Продават хотела в Поморие на зетя на убийцата Атанаска
Необслужен дълг към ДСК извади хотел „Лагун“ на публична продан за 945 хил.лева
Хотелският комплекс на поморийския бизнесмен Веселин Тошев, известен с прозвището Къдравия, е изваден на публична продан заради необслужен дълг към ДСК, показа справка на Флагман.бг в регистъра на частните съдебни изпълнители.
Тошев е бивш зет на убийцата Атанаска, която преди 8 години умъртви по особено мъчителен начин малката Алекс от Поморие. (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
Както Флагман.бг тогава писа той бе приятел на семейството на Алекс. Близък бе с баща й Веселин, днес покойник, както и с майка й Ева.
Жестокостта на Атанаска, сестрата на тогавашната му съпруга Северина, обаче разби на малки парчета живота на поне 10 души, пряко свързани с трагичния случай. (ВИЖ ТУК)
Бизнесът на Веселин Тошев също пострада. Малко преди това той бе теглил кредит, с който да разшири хотелския си комплекс „Лагун“, намиращ се на стратегическо място в Поморие, но след случилото се всичко се срина.
Броени месеци след убийството той се раздели със Северина, която бе презирана от целия град.
Раздялата с блондинката от Златоград му излязла много солено, твърдят негови близки. Малко преди това той й прехвърли семейната къща в Каменар, тъй като банките вече го притискали. Тогава бе известно, че дългът му е около 450 хил.лева, а днес, според последната справка на частния съдебен изпълнител Станимира Николова, изискуемата сума е набъбнала до 945 хил.лева.
На поморийци Тошев е познат като почтен човек, който през 2014 година съдейства на МВР и прокуратурата, за да разплетат бруталното убийство.
Бургас събира експерти и иноватори в образованието на XVII Научно-практически форум
Хакаинде Хичилема спечели втори президентски мандат в Замбия
Тръмп нарече Ормузкия проток нова американска територия и показа карта
Асен Василев атакува Радев за заплатите
България излезе от американския Списък 301 след ударите срещу онлайн пиратството
Минималната заплата за 2027 г. се очертава между 620,20 и 667 евро
Куриоз в Перник: Мъж с полицейска униформа видя истински полицаи и хукна да бяга
Почина Боян Христов - човекът зад някои от най-обичаните български поп песни
Огласиха има ли замърсяване на въздуха в София след пожара в Сърбия
Лекари се борят за живота на син на известни хотелиери в Благоевград
Жена с 65% изгаряния след пожар на бензиностанция в Плевен, откараха я с хеликоптер в "Пирогов"
Инфлацията или производителността на труда ще определя МРЗ?

прав си.....китодар в ютуб описва майните 1 към 1 вярно...
ми сигурно си прав....
поморие са напълни с всякаква паплач ,откъде ли не и читави хора не останаха......пък и тоя като го гледам къв гьонсурат е, не се учудвам....
Много мистериозни, отмъстителни, неблагодарни. Много народ е изгорял от тях. Жалко за имиджа, който имат.