Лидерите на сензацията на вота проговориха
Ще осветим процеса, по който се правят законите и как се изпълняват, каза полк. Марков
Първата ни задача е Зелената сделка. Ще дадем предложения и ще очакваме от новото правителство да задвижи нещата. Това каза пред Би Ти Ви Ивелин Михайлов от партия "Величие", която според паралелните преброявания влиза в парламента.
Ние сме за Зелена България, каза Михайлов, запитан дали ще гласуват против Зелената сделка. Ще осветим процеса, по който се правят законите и как се изпълняват, добави лидерът на партията полк. Николай Марков. Ние сме за Европейския съюз и НАТО, категоричен бе Михайлов.
А Марков добави, че биха си партнирали с всеки, който е за това да се върне парламентарната република, а не парламентът да е гумен печат на правителството. Самият Михайлов каза и че има заплахи към него. Не можел да иска охрана от НСО, тъй като не бил кандидат за депутат.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Някой ще ми обясни ли какво ново се е появило под слънцето?
-Да...кажете....
-Какви са изискванията,да се кандидатирам за народен представител,депутат....???
-Бе ...ти....олигофрен ли си бе...???
-Що...задължително ли е...???
Та толкова за Марковци.Пасковци,Бареков,Славуца....и подобни.....Всеки гледа да набара кокала,забравят се думи,клетви и обещания,важното е гушата да е пълна,да се лижат гъзове,на властимащите,пък народа...народа...кучета го яли....
Ивелин е написал книга за перипетиите си, за схемите си, за неуспехите си и уроците, които е научил. Разбрал е, че така не може. Затова сега действа по правилата на пазарната икономика.
Ще стане ясно в бъдеще, колко са добри намерения им, всичко което казват е ала - бала, шменти капели и са получили кеш от пътя на Копринката, друго обяснение няма за финансиране на този проект на глупаци.