Бойко Борисов с първи коментар след победата на ГЕРБ-СДС
09 Юни 2024, Неделя, 20:45 ч.
Лидерът на ГЕРБ бе лаконичен в социалните мрежи
Никой не постига успех, без да признае помощта на другите. Уверените признаваме тази помощ с благодарност. Това лаконично послание написа лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов, след като излязоха първите резултати от екзитполовете и стана ясно, че ГЕРБ-СДС печелят убедително и двата вида избори днес.
„Благодаря ви, ГЕРБ! Благодаря и на всички, които ни подкрепихте!”, пише Борисов.
В категории:
Избори 2024
Спират даването на ваучери за храна
Нов инцидент при гонка: Моторист се заби в кола
Крум Зарков: БСП дава три месеца толеранс на новото управление
Четири американски самолета излетяха от летище „Васил Левски“
07/06/2026, Неделя 20:00
0
Синът на Милен Цветков - механик на Световното първенство за коли с водородно задвижване
4 зодии отварят нова врата
Отиде си актрисата Кина Дашева
Родопски пататник по стара рецепта – хрупкав отвън, сочен отвътре и невероятно вкусен
Порой заля къщи и улици във варненското село Войводино
Почина звезда от „Клетниците“ и „Граф Монте Кристо“
Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли стана боксьор
След съмнения за лекарска грешка: Публикуваха смъртния акт на Хълк Хоган

АМА МАЪЙ НЕ ИМ Е ИЗГОДНО.....
Ще си оправите вашите хора на хубави места уроди.
70% са тези дето им се повръща от всички и от зеления чорап.
Боцате требе да си сложи сам въжето.... защото дърпа държавата назад.. изчезваме като нация, инфраструктура се разпада....
Тиква???
Видяхме ги харвардските докарани от Радев недомислици.
Пред тях и възраждане изглеждат сериозни хора. Хах