×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Само във Флагман! Митко Каратиста за екшъна на „Каваци“: Грижим се за спокойствието на туристите, имаме договор за охрана


Само във Флагман! Митко Каратиста за екшъна на „Каваци“: Грижим се за спокойствието на туристите, имаме договор за охрана
Бизнесменът Димитър Спасов (с бялата риза) разговаря с полицаите, които сам извикал
Тема в развитие
Баневи спечелиха важна битка в ЕСПЧ в Страсбург, чакат развръзка за „Каваците“ Въводът на Баневи на къмпинг „Каваци“ остана само на хартия Пишат до Румен Радев и Бойко Рашков за „завзетия къмпинг Каваци“ Баневи със стратегическа победа в съда, ВКС анулира договора за продажба на къмпинг „Каваците“ Димитър Спасов-Каратиста: Отказах схемите на Баневи, защото те винаги завършват зле Златка Димитрова: Мъже с тъмни дрехи обикалят къмпинг „Каваци“, летовниците се страхуват Полиция варди завръщането на сем.Баневи в къмпинг "Каваци" със съдия-изпълнител Съдът върна къмпинг "Каваци" на семейство Баневи Възможно ли е Баневи да продадат 40 дка на Каваците само за 10 хил.лева? Семейство Баневи бие аларма: "Делта гард" разрушава бунгалата ни на къмпинг "Каваци" Сотир Цацаров прати прокурори на Каваци да разследват дали Митко Каратиста тормози Баневи Евгения Банева: Премиерът е заблуден, "Полимери" е опоскано от синдика (ВИДЕО) Николай Банев отговори на Бойко Борисов: Не аз, а Вие и Вашето управление съсипаха "Полимери" Бойко Борисов за Николай Банев: Разграби всичко в "Полимери", за да си купува Мерцедес и Майбах Извънредно! Евгения Банева: Охранители на Каратиста заляха наши служители с кофа фекалии Семейство Баневи: Хората на Митко Каратиста ни казаха, че и да се оплакваме, по-високо от Бойко Борисов в България няма (ВИДЕО) Каратиста продължава да рекетира „Каваци”, въоръжени гардове събират оборот от заведенията и заплашват персонала Евгения Банева: Охранителите на Каратиста ни рекетират, искат оборота от „Каваците“ (ВИДЕО) Каратиста с нов опит да превземе къмпинг "Каваците". Евгения Банева: Документите му са фалшиви Само във Флагман! Митко Каратиста за екшъна на „Каваци“: Грижим се за спокойствието на туристите, имаме договор за охрана Николай Банев: 50 мутри са нахлули днес в "Каваците"! Не знам какво е това чудо, умът ми не го побира! Полицията отказала да се меси в „сблъсъка за Каваците“ (СНИМКИ) Извънредно! Митко Каратиста превзе с 20 въоръжени гарда къмпинг „Каваците“
виж още
скрий
24 Юни 2017, Събота, 17:00 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Светлозария КИДЕРОВА

Аз нямам охрана, а хора на пост, тук съм с адвоката си, каза Каратиста


Димитър Спасов, по прякор Каратиста, разкри ексклузивно за Флагман.бг своята версия за екшъна на „Каваци“. По-рано днес къмпингът беше атакуван от въоръжени гардове, а за броени минути там пристигнаха 4 патрулни автомобила. Според наши източници Каратиста искал оборота, който охранителите събирали на бариерата на „Каваци“. Къмпингът е собственост на сем. Евгения и Николай Баневи, които имат сериозна вражда с Димитър Спасов. Според Каратиста, той реагирал на сигнал за нарушаване на обществения ред, тъй като имал договор за охрана със собственика на мястото.

-Г-н Спасов, какво точно се случва на къмпинг „Каваци“? Защо има толкова полиция?

- Предотвратихме нарушение на обществения ред. Имам сключен договор за охрана на къмпинг „Каваци" със собственика.

-Защо се появихте с охрана в къмпинга?

-Аз нямам охрана, имам хора на пост. Тук съм с адвоката си. Сигналът е подаден до фирма „Делта гард“ във връзка с нарушение на обществения ред. Ние целим да приложим закона и най-важното за нас е спокойствието и здравето на почиващите. Тези момчета изглеждаха агресивни, затова се наложи да извикаме полицията.

-Вие ли подадохте сигнала?

-Да, ние го подадохме. Момчетата са консумирали, без да плащат сметки. Движат се в един вид, който не е много подходящ. Оказа се, че нямат и адресна регистрация. Някои от тях скоро са излезли от затвора даже. Не е толкова страшна ситуацията. Грижим се за обществения ред.



В категории: Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
16
Коментара
Тервел ИЛИЕВ 80-годишен шофьор блъсна испанец в Несебър 80-годишен шофьор блъсна испанец в Несебър 10/07/2026, Петък 10:10 4
Тервел ИЛИЕВ Идеално време за плаж в петък Идеално време за плаж в петък 10/07/2026, Петък 07:29 0
16
Коментара по темата
16.
Ст
25.06.2017 20:19:33
2
2
Митко жалбоподателя трябва да му викат на това джудже
15.
Gocho
25.06.2017 02:52:20
1
2
Aми аз никога не сьм бил от Винарско!
Дори не зная каде се намира!!!#
14.
Венета Спасова
25.06.2017 01:08:07
0
7
Какъв бизнесмен е това тьпо джудже?Абсолютен палячо .Сваляше една моя приятелка но тя му каза да се разкара .Пьлен смешник.
13.
Макрона
24.06.2017 21:41:22
1
33
Гочо от Винарско ли? Хаха много тежко му беше, да каже къде го болеше ....
12.
miho cai
24.06.2017 21:38:40
0
31
Za toia Gocho istoriqta i as sam q chuval haha
11.
бай хой
24.06.2017 21:27:51
0
55
Ти верно ходеше с памперс, там още ли носиш или няма памперси?
Кажи за детето.. там гей двойките имат ли право да осиновяват деца?
10.
Gocho
24.06.2017 21:06:28
46
39
Ха,ха хаааа .....
Бай Хой
Ела да ме видиш !
Аз не се замислям дали утре да си купя кафе или памперс за детето ми !
Загряваш ли ?!
9.
Gocho
24.06.2017 20:51:38
48
109
В кенефа BG , всички са ,,велики" !!!
Още живеят в 90-сетте !
Еле па Шопите !
Те са филмират , че света е сьздаден за тях !
Абе я им надуйте кратуните , та утре да знаят че от Искаро има и Черно Море !
8.
бай хой
24.06.2017 20:42:58
27
58
Те ей тия бяха съблякли Гочо, свирки правил и после го били ама не се го еб*али. След случката замина за някакъв измислен остров. Миналата година се омъжи за афроамериканец.
7.
Атос
24.06.2017 20:36:29
3
15
Тоя Митко свирката трябва да му викат ! Влязъл с 50 човека срещу 3- ма че и полицаите извикал на бабаит се прави а куките вика?! Дееба мишката смешна шпионска
6.
Gocho do 5
24.06.2017 20:07:36
1
27
А дали са ,,момчета" ?!
5.
Председател ЧСИ
24.06.2017 19:45:24
4
7
Тези момчета не са охрана, те са от гилдията на Частните съдии изпълнители
4.
Gocho
24.06.2017 19:16:58
2
21
Ами как на кой е ?!
И гларусите знаят че е машата на Бай Хой !
Аве ...
Евахти и измислената ,,дрьжава" , рийш ли ?!!!
3.
до 1
24.06.2017 19:06:32
0
4
na koi e chovek
2.
Gocho
24.06.2017 19:06:10
2
52
Еиййй....
Джанам !
Тоя Митко , мнооо загрижен нещо ... ?!
Ма то грижа , ма то дертове !
... да видиш !
Сьн го не хвати !
А баце , само го клати !
Аве ,,пичове" ....!
Кьде зимувате , щото само лятно време чуваме за вас ?!
1.
продажен парцал
24.06.2017 19:03:15
4
18
керанке , курвоооо продажна , все едно не знаеш този на кого е човек , а миндил евтин . Такова мръсно нищожество си , че не знам как спиш изобщо , изрод грозен .
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Военната драма оживява край Бургас, Солниците се превръщат в снимачна площадка Военната драма оживява край Бургас, Солниците се превръщат в снимачна площадка Разказва се историята на летци, защитавали София по време на бомбардировките през 1943–1944 година, които години по-късно съдбата отново събира в морския град Бургас чупи рекорда за най-голямо виенско колело, атракционното чудо прилича на Лондонското око Бургас чупи рекорда за най-голямо виенско колело, атракционното чудо прилича на Лондонското око Издигнаха го в Морската градина в момента, когато птиците започват отново своя прелетен сезон Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Либерал-глобалистите успяха да прокарат текста в последния момент днес, докато много евродепутати отсъстваха Ветото срещу санкциите на ЕС отпада, кабинетът „Радев“ има само резерви за патриарх Кирил и Алекперов Ветото срещу санкциите на ЕС отпада, кабинетът „Радев“ има само резерви за патриарх Кирил и Алекперов Военният министър припомни, че служебното правителство на Димитър Главчев ни е ангажирало с даването на 80 млн. евро на Украйна и с тези пари се купува оръжие от САЩ Домът на писателя в Бургас дълго ще помни премиерата на "Лунни витамини", всички си тръгнаха с рецепта за тях Домът на писателя в Бургас дълго ще помни премиерата на "Лунни витамини", всички си тръгнаха с рецепта за тях Представянето на книгата събра почитатели на литературата в емоционална вечер, посветена на Бургас, човека и малките чудеса на живота Веска и Донка са двете бургазлийки, спипани в Опела с пико лабораторията в центъра Веска и Донка са двете бургазлийки, спипани в Опела с пико лабораторията в центъра По информация на Флагман.бг задържаните са 19-годишната Веселина Маринова и 31-годишната Донка Ангелова Откриха предсмъртното писмо на самоубилата се бургазлийка Откриха предсмъртното писмо на самоубилата се бургазлийка 41-годишната бургазлийка е взела такси до Моста снощи, мотивите за фаталното решение са дълбоко лични Как да разпознаем фалшив онлайн магазин? 9 белега за измама Как да разпознаем фалшив онлайн магазин? 9 белега за измама Вижте тревожните сигнали, които да проверите преди да платите онлайн Нарушава ли домашния си арест Стоян Колев? Слезе на пейката пред блока на сладки приказки Нарушава ли домашния си арест Стоян Колев? Слезе на пейката пред блока на сладки приказки По закон домашният арест забранява напускане на жилището без разрешение, а при нарушение мярката може да бъде заменена с по-тежка AI филм за Васил Левски разбуни мрежата още преди премиерата (ВИДЕО) AI филм за Васил Левски разбуни мрежата още преди премиерата (ВИДЕО) „Агенти на времето: Васил Левски“ е насочен към деца, но трейлърът отприщи спор дали изкуственият интелект може да разказва българската история
Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали Според него промяната е невъзможна, защото корумпираният ни елит е удобен на Запада, а обществото няма живи сили за отпор От Бургас до Айфеловата кула: Георги Карагеоргиев ще бори престъпността в Париж От Бургас до Айфеловата кула: Георги Карагеоргиев ще бори престъпността в Париж Той се включи в елитна европейска бригада, която ще съдейства за сигурността на милионите туристи в най-горещите зони на мегаполиса Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Брюксел въвежда пълен чат контрол с едноименен закон Либерал-глобалистите успяха да прокарат текста в последния момент днес, докато много евродепутати отсъстваха САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива Новата ескалация поставя под въпрос крехкото примирие, след като Вашингтон обяви удари по десетки цели, а Иран атакува военни обекти в Кувейт и Бахрейн Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство Осъдиха Тръмп да плати над 5 млн. долара по дело на Е. Джийн Каръл за сексуално посегателство Федерален съд в Ню Йорк нареди парите да бъдат преведени на писателката след изчерпване на възможностите за обжалване Знаков бизнесмен изчезна - колата му е паркирана, вещите му са вътре, а него го няма Знаков бизнесмен изчезна - колата му е паркирана, вещите му са вътре, а него го няма Полицията издирва шефа на хлебозавод „Мио“ Димитър Георгиев от Павликени с дронове и термокамери, проверява се и версия за отвличане Отиде си Бони Тайлър, гласът на Total Eclipse of the Heart Отиде си Бони Тайлър, гласът на Total Eclipse of the Heart Уелската певица почина на 75 години след тежко боледуване в Португалия САЩ започнаха масови бомбардировки по Иран: взривове в цялата страна  САЩ започнаха масови бомбардировки по Иран: взривове в цялата страна  Техеран изстреля в отговор ракети по Бахрейн и Катар Тръмп: Ще денуклеаризираме Иран! Нито един US войник няма да се върне жив, отговориха му от Техеран Тръмп: Ще денуклеаризираме Иран! Нито един US войник няма да се върне жив, отговориха му от Техеран Ислямската република е приключила, отсече той и заплаши с нахлуване на остров Харг, а говорителят на иранския парламент му отговори с „хайде, чакаме те“ Брюксел иска да ни следи и в колата: Новите автомобили задължително с камери! Брюксел иска да ни следи и в колата: Новите автомобили задължително с камери! Поредната регулация влезе в сила вчера. Криитиците я наричат „още една стъпка към цифровия концлагер“
Румен РАДЕВ Румен РАДЕВ Ще подкрепяме Украйна според възможностите си, а такива нямаме Виц на деня Виц на деня Бабички питат дете пред блока:
- Ти, чий син си, бе бабе?
- Ами, ние с татко не знаем, а мама не ни казва...
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, няма нужда да ревнуваш! В леглото си по-добра от всички твои приятелки. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Попитах в женски форум как да кача няколко килограма, че съм хърбава. Толкова нови псувни и клетви научих...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори