Лидерите на сензацията на вота проговориха
Ще осветим процеса, по който се правят законите и как се изпълняват, каза полк. Марков
Първата ни задача е Зелената сделка. Ще дадем предложения и ще очакваме от новото правителство да задвижи нещата. Това каза пред Би Ти Ви Ивелин Михайлов от партия "Величие", която според паралелните преброявания влиза в парламента.
Ние сме за Зелена България, каза Михайлов, запитан дали ще гласуват против Зелената сделка. Ще осветим процеса, по който се правят законите и как се изпълняват, добави лидерът на партията полк. Николай Марков. Ние сме за Европейския съюз и НАТО, категоричен бе Михайлов.
А Марков добави, че биха си партнирали с всеки, който е за това да се върне парламентарната република, а не парламентът да е гумен печат на правителството. Самият Михайлов каза и че има заплахи към него. Не можел да иска охрана от НСО, тъй като не бил кандидат за депутат.
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Някой ще ми обясни ли какво ново се е появило под слънцето?
-Да...кажете....
-Какви са изискванията,да се кандидатирам за народен представител,депутат....???
-Бе ...ти....олигофрен ли си бе...???
-Що...задължително ли е...???
Та толкова за Марковци.Пасковци,Бареков,Славуца....и подобни.....Всеки гледа да набара кокала,забравят се думи,клетви и обещания,важното е гушата да е пълна,да се лижат гъзове,на властимащите,пък народа...народа...кучета го яли....
Ивелин е написал книга за перипетиите си, за схемите си, за неуспехите си и уроците, които е научил. Разбрал е, че така не може. Затова сега действа по правилата на пазарната икономика.
Ще стане ясно в бъдеще, колко са добри намерения им, всичко което казват е ала - бала, шменти капели и са получили кеш от пътя на Копринката, друго обяснение няма за финансиране на този проект на глупаци.