Съдът остави Атанаска в ареста (ВИДЕО)
Атанаска Георгиева остава в ареста. Тя ще бъде пратена на изследване в Ловеч, за да се прецени дали има психични проблеми
14 Април 2014, Понеделник, 09:16 ч.
Автор: Флагман.бг, видео:Иван КОЛЕВСъдът остави 39-годишната жена в ареста
"Съжалявам!". Това промълви пред журналисти арестуваната за убийството на 8-годишната Александра Атанаска Георгиева. (ВИЖТЕ Я ЗАПИСАНА ВЪВ ВИДЕО РЕПОРТАЖА)
Минути, след като Бургаския окръжен съд (БОС) потвърди мярката й за неотклонение "задържане под стража", тя за пръв път проговори пред медиите и макар и само с една дума даде да се разбере, че се покайва за стореното.
Атанаска не смееше да погледне никого в очите. Изглеждаше съсипана, вървеше с наведена глава и дори не успя да се обърне към близките си, които бяха дошли за морална подкрепа в съдебната зала.
Очаква се тя да бъде изпратена за психиатрична експертиза в затворническа болница в Ловеч, стана ясно от думите на наблюдаващия прокурор Димо Маджаров. "Тази мярка ще бъде третирана спряно закона, а в него е предвидена такава възможност - ако се налага експертиза задържаното лице да бъде прегледано", каза Маджаров.
Срещу Атанаска е повдигнато обвинение, по което я грози доживотен затвор без право на замяна. Ако бъде освидетелствана като психично болна, то обвинението ще бъде променено, а с това и наказанието ще е значително по-леко.
ВИЖТЕ ВИДЕОТО!
В категории:
Темида
Само 1 консерва риба тон и 3 картофа: 10 минути и имате пълна купа вкусни кюфтета на масата
Стотинките стават на скрап, режат левовете на ленти
Усложненията след грип по време на епидемията
Това, което ви се случва през февруари, ще определи останалата част от годината!
„Върнаха ми всичко до стотинка“: Ученици спасиха пенсията на възрастен мъж
От 10 години не ям след 18 ч. и никога няма да се върна към стария си живот! Ето как се трансформира тялото ми
Това е най-добрият вид чай за контрол на кръвната захар
Ако нищо не ви върви в живота, направете тези 3 неща
Азис отвърна на критиките: Глупави са тези, които не вярват, че съм се оженил
„Блокада на пътя на смъртта“: Спират движението край Телиш в памет на Сияна и всички жертви
Пак отписват Джокович в Мелбърн
Ледената кралица Линдзи Вон влезе в болница

Давам 100% гаранция , че си една от тях, само и само да всееш смут и да отклониш вината от вас!!! Подли долни помияри... как не ви беше жал , та да пуснете детето, когато виждахте, че си отива..... Господ да ви накаже травестити такива. И ВАШИЯ РЕД ЩЕ ДОЙДЕ.... ГОТВЕТЕ СЕ!!! чичо ви Германец няма да ви остави живи, нека само да поотихнат нещата... живи ще ви запали...
Тези жени, може да не са физическите убийци на детето, но са съпричастни в лъжата. И до ден днешен продължават да се държат със самочувствие и арогантно, мислейки се, че като се правят, че не са виновни всичко ще им се размине. Не може една майка, чието дете е обвинено в убийство (правилно или неправилно) , да се държи по този начин и да не показва грам загриженост и притеснение. Тези жени играят театър и това много добре се вижда от всички. Те са съпричастни към това убийство и е крайно време да бъдат разпитани като хората.
Детето и баба му загинали. Трагедията се разиграла през септември, дни преди първия учебен ден. Момиченцето трябвало да бъде в I клас и с бабата излезли на покупки. На връщане към дома се случила ужасната катастрофа.
Явно и тогава Германеца е бил влиятелен и заможен, защото не е лежал в затвора, успял е по някакъв начин да се оправи, коментират в Поморие.
Кармични връзки
публично трябва да ния поднесете тази, ето тогава да видим всички как съжалява