Лидерите на сензацията на вота проговориха
Ще осветим процеса, по който се правят законите и как се изпълняват, каза полк. Марков
Първата ни задача е Зелената сделка. Ще дадем предложения и ще очакваме от новото правителство да задвижи нещата. Това каза пред Би Ти Ви Ивелин Михайлов от партия "Величие", която според паралелните преброявания влиза в парламента.
Ние сме за Зелена България, каза Михайлов, запитан дали ще гласуват против Зелената сделка. Ще осветим процеса, по който се правят законите и как се изпълняват, добави лидерът на партията полк. Николай Марков. Ние сме за Европейския съюз и НАТО, категоричен бе Михайлов.
А Марков добави, че биха си партнирали с всеки, който е за това да се върне парламентарната република, а не парламентът да е гумен печат на правителството. Самият Михайлов каза и че има заплахи към него. Не можел да иска охрана от НСО, тъй като не бил кандидат за депутат.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Някой ще ми обясни ли какво ново се е появило под слънцето?
-Да...кажете....
-Какви са изискванията,да се кандидатирам за народен представител,депутат....???
-Бе ...ти....олигофрен ли си бе...???
-Що...задължително ли е...???
Та толкова за Марковци.Пасковци,Бареков,Славуца....и подобни.....Всеки гледа да набара кокала,забравят се думи,клетви и обещания,важното е гушата да е пълна,да се лижат гъзове,на властимащите,пък народа...народа...кучета го яли....
Ивелин е написал книга за перипетиите си, за схемите си, за неуспехите си и уроците, които е научил. Разбрал е, че така не може. Затова сега действа по правилата на пазарната икономика.
Ще стане ясно в бъдеще, колко са добри намерения им, всичко което казват е ала - бала, шменти капели и са получили кеш от пътя на Копринката, друго обяснение няма за финансиране на този проект на глупаци.