане на всички закони, правила и разписания, регулиращи туристическия бранш.

Наложиха на територията на „Каваците” методи и ежедневие, достойни за филм на ужасите и на хитлеристките концлагери.

Сълзотворен газ, кофи с фекалии, ритници, заплахи за живота се сипят ден след ден над персонала, който не издържа и напусна работните си места и дългогодишните си приятели - туристите.

Мизансценът можеше да се квалифицира като прецедент, ако не беше кастрираното отношение на всички институции, без изключение, които позволяват това да се случва вече 70 дни. Жалбите до всички тях са вече стотици…..

И какво от това??? Публичната демонстрация е факт и тя е:
Тотално незачитане на частната собственост.
Тотално незачитане на достойнството на личността.
Тотално незачитане на законите, наредбите, лицензите.
Тотална подчиненост на институциите от НЯКОЙ….
Кой е той, г-н Вицепремиер?

Ако сте готов да продължите Вашето месианско дело, елате на „Каваците”. Вижте и преценете сам.
Сам, Вие, защото за три месеца всички ние - инвеститори, мениджъри, персонал изгубихме всякакво доверие в евробългарските институции.

Може би Вие останахте единствената надежда на унижените, битите, невярващите вече в нищо и никого служители на каузата „Каваци” и българския антимутренски туризъм…

Николай Банев,

т.нар. „мажоритарен акционер” на „Каваците” по нищо незначещи за институциите документи

В категории: Разследване


9
Коментара
Флагман.БГ Джулката стана Барби №1 в България Джулката стана Барби №1 в България 03/12/2025, Сряда 14:30 0
Мария АРНАУДОВА Няма да можем да плащаме с карти на Нова година Няма да можем да плащаме с карти на Нова година 03/12/2025, Сряда 13:52 1
9
Коментара по темата
9.
Аз
31.08.2017 13:05:07
0
0
Да на каваци мислели да строят хотелче (някой резорт)
8.
Митака
31.08.2017 08:50:05
3
0
А защо тия Баневи не върнат заграбените земи на каваци на истинските собсрвеници ?Защо Цацаров не провери и това.Докога чадър от държавата за тия Боневи??
7.
,?
30.08.2017 16:22:24
0
10
Ами те що не дойдоха декември ?
6.
Да бе
30.08.2017 16:15:41
0
8
Поредния театър ! Каваци ли,там ще стане като Дюни !
5.
предложение
30.08.2017 16:10:03
0
13
Сетил се Цацаров след като премина куротният сезон да изпрати ДВАЙСЕТ човека ! За да им е по-удобно да вземат да спят в новият хотел на Румен Козела на пристанището ? Хем някоя вечер ако си пийнат и им дойде мъжествеността тези разследващи могат да разпитат Козела, Рейзи и Тумпала и току виж открили една ОПГ ?
4.
давай ВАЛЕРИ НАРОДА Е С ТЕБ
30.08.2017 15:54:32
6
8
само Валери ще ги оправи мутрите
3.
Kolia
30.08.2017 14:32:42
1
14
Abe kakav Valeri. karatista e na Boiko patriota tam ne igrae
2.
Сетил се
30.08.2017 14:15:43
0
14
кат свърши сезона
1.
да видим КАКВО ЩЕ СЕ СЛУЧИ СЛЕД
30.08.2017 14:15:37
3
13
НАМЕСАТА НА ЦАЦАРОВ НА ЧАДЪРА НАД "СУДЖУЦИТЕ"–ДАЛИ НЯМА ДА БЪДЪТ ПОХАРЧЕНИ ОТ БАШ МАЙСТОРА НА "СУДЖУЦИТЕ
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Вадете маските, предупреди проф. Кантарджиев Вадете маските, предупреди проф. Кантарджиев Под най-голям риск са малките ученици и възрастните хора, нямаме колективен имунитет срещу новата мутация на група Дрехите в пералнята, душ и дезинфекция на вещите след пътуване в самолет Дрехите в пералнята, душ и дезинфекция на вещите след пътуване в самолет Микробиолог и лекар предупреждават за риск от пренасяне на "облак от микроби" чрез облеклото в самолета Бургас отбеляза Международния ден на хората с увреждания с пъстро шествие в центъра (СНИМКИ) Бургас отбеляза Международния ден на хората с увреждания с пъстро шествие в центъра (СНИМКИ) То тръгна от пл. "Атанас Сиреков" по главната ул. "Александровска" и завърши на пл. "Св.св. Кирил и Методий" Няма да можем да плащаме с карти на Нова година Няма да можем да плащаме с карти на Нова година Асоциацията на банките в България съобщи, че прекъсването е необходимо за техническо пренастройване на системите към новата валута Фондация WINBET И Община Бургас наградиха най-успешните спортисти от града Фондация WINBET И Община Бургас наградиха най-успешните спортисти от града Най-изявените бургаски спортисти получиха признание за постиженията си в олимпийските дисциплини 1500 души с увреждания получиха високотехнологични помощни средства безплатно 1500 души с увреждания получиха високотехнологични помощни средства безплатно По проект ма МТСП новите устройства дават възможност за по-пълноценен и независим живот Цял стадион на крака за Любо Пенев - феновете на ЦСКА и Локомотив се обединяват в 9-ата минута Цял стадион на крака за Любо Пенев - феновете на ЦСКА и Локомотив се обединяват в 9-ата минута Деветата минута е избрана неслучайно – тя символизира легендарния номер 9, който Пенев носеше през най-успешните години от кариерата си в ЦСКА и националния отбор Трагедия: Шофьор прегази мъж, лежащ на пътното платно Трагедия: Шофьор прегази мъж, лежащ на пътното платно Пострадалият е транспортиран в болница в Плевен в тежко състояние с черепно-мозъчна травма и опасност за живота Регионалният исторически музей в Бургас обяви вход свободен за Никулден Регионалният исторически музей в Бургас обяви вход свободен за Никулден Във всичките си четири експозиции от 09:00 до 17:00 часа Царево заблестя в коледна магия с уникално шоу Царево заблестя в коледна магия с уникално шоу "Коледният фестивал" започна с впечатляваща програма 
Калъм Търнър е новият фаворит за ролята на Джеймс Бонд – близък до Дуа Липа актьорът повежда надпреварата за 007 Калъм Търнър е новият фаворит за ролята на Джеймс Бонд – близък до Дуа Липа актьорът повежда надпреварата за 007 Букмейкърите на Coral поставиха Търнър на първо място, изпреварвайки досегашните лидери на кандидатите Арън Тейлър-Джонсън и Хенри Кавил Временно ограничение на движението по АМ „Тракия“ Временно ограничение на движението по АМ „Тракия“ В рамките на няколко дни ще се изгражда т.нар. „прозорец“ в средната разделителна ивица – специален участък, който позволява безопасно преминаване на автомобилите от едното платно в другото Докато криптопазарът се сриваше, инвеститорите в Arc Miner печелеха по 10 000 долара на ден Докато криптопазарът се сриваше, инвеститорите в Arc Miner печелеха по 10 000 долара на ден Инвеститори се пренасочват към Arc Miner за безопасни и прогнозируеми печалби, докато волатилността разтърсва криптопазара Бившата на Дейвид Бекъм се отказва от световната суета – днес живее спокойно в норвежките планини Бившата на Дейвид Бекъм се отказва от световната суета – днес живее спокойно в норвежките планини Ребека Лус, бившата на Дейвид Бекъм, днес води спокоен живот в Норвегия с лекар и две деца Скандално признание на Виктор от „Ергенът“: Имам 106 жени и чекмедже с инструменти Скандално признание на Виктор от „Ергенът“: Имам 106 жени и чекмедже с инструменти Признанията на Виктор от „Ергенът“ за бурния му интимен предизвикаха вълна от реакциите и поставиха въпроси за любовта, доверието и истината зад телевизионния образ Делян Пеевски към протестиращите: Власт не се взима на улицата, а на избори Делян Пеевски към протестиращите: Власт не се взима на улицата, а на избори Няма да позволим да бъдат обиждани моите хора, обяви лидерът на ДПС Ново начало  Зеленски търси истински край на войната – очаква решение след разговорите между Москва и пратениците на Тръмп Зеленски търси истински край на войната – очаква решение след разговорите между Москва и пратениците на Тръмп Изказването му идва в момента, когато вниманието на света е насочено към Москва, където се провеждат ключови разговори между руски представители и американската делегация, водена от пратеника на Доналд Тръмп – Стив Уиткоф Камери в Гърция хващат нарушенията на момента и веднага уведомяват шофьора Камери в Гърция хващат нарушенията на момента и веднага уведомяват шофьора AI алгоритъм автоматично замъглява целия фон, оставяйки ясен само човека зад волана САЩ спира обработката на визи и зелени карти за имигранти от 19 страни САЩ спира обработката на визи и зелени карти за имигранти от 19 страни В документа се цитират няколко престъпления, за които се подозира, че са извършени от имигранти 5-часови преговори между Путин и специалните пратеници на САЩ 5-часови преговори между Путин и специалните пратеници на САЩ Първите индикации са, че няма съгласие относно договор за мир между Русия и Украйна
Бойко Борисов Бойко Борисов Протестите си свършиха страхотна работа, бюджетът не беше добър Виц на деня Виц на деня На интервю за работа:
- Защо напуснахте предишната си работа?
- Фирмата се премести в нов офис, но не ми казаха къде се намира...
Виц на деня Виц на деня - Какво правиш?
- Гледам състезание по щанги.
- Мъже, или жени?
- Още не знам.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Да искаш, значи да можеш
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори