Бургаският депутат Даниела Божинова и „Зеленото движение“ катастрофираха политически
Сринаха се до има-няма 500 гласа, равняващи се на 0,5 % от гласовете във Втори МИР
Досегашният бургаски депутат и бивш общински съветник Даниела Божинова изглежда приключи с политиката, след като успя да събере eдва 0,5 % на последните парламентарни избори.
Божинова, която е национален съпредседател на „Зеленото движение“, бе водач на листата на партията си във Втори МИР Бургас.
В интерес на истината направи скъпа кампания, а билбордовете й бяха заели ключови места в града.
Божинова разполагаше със стабилен бюджет, защото „Зеленото движение“ бе част от ПП-ДБ и според коалиционното споразумение получаваше нелоша субсидия.
Макар и формацията да беше добре представена в обединението – с 4 депутати, политическият й съвет в един момент реши, че е събрал достатъчно опит и лица като Даниела Божинова, Тома Белев, Албена Симеонова, Петко Ковачев са толкова популярни сред избирателите, че могат да им осигурят самостоятелно участие.
Истината обаче се оказа, че дори и с рекордно ниската избирателна активност „зелените“ събраха едва 0,43 % национална подкрепа, а в Бургас резултатът им бе 0,51 %, равняващ се на има-няма 500 гласа.
В следващите месеци Даниела Божинова вероятно ще се върне към работата си в неправителствения сектор, където тя работеше в последните 15-ина години.
Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали
Топ фитнес инфлуенсър загина при шокиращи обстоятелства
Фатален купон за Световното: 17-годишно момиче намерено мъртво, убиецът изчезна
Домът на писателя в Бургас дълго ще помни премиерата на "Лунни витамини", всички си тръгнаха с рецепта за тях
Звезда от Балканите с мощен удар по Вингегор, който блестя в България
Скандал: Тийнейджър избухна в сълзи, след като изнасили момиче, но се размина със затвора
Подробности за драмата с 18-месечно момченце, което се събуди в моргата
Парадоксът България: Първи сме по раждаемост, но се топим най-бързо в ЕС
Приеха инвестиционната програма на ВиК-Бургас
Министерството на туризма и университетите обединяват усилия за подготовката на кадри за сектора
Скандал в bTV: Шефът на новините ли спря Мартин Атанасов от ефир (СНИМКИ)

А ракети, бомби- тия дни са бая.
В допълнение- цяла Европа пощуря срещу екотата и с право - Китай, Индия и т.н въобще не ебават ограничения и тровят и печелят на воля ,докато Европа плаща за еко модели.
Ии - жената може да е права ,може да е свестен политик - ма няма мегдан - нещо като порше на селски път.
Нищо против нея ,просто друго е " най - важното ", мерси
Ботев го е казал!
ИДИОТИ!