Костадин Костадинов нападна ПП-ДБ заради "Петрохан", иска оставката на кмета на София
"Потресен съм от новите убийства", сподели той
Лидерът на "Възраждане" Костадин Костадинов коментира разтърсващия случай "Петрохан", при който 5 мъже и 15-годишно дете бяха намерени мъртви, трима преди седмица до местна хижа, а другите вчера до Враца.
Ето мнението му:
"Потресен съм от новите убийства в случая "Петрохан", започна той.
"В този момент би трябвало да станем свидетели, поне на първо време, на оставката на софийския кмет Терзиев (един от спонсорите на сектата), а след това и на още оставки", пише той.
Както е известно кметът на София Васил Терзиев сподели, че е познавал намерените мъртви в хижата мъже. Той сподели, че е подкрепял "каузата" им.
"Надявам се да няма чадър, за да можем да разберем всички подробности около тази зловеща мрежа", продължи във Фейсбук Костадинов.
"За мен, като човек, става все по-трудно поносимо стоенето в една зала със субектите от ПП-ДБ. На идващите избори ще направя всичко възможно, за да може "Възраждане" да стане незаобиколим политически фактор, а ПП-ДБ да вегетира в покрайнините на българската политика", е част от мнението на Костадинов.
Разкриха "специално" желание на Линдзи Вон в медицинския хеликоптер
Рекорд в "Арена Бургас"
11-годишният Калоян изчезна в Шумен, полицията търси съдействие
Бургазлийката Мария Бакалова ще снима филм с две големи звезди от Холивуд
Костадин Костадинов нападна ПП-ДБ заради "Петрохан", иска оставката на кмета на София
Гаджето на Гришо изгледа Супербоул до скандален мъж
Олимпийският герой Тервел Замфиров показа чувство за хумор при завръщането си в България
Слави Трифонов за бащата на застреляното дете в кемпера: Какво ще каже сега
Ева Кикерезова се разплака заради ужаса "Петрохан"
Турски гранд предложи невероятна оферта за млада звезда на Барса, каталунците с бърз отговор
Натривки по ръцете на мъртвите ще разплетат мистерията с шесторното (само)убийство
ЦСКА с голям трансферен удар
