×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Атанаска към почернените родители от Поморие: Много съжалявам за Алекс, тя беше прекрасно дете (обновена)


Атанаска към почернените родители от Поморие: Много съжалявам за Алекс, тя беше прекрасно дете (обновена)
Атанаска бе подготвила писмено обръщение към съда, което даде по време на процеса
Тема в развитие
Удушената Алекс влачена към тавана, МВР мълчи за СИМ-картата от телефона й в хотел „Лагун” Съдът остави Атанаска в ареста (ВИДЕО) Убийцата на 8-годишната Алекс се страхува от вендета, настоя да остане в ареста Сестрата на Атанаска: Мога да правя пачки, но бащата на туй дете сега ще избие нашите шест деца Защитникът на Атанаска Благой Потеров опитва да я изкара луда Алекс нарекла децата на Атанаска грозни и тя я убила Майката на удушената Алекс: Не харесвах съседката Атанаска и тя го знаеше, но защо посегна на най-скъпото ми?! (ОБНОВЕНА) Атанаска зарязала съпруг и двама сина в димитровградско село На живо в "Паралакс" по СКАТ тв: Цялата истина за трагедията в Поморие (ОБНОВЕНА) Александра е зверски удушена, а после обезобразена Видях само ръчичката на детенцето си, която висеше от носилката, не бих понесъл гледката в моргата Бащата на убитата Александра за Флагман.Бг: Призовете колегите си да ни оставят сами в мъката ни Ексклузивно! Северина: Дъщеря ти е на гости, добре е, Веско да приготви пачките за нас Златоград в потрес след поморийската драма: Проверете смъртта на двамата съпрузи на Светла Майката на Александра в тежък нервен срив, току-що разбра, че дъщеря й е мъртва Ексклузивно пред Флагман.Бг! Майката на Атанаска: Някой сложи трупа под леглото на дъщеря ми Третата задържана за убийството в Поморие скрила трупа под леглото Алекс удушена с найлонова торба Отвратително! Трупът на детето пренощувал над главите на родителите Ужасна развръзка! Отвлечената Алекс е открита мъртва (ОБНОВЕНА) Арестуваха жената и тъщата на хотелиера Веселин Тошев заради отвлеченото дете Бащата на отвлечената Алекс: Давам 50 хил. лв., ако ми кажат къде е дъщеря ми Ексклузивно за Флагман.Бг! Врачката Фатме предупеди МВР: Бързайте, след 2 часа може да е фатално Само във Флагман.бг: Вижте изтърбушения хотел Лагун, в който не откриха отвлеченото момиченце (СНИМКИ) Поморийският ъндърграунд: Хотелиерът Веско не би отвлякъл дете на лихваря Веско (ОБНОВЕНА) Екстрасенсът Фатме от с. Тънково: Момиченцето е в мазе с двама мъже, единият с белег на лицето Тежко въоръжени полицаи атакуваха хотел „Лагун“ в Поморие Първо във Флагман! Ето я отвлечената Александра от Поморие, някой виждал ли я е Малката Александра отвлечена по пътя от СОУ „Иван Вазов” към дома й в кв. Свобода в Поморие Изчезна дъщерята на бизнесмен от Поморие – ученичката Александра
виж още
скрий
20 Октомври 2015, Вторник, 15:40 ч.
Автор: Евгения ДЖАМБАЗОВА снимки: Авторът

Невинна съм и моля за справедливо решение. Искам да бъда оправдана, бяха единствените думи на обвиняемата пред съда


За каква любов към децата можем да говорим?! Атанаска Георгиева е жена на 39 години, с ясно утвърдени навици, с житейски опит и с висока стресова устойчивост. Направила е своя избор в живота си, оставяйки собствените си две деца да бъдат гледани от друг. Бездушно е гледала конвулсиите на тялото на 8-годишното умиращо дете. Часове наред след това е стояла до трупа и е мислила единствено за себе си и за това как да прикрие деянието си. До този момент не е изразила никакво съчувствие към родителите на жертвата си. Най-справедливото наказание за нея е доживотна присъда без право на замяна.“ Това е само част от блестящата пледоария на прокурор Иванка Козарева по време на заседанието в Апелативния съд в Бургас. Там днес се обжалваше присъдата на Атанаска Георгиева, осъдена за жестокото убийство на 8-годишната Александра Тодорова от Поморие.

Жената бе доведена окована в белезници в съдебната зала, като почти през цялото време излъчваше студенина и непукизъм към случващото се в залата.

Очевидно това изказване на прокуратурата, към което се солидаризира и  и адвокатът на почерненото семейство Росен Кожухаров, промени решението на Атанаска да остане безмълвна и тя реши в края на заседанието все пак да се обърне към родителите на малката Алекс.

"Много съжалявам за Алекс, тя беше прекрасно дете. Не я познавах много, но от моментните ми контакти с нея съм останала с добри впечатления.", бяха думите, с които за пръв път се обърна към почернените родители Атанаска Николова. Въпреки това обаче те бяха изречени с гръб към Веселин и Ева Тодорови.

"Невинна съм и моля за справедливо решение. Искам да бъда оправдана", каза в допълнение Атанаска. Тя бе подготвила предварително писмено обръщение към съда, което даде по време на процеса. То бе изложено в няколко хвърчащи листчета, но неговото съдържание не стана ясно на присъстващите в съдебната зала.

Припомняме, че 39-годишната Атанаска Николова обжалва  решението за доживотна присъда на Бургаския окръжен съд. В същото време семейството на убитото момиченце настоява за промяна за наложеното наказание, като тяхното желание е то да бъде заменено с най-тежкото възможно в Наказателния кодекс на страната ни, а именно доживотна присъда без право на замяна.

Очаква се делото да продължи след около месец.

Семейството на жестоко убитата Алекс се надява на справедлива на присъда



В категории: Темида


Евгения ДЖАМБАЗОВА Автор
Евгения ДЖАМБАЗОВА
2
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Формула 1 отменя стартовете в Бахрейн и Саудитска Арабия Формула 1 отменя стартовете в Бахрейн и Саудитска Арабия 15/03/2026, Неделя 08:45 0
Светлозария КИДЕРОВА Слънчево време в неделя след сутрешни мъгли Слънчево време в неделя след сутрешни мъгли 15/03/2026, Неделя 08:15 0
Михаил ДИМИТРОВ Почина Мари Тере от Новите съседи Почина Мари Тере от Новите съседи 14/03/2026, Събота 21:27 5
Тервел ИЛИЕВ Лудогорец с убедителна победа над ЦСКА Лудогорец с убедителна победа над ЦСКА 14/03/2026, Събота 20:40 0
2
Коментара по темата
2.
Неда
21.10.2015 18:58:22
3
1
Майката,защо си е оставила детето в 1клас да се прибира само?
Аз моето го вземах до 4клас всеки ден,както и всички други .
Жалко за детенцето.
1.
Стана
20.10.2015 13:11:53
9
16
тази убийца още жива ли е,какво я жалите още, до кога ще го гледаме тоя урод по новините и да ни разтройва!Жалко за невинното момиченце!!
Тоя изрод трябва да получи смъртна присъда,какви доживотни да го хрантутим,че голям келепир от изрода гаден!Смърт и само смърт!!!!!!!Какъв изрод трябва да си,за да удушиш детенце????Накарайте я да говори тая пача долна,какво се прави на невинна,ако си невинна да беше казала кой е виновен какво се прави на много застрашена!досега трябваше да я ликвидират !С удоволствие бих и извадила очите!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Кръстопоклонна неделя е - християните се покланят на Светия кръст, не бива да се работи днес Кръстопоклонна неделя е - християните се покланят на Светия кръст, не бива да се работи днес Православната църква отбелязва третата неделя на Великия пост, имен ден празнуват седем имена Слънчево време в неделя след сутрешни мъгли Слънчево време в неделя след сутрешни мъгли Температурите ще достигнат до 15 градуса, по Черноморието се очаква спокойно море Янка Рупкина е повалена от тромб, не може да говори Янка Рупкина е повалена от тромб, не може да говори Лекарите не пускали никого при прочутата пациентка, дори снаха й, която се грижела предано за нея "Прогресивна България" реже всички партийни номади, залага изцяло на нови лица "Прогресивна България" реже всички партийни номади, залага изцяло на нови лица Всякакво родеене на "Прогресивна България" с ПП-ДБ е токсично, защото те измамиха надеждите на хората и сключи т.нар. сглобка, смята един от най-близките до Румен Радев ДСБ номинира известен психиатър за кандидат-депутат в Бургас ДСБ номинира известен психиатър за кандидат-депутат в Бургас Припомняме, че листата на ПП-ДБ в Бургаска област ще се води от Мирослав Иванов, втори е Димитър Найденов Бургас събра десетки ученици на шестото издание на Панаира на науката и технологиите Бургас събра десетки ученици на шестото издание на Панаира на науката и технологиите Млади изследователи експериментират с химия, физика, биология и 3D моделиране в интерактивно научно събитие Малко са протестиращите в жълто! Помните ли убийството на малкия Пепи преди четвърт век Малко са протестиращите в жълто! Помните ли убийството на малкия Пепи преди четвърт век И тогава, както и сега, беше започнала мощна медийна кампания в полза на "новите спасители", носители на промяната Черна събота! Двама загинаха, четирима са ранени Черна събота! Двама загинаха, четирима са ранени Пострадалите са транспортирани в болница в критично състояние Фентанилът, открит в София, е достатъчен, за да убие 5 млн. души Фентанилът, открит в София, е достатъчен, за да убие 5 млн. души Двама души бяха арестувани в столичния квартал „Орландовци“ при полицейска операция, при която бяха открити над 55 килограма наркотици Някога в България беше икономически рай, но сега храната поскъпна Някога в България беше икономически рай, но сега храната поскъпна Пътуването през границата не е спряло, но е станало по-целенасочено, главно за гориво и определени дрехи, и по-малко за продуктите от ежедневната кошница, гласи изводът на "The Opinion"
Формула 1 отменя стартовете в Бахрейн и Саудитска Арабия Формула 1 отменя стартовете в Бахрейн и Саудитска Арабия Ескалацията на конфликта в Близкия изток извади две състезания от календара за април Страхът от войната спира българските туристи - десетки екскурзии вече са отменени Страхът от войната спира българските туристи - десетки екскурзии вече са отменени Несигурността в Близкия изток и Азия променя плановете за пътуване, а туристите са готови да платят неустойки само за да не летят Иран е напълно победен и иска сделка, но не такава, каквато Тръмп би приел Иран е напълно победен и иска сделка, но не такава, каквато Тръмп би приел Според Тръмп медиите разпространяват невярна информация и не съобщават за постиженията на американските сили, но Иран е напълно победен Нов обрат на пазара, продавачи оттеглят имотите си от пазара Нов обрат на пазара, продавачи оттеглят имотите си от пазара Не можем да говорим за признаци на охлаждане, докато банките продължават агресивно да финансират имотните сделки, казват брокери  Кризата с петрола се задълбочава, ОАЕ затвори един от големите си нефтени терминали Кризата с петрола се задълбочава, ОАЕ затвори един от големите си нефтени терминали Щетите са нанесени по хранилища в емирството Фуджейра Строго секретна руска част за мокри поръчки бе осветена след грандиозен провал Строго секретна руска част за мокри поръчки бе осветена след грандиозен провал Елитен агент на ГРУ е разобличен, след като координирал убийства чрез Google Translate Почина Мари Тере от Новите съседи Почина Мари Тере от Новите съседи Актрисата, която успя да спечели сърцата на няколко поколения, почина в Мадрид на 91-годишна възраст Светът на практика е в Студена война, САЩ подготвят квантови технологии срещу Русия Светът на практика е в Студена война, САЩ подготвят квантови технологии срещу Русия Днес GPS сателитните сигнали, използвани за контрол на военна техника и превозни средства, все по-често се блокират и при тези обстоятелства квантовите технологии предлагат алтернатива Програмирайте мозъка си по този начин и ще започнете да слабеете Програмирайте мозъка си по този начин и ще започнете да слабеете Много хора, които искат да отслабнат, преминават от една диета към друга, подлагат се на строги тренировъчни програми и въпреки това винаги установяват, че дългосрочен успех не се наблюдава Лудогорец с убедителна победа над ЦСКА Лудогорец с убедителна победа над ЦСКА Разградчани дръпнаха в резултата още през първото полувреме
Доналд Тръмп към Иран: Доналд Тръмп към Иран: Ще ви унищожа като нация Виц на деня Виц на деня Полицай спира криволичеща по пътя кола.
- Извинете господин полицай, ама доста съм пил! - оправдава се мъжът в колата.
- Усещам, но това не е оправдание да дадете на жена си да кара!
Виц на деня Виц на деня - Докторе, вярно ли е, че здравето не се купува с пари?
- Абе, кой ви пълни главите с тези глупости?!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Що пиеш толкова бира от сутринта?!?
- Водата мирише на хлорна вар.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори