Лидерите на сензацията на вота проговориха
Ще осветим процеса, по който се правят законите и как се изпълняват, каза полк. Марков
Първата ни задача е Зелената сделка. Ще дадем предложения и ще очакваме от новото правителство да задвижи нещата. Това каза пред Би Ти Ви Ивелин Михайлов от партия "Величие", която според паралелните преброявания влиза в парламента.
Ние сме за Зелена България, каза Михайлов, запитан дали ще гласуват против Зелената сделка. Ще осветим процеса, по който се правят законите и как се изпълняват, добави лидерът на партията полк. Николай Марков. Ние сме за Европейския съюз и НАТО, категоричен бе Михайлов.
А Марков добави, че биха си партнирали с всеки, който е за това да се върне парламентарната република, а не парламентът да е гумен печат на правителството. Самият Михайлов каза и че има заплахи към него. Не можел да иска охрана от НСО, тъй като не бил кандидат за депутат.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Някой ще ми обясни ли какво ново се е появило под слънцето?
-Да...кажете....
-Какви са изискванията,да се кандидатирам за народен представител,депутат....???
-Бе ...ти....олигофрен ли си бе...???
-Що...задължително ли е...???
Та толкова за Марковци.Пасковци,Бареков,Славуца....и подобни.....Всеки гледа да набара кокала,забравят се думи,клетви и обещания,важното е гушата да е пълна,да се лижат гъзове,на властимащите,пък народа...народа...кучета го яли....
Ивелин е написал книга за перипетиите си, за схемите си, за неуспехите си и уроците, които е научил. Разбрал е, че така не може. Затова сега действа по правилата на пазарната икономика.
Ще стане ясно в бъдеще, колко са добри намерения им, всичко което казват е ала - бала, шменти капели и са получили кеш от пътя на Копринката, друго обяснение няма за финансиране на този проект на глупаци.