Куриер нашамари депутата от "Да, България" Ивайло Мирчев в София
Депутатът започнал да му прави забележка за паркирането
В безумен скандал се намеси националният съпредседател на "Да, България" Ивайло Мирчев. Новината гръмна преди около час и бе съобщена паралелно от няколко различни издания.
Според данните инцидентът станал вчера в столичния кв. "Лозенец", където депутатът живее. Прибирайки се към дома си Мирчев направил забележка за неправилно паркиране на млад мъж, работещ като доставчик. Той утчиво му обяснил, че му е необходимо малко време, за да си свърши работа и призовал политика за търпение.
Ивайло Мирчев обаче извадил телефона си и започнал да го снима. Това раздразнило снабдителя и той стоварил няколко плесника във физиономията на Мирчев.
От своя страна шефовете на вътрешното ведомство серизали Четвърто РПУ и то започнало незабавна работа по случая.
За отрицателно време полицаите установили мъжа, който шамаросал Мирчев, и набързо го прибрали в ареста за 24 часа.
Момче от Балканите може да е сензацията на Световното
Кристиан Ериксен с реакция след втория шок на терена
Идеална формула за кремообразна картофена запеканка
Джокович със сензационно предположение за Мондиал 2026
Как се маха мазно петно за 5 минути
Агресивен тип влачи кучето си с кола, полицията го сгащи
Майсторски наръчник за съвършена домашна баница
11/06/2026, Четвъртък 19:21
0
Парламентът с решение за КУБ и незаконния град
11/06/2026, Четвъртък 18:59
2
Почина Алексей Измирлиев
Кънчо Стойчев: Българският производител е роб на веригите, но държавата може да свали цените
Дете в болница след смразяваща катастрофа във Варна
11/06/2026, Четвъртък 18:23
0

Видео:
Депутат звъни на 112 | Бесен скандал
https://www.youtube.com/shorts/4RgCpEjUHj8
Колкото до публикациите в български СМИ и нападките срещу Мирчев, това е дъното на долната българска журналистика. Оставете закона да реши кой е виновен, нямате информация по случая и нямате право да извършвате следствени действия.
Поне да знае за какво плаща после.
А може и Путин да е замесен!
След революцията от 2020г. комунизма се завръща.
Остава да острижат пича и да го депортират на Белене!
Искам да работя само с тази куриерска фирма...
Веднага да ги назначат за началник на НСО...
Да може да ги "съветва" депутатниците...
КУРиерът му е правил АналЛиз и се е стигнало до ексцесии.
Най-кратко, и двете страни е трябвало да изберат деескалация, не конфронтация.
ПОСЛЕДНО ВРЕМЕ ТОВА ДА СНИМАШ НЯКОЙ С ТЕЛЕФОНА Е МНОГО АКТУАЛНО ,НО ДОСТА ХОРА ,ЩЕ ЯДАТ ШАМАРИТЕ.
Тоя К@в@л трябва да го осъдят ефективно за лека телесна повреда по хулигански подбуди!
К@в@л!
Най учтиво Ви моля да издирите въпросният водач и да му връзчите орден за заслуги...
Най накрая тоя тип да си намери майстора...
Горещо се надявам да не са били плесници...
Поздравления за шофьора...