Тежко въоръжени полицаи атакуваха хотел „Лагун“ в Поморие
Полицейски коли охраняват района около 5-етажния хотел, а въоръжените полицаи с бронежилетки и качулки в момента претърсват стаите, ресторанта, пералното помещение и подземията на хотела
Ключови думи:
поморие, александра тодорова, отвлечена, веселин тодоров, хотел лагун, полиция, претърсване
11 Април 2014, Петък, 08:18 ч.
Автор: Катя КАСАБОВА снимка АвторътСъучениците на Алекс току-що узнаха, че я няма
20 тежко въоръжени полицаи щурмуваха току-що семейния хотел „Лагун“ в центъра на Поморие. 7 полицейски коли охраняват района около 5-етажния хотел, а въоръжените полицаи с бронежилетки и качулки в момента претърсват стаите, ресторанта, пералното помещение и подземията на хотела. Става въпрос за издирване във връзка с отвлечената 8-годишна Александра. В една от хотелските стаи е намерено огромно количество цигари, дочу наш репортер от диалог между двама от полицаите.
Хотел „Лагун“ е собственост на бизнесмена Веселин Тошев, който имал огромни дългове, според свидетели.
2-ри и 3-ти клас в ОУ „Иван Вазов“ днес не излязоха в междучасие между 9 и 10 часа. Децата току-що бяха узнали, че Алекс я няма. За последно вчера приятелите й са я видели на новите люлки в училище около 16,30 часа. От училището до жилищната кооперация на сем. Тодорови има около 400 метра разстояние, като може да се мине по главната улица, както и през малките пресечки зад РПУ-то. Районът е изключително оживен и е трудно да бъде отвлечено дете, без да бъде забелязано от свидетели.
Очаквайте подробности. Наш екип е на мястото.
В категории:
Поморие
Ралица Асенова: Не ми дават да видя тялото на сина си
Проф. Рачев каза какво време ни очаква в следващите 10 дни
Лора Христова с нов силен резултат, Гришо си уреди среща с Алкарас
Пролетно време в България - температури до 18 градуса
Най-полезните пролетни храни за повече енергия и добро здраве
Призрак на вълк пази Родопите?
Как да приготвим хрупкави пилешки хапки за 30 минути: лесна и бърза рецепта
5 най-чести грешки при пране и как да ги избегнете за по-дълготрайни дрехи
Мнозинството в СЕМ отказа мониторинг на БНТ и БНР за войната в Иран
05/03/2026, Четвъртък 20:51
1
Най-опасните зодии: кои знаци могат да бъдат най-отмъстителни
Карлос Насар стана част от протест
Българка скочи в 7-метров преливник, за да спаси кучето си
