Бащата на убитата Александра за Флагман.Бг: Призовете колегите си да ни оставят сами в мъката ни
Съсипани сме. Изписаха се всевъзможни неща, моля Ви да спрете, успя да отрони само покрусеният баща (на предна линия с черните очила)
Ключови думи:
Александра, Веселин Тодоров-Германеца, Бургас, Поморие, отвлечено момиче, атанаска георгиева, светлана димитрова, майка, златоград
12 Април 2014, Събота, 04:45 ч.
Автор: Катя КАСАБОВА снимка АвторътСъсипан, човекът пое към бургаската морга, за да върне у дома телцето на мъртвото си дете
Бащата на убитата Александра - Веселин Методиев Тодоров – Германеца, за първи път напусна дома си, като преди това помоли репортер на Флагман.Бг да призове останалите си колеги да изтеглят служебните автомобили и спътниковата апаратура от площадката пред жилищния му блок в кв. Свобода. „Съсипани сме. Изписаха се всевъзможни неща, моля Ви да спрете”, успя да каже само покрусеният баща, влизайки в джип на близък негов приятел, за да го откара в бургаската морга, да прибере детенцето. Въпреки силните успокоителни и системите, които се вливат на съпругата му Ивалина, състоянието й е много тежко и тя не спира да пита къде е детето й. изобщо не проумява, че е мъртво. Край покрусената майка неотлъчно стои лекар от Бърза помощ.
Очаквайте още подробности.
В категории:
Поморие
След обир за десетки милиони в Германия: крадците още не са открити
Това ли са мечтаните работни места: Румсървис критик и изследовател на халати
БДУ укрепва медицинското си направление с нови доценти
Ако ЦСКА реши тези пет проблема - ще мачка всички наред
Почина обичан бургазлия
Бургаската звезда LYNN представя впечатляващо видео към сингъла си „Влез“
Европейският съюз прави големи икономически стъпки към Азия, Африка и Латинска Америка
Хората от тази държава са най-щастливите в света
Футболист на "Черноморец 1919" пред трансфер в елита
Историята на Сам Чабански – човекът, който обича Странджа
Ученици от Бургас се срещнаха с творците на филма „Нестинарка“
Равносметката от 51-вото Народно събрание

Няма ли полиция там
Сега пък с бърза помощ ли се гаврят.
Щом не й минава от инжекции-да я водят в психиатрия
Какво е това !
Линейки няма,тук за една болна ще се седи по цял ден
Вижда се,че са мутрите на района