Багери разрушиха "Гъбката" на Рауф Сабаг
Заведението използваше незаконно общинска земя повече от две години
Кафетерията "Гъбката", намираща се на входа на Морската градина на Бургас откъм бул. "Алеко Богориди" току-що бе съборена, съобщава дежурният редактор на Флагман.бг.
Преместваемият обект, който бе разположен на това място по чл.56 от Закона за устройство на територията (ЗУТ) е с отдавна изтекъл договор и повече от две години неправомерно използва общинска земя.
Заведението се управлява от небезизвестния ливански бизнесмен Рауф Сабаг, който обаче го стопанисваше от фирма, с която реално нямаше нищо общо. В интерес на истината до голяма степен се промени и визията на емблематичния павилион, който освен, че е в окаяно състояние, заприлича и на ориенталски битак заради натрупаните витрини и щандове. (ВИЖТЕ ПОВЕЧЕ В НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
"Гъбката" обаче няма да остане в историята. На това място ще се постави нов обект, който е в доста по-добро експлоатационно състояние, научи Флагман.бг.
Очаквайте подробности!
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

А за псевдо бизнесмена от лъжливата четата на СЕК всички са лъжци!
след което с помощта на продажните Мисирки - журналисти и Социолози
започна да манипулира и опростачва Системата.
И последваха вече големите неща : Обезличаване на Образованието,
Съдебната система, Полицията, Прокуратурата, далавери в митниците,
кражба от парите на Здравната каса, Колосални кражби от Еврофондовете, от Бюджета,
от Псевдо-Саниране, от Спортни залички, Милиарди от Магистралите,
Велоалейки и Постоянни имитации на ремонти във всички общини с ГЕРБЕРСКИ кметове.
Хем ще се продават фен артикули,хем клубни артикули,билети за мачовете .
Феновете на футбола ще се събират на прекрасно място, и без това преди години феновете се събираха на Охлюва.
Значи ще е на наш човек,вероятно съветник и ще е многооо красива
Като всичко построено от греп