×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Кувейт затвори въздушното си пространство след подновените ирански удари
  • Депутатите гласуват финално мерките срещу необоснованото покачване на цените
  • Жълт код за половин България за значителни валежи, придружени с гръмотевици
  • Втора вечер на антиимигрантски протести и безредици в Белфаст
  • Гълъб Донев ще участва в заседание на Европейския механизъм за стабилност
  • Документите за екстрадицията на Стоян Мавродиев са предадени на посолството на Сърбия
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

И ПП благодарят от Фейсбук: Ще бъдем силна опозиция на плановете на Борисов


И ПП благодарят от Фейсбук: Ще бъдем силна опозиция на плановете на Борисов
Благодарим ви! Чуваме ви!, написаха от "Продължаваме Промяната"
Тема в развитие
БСП е първа политическа сила в Созопол Бургаският депутат Даниела Божинова и „Зеленото движение“ катастрофираха политически Севим Али бие бившия премиер акад. Николай Денков в Бургас Кои са отличниците от изборите в Бургаско Бургаският депутат от „Величие“ - строител от Поморие, който бягал от публичността, но знаел как да подобри живота ни 40 % от избирателите в община Приморско подкрепиха ГЕРБ Кои ще станат депутати, вижте прогнозното разпределение във Втори МИР Бургас ГЕРБ са първи и в Поморие, „Величие“ изпревари БСП и ИТН ГЕРБ-СДС спечели в Царево с огромна преднина, ПП-ДБ се срина до четвъртото място При 88 % в Бургас: ГЕРБ води, ДПС – втори, трети „Възраждане“ ДПС започна да вдига резултата при 80 % от обработените протоколи При 70 % обработени протоколи в Бургас: Кои са шампионите по преференции "Величие" показа, че оттук нататък нищо няма да е същото ГЕРБ с 10 % преднина в Бургаско при 65 % обработени протоколи 23,39 процента за ГЕРБ-СДС при 36,73 на сто обработени протоколи от ЦИК, „Величие“ прескача бариерата Междинни резултати при 12 % обработени протоколи Лидерите на сензацията на вота проговориха Паралелното преброяване потвърди бомбата, "Величие" влиза в НС Първи междинни резултати от РИК Бургас за гласуването в региона Вижте кои ще са 17-те български евродепутати Корнелия Нинова разкри възможно ли е БСП да подкрепи правителство на ГЕРБ Ето как броят бюлетините на живо Делян Пеевски: Време е да направим стабилно правителство Финален екзитпол на "Маркет линкс": ГЕРБ с 28,4%, ДПС - 15,6%, а ПП-ДБ - 15,4% Костадинов: Има шансове „Възраждане“ да стане втора политическа сила Партия "Величие" е изненадата на изборите, Николай Марков е убеден, че са над чертата Тошко Йорданов: ИТН сме единствените, които вдигат с над 50% подкрепата си Възможните конфигурации след вота - ето какви са И ПП благодарят от Фейсбук: Ще бъдем силна опозиция на плановете на Борисов Бойко Борисов с първи коментар след победата на ГЕРБ-СДС На живо във Флагман.бг: Край на изборния ден, ГЕРБ-СДС печели убедително в Бургас, ДПС - втора сила Първи резултати по екзитпол: Ето как се разпределят мандатите Първо във Флагман.бг: Вижте кои ще са бургаските депутати в 50-ото НС Битката за Народното събрание: ГЕРБ спечели изборите, ПП и ДПС на кантар за второто място
виж още
скрий
09 Юни 2024, Неделя, 20:51 ч.
Автор: Флагман

Ние ще се борим за европейския път на България и ще се противопоставим на всеки опит за корупция и кражби на обществените средства, зарекоха се те

И "Продължаваме промяната" направиха първия си коментар след края на изборния ден в страницата си във Фейсбук. Ето какво написаха те:

"Благодарим ви! Чуваме ви!

Ще използваме подкрепата, която ни дадохте, за да бъдем силна опозиция на плановете на Борисов, Пеевски и трети смокинов лист да ни върнат към годините на постната пица и рекета, и да циментират контрола си над службите, регулаторите и съдебната власт за години напред.

Ние ще се борим за европейския път на България и ще се противопоставим на всеки опит за корупция и кражби на обществените средства", зарекоха се те.


В категории: Избори 2024


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
24
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Как се маха мазно петно за 5 минути Как се маха мазно петно за 5 минути 11/06/2026, Четвъртък 20:00 0
Тервел ИЛИЕВ Майсторски наръчник за съвършена домашна баница Майсторски наръчник за съвършена домашна баница 11/06/2026, Четвъртък 19:21 0
Тервел ИЛИЕВ Парламентът с решение за КУБ и незаконния град Парламентът с решение за КУБ и незаконния град 11/06/2026, Четвъртък 18:59 2
Тервел ИЛИЕВ Почина Алексей Измирлиев Почина Алексей Измирлиев 11/06/2026, Четвъртък 18:40 0
24
Коментара по темата
24.
До 19
10.06.2024 01:00:50
0
0
Заспа еволюционно! Утре пак ще се развива, върху някаква "основа"?! Каква ли, да се почудя и аз?! С една дума дай за пореден път на ... власт и гледай сеир, извинявайте, сакатлък, извинявайте, нямам желание да се извиня!!!!!!!!
23.
До 19
10.06.2024 00:31:21
1
1
И да им кажеш "на" Гърция да ти предложат една пластмаса да си 'рупаш, махай я нормалната храна! Лека, още "мозък" ще раздаваш, видно е, като... Няма да ти казвам какво, че "еволюцията" ти "тежка, тежка"... Ечи навсякъде! "Лека вечер"!
22.
До 19
10.06.2024 00:14:25
0
2
Стой си в София като няма равна, какво ще им приставаш на Гърция?! Много разбират те от интелигентност в сравнение с теб?! Къде ходиш конкретно - в някой университет ли се печеш?! Като бЕхте миналото лято, как беше?! СпОдели таз информация, може пък да си следващия най-интелигентен на планетата!
21.
До 19
10.06.2024 00:06:36
1
1
Ти да не мислиш, че те каня някъде?! Хаххахаха?! Като в София?! Ти да не мислиш, че броят университети определя средната интелигентност?! Ти да не мислиш, че всеки интелигентен човек ще седне да ти пише по медии и фейс колко е интелигентен?! Въртят очите в стил "Имам настроения", независимо от пола, и минали за интелигентни?! То ни личи по спора колко сме интелигентни, дай още :D
20.
До 19
10.06.2024 00:00:22
1
2
С удоволствие ще те послушам! Само че забравяш, че Бургас и София не са всички градове! Че туризмът не ти е единствения отрасъл по принцип! Че може аз, селяндур със селяндур, да можех да избягам отдавна в София, без да бягам, хахаха! Че няма да ти изтипосам какво не ми харесва в София, понеже е тъпо, гражданино, защото навсякъде има позитиви, е негативи! Само ще ти кажа, че навсякъде е по-добре без смог, без "странни" подлези и т.н. Стига ли ти, да да разбереш, че прекалената хвалба е селяндурщина?!
19.
До ..
09.06.2024 23:52:33
1
0
Така че ме говори за София, тук има интелигентни и образовани хора. Стой си на село с козите колега и не се обяснявай. Радвай се на мръсния ти пясък 30 дена сезон и това е. Ние простите софиянци ще си ходим в Гърция ;) селндури
18.
До 16
09.06.2024 23:49:51
1
1
Колега я да те питам ? Колко университета имате в Бургас ?
А колко студента?
Колко ви е средната работна заплата ?
Защо всеки си праща децата извън Бургас като е толкова хубав а ?
Какво развитие предлага Бургас ?
Селяндури сте и това е. Каква почивка говориш бе бай Ганьо, имате точно 30 дена сезон !
Ти изобщо знаеш ли колко туристи има Бургас през лятото?
Бургас е най-слабо развития туристически град от всички градове по цялото българско черноморие даже и на тема туризъм!
Китен,Созопол,Приморско Варна ,Обзор , Бяла , Царево ... даже и в селата има повече туристи от колкото в Бургас!
Зимата нямате куче по улиците , един град на духове сте! Преди 15 години избягах от това село Бургас и се радвам че го направих !
17.
До 15
09.06.2024 23:34:58
1
2
Няма какво да гледам, когато си мислиш, че София е мечта и цел на всички! Няма какво да гледам, докато не разбереш, че София не е България! Почивката в София ли си караш?! Там само кореняци ли сте?! Защо си мислиш, че в София хората виждат само хубаво?! От коя дата има интелигентни хора само в София?! И какво толкова велико виждаш в естественото нещо да се надгражда?! Все едно с Платон или Сократ говоря! Дошло време и други да управляват, стана като на долнопробен панаир обяснявка, че сте се появили в София!! Развивайки се по-бързо и към други дестинации вече, че писнахте!
16.
До 12
09.06.2024 23:28:02
0
1
И така става странно... Защо ли?! Ами логично - кой ще си изтипоса тъпотията във фейсбук, където всички са "прекрасни, искрени, любвеобилни, свестни"?! Кой?! Не е сложно, нали така?! И така животът не е фейсбук! Едвам стигнахме или стигнахте до този извод! Лесно е да си съдник и философ на дребно! Тогава получаваш "алангро на едро"!
15.
Вижте
09.06.2024 23:25:22
3
2
Вижте резултатът от София ПП с 10% пред ГЕРБ!!! Защото в София има интелигентни и образовани хора които искат да се развиват, а не селяндури като в Бургас , прости без грам акъл. Трябва България да остане само София и всичко друго селяндури просто да изчезнат и ще се оправим
14.
До 12
09.06.2024 23:11:37
0
3
Десетилетия, десетилетия вече... До пълно втръсване! Харвард не е на друга планета! Който иска, да тръгва! Сигурно има и сладко, и солено, и горчиво, и всичко!
13.
До 12
09.06.2024 23:06:42
0
3
Те пък ще си кажат, че са такива... На куково лято! Само показна не за първо десетилетие..!
12.
Спешно
09.06.2024 22:57:35
0
5
търся сладкар, за направа на торта с висящи кратуни на майцепродавците от ппдб!
11.
До 9
09.06.2024 22:43:40
0
3
Тачи си Харвард, ама не всичко започва и свършва с Харвард!
10.
Просто идиотите
09.06.2024 22:37:03
0
4
Киро и Асен да не си стягат багажа за Канада? Скоро има полет , могат да си направят резервации с еднопосочен билет.
Защо така не ги харесват хората не мога да разбера, умни, млади, крадливи шарлатани , измамници, пък не им вярват, лошо Седларов, лошо.
9.
Хаха
09.06.2024 22:35:49
1
2
Не на Харвард , я си тачим БАЙ Ганьо
8.
Браво
09.06.2024 22:14:05
5
3
Браво момчета радвам се ,че има млади и онразовани хора като вас. Но проблема в България винаги е бил един и същ , българина е прост , българина е роб , българина не заслужава демокрация. още от турско рробство е така. И честито да ни е новото турско робство , дпс ще управлява пак! Стоите си по диваните овце прости
7.
:)))))
09.06.2024 22:12:04
1
4
Ако махнем купения вот, Продължаваме Измяната ще са на 5-то или 6-то място, след БСП, дори и след ИТН. От разговора по тела се разбра от Про100 Киро, че си купуват 10% от гласовете.
6.
Капи
09.06.2024 22:03:19
1
4
И ние ви благодарим. Давате ни Боко и Кой да ни управляват. Чудесно си свършихте работата. Тъпаци.
5.
Котора
09.06.2024 22:02:33
4
1
До Опа: Много си прост буклук. Мръсен трол.
4.
Мишо
09.06.2024 21:56:07
0
7
Електората ви във фейсбука ли е? Айраномозъчни имбицили, вие сте деградирали подметки. Взимате си наркотиците и обратно в дупката Канада от където изпълзяхте.
3.
Опа
09.06.2024 21:22:35
1
4
Много ми интересно, как американския посланник, ще се здрависа с намагнетизирания и ще го поздрави. Явно си плюят на всичко.
2.
Мда
09.06.2024 21:20:56
1
9
Имахте възможност да се борите с корупцията, но я изпрахте, даже я демагнитизирахте.
1.
Хаха
09.06.2024 21:05:17
5
12
Смешници. Пак ли ще го арестувате или ще го изпирате.
Харвардски издънки докарани от обезкосмения мускулест шапкар.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Рокадите в Бургас продължават: Христо Панайотов се върна в ИАРА като изпълнителен директор Рокадите в Бургас продължават: Христо Панайотов се върна в ИАРА като изпълнителен директор Знаковият социалист изглежда е преминал към отбора на Румен Радев Арх. Комитова: В „Баба Алино“ перат пари с мълчанието на 10 министерства, а водата е като в ромските махали Арх. Комитова: В „Баба Алино“ перат пари с мълчанието на 10 министерства, а водата е като в ромските махали В такива строежи се влагат бандитски средства, които са крадени, от корупция, от проституция, от оръжие, от наркотици, обясни тя Бургас има потенциал да се превърне в мощен инвестиционен център Бургас има потенциал да се превърне в мощен инвестиционен център Южната морска столица изпревари северната по ново строителство и демографски прираст, сочат данните Кънчо Стойчев: Българският производител е роб на веригите, но държавата може да свали цените Кънчо Стойчев: Българският производител е роб на веригите, но държавата може да свали цените Властта не може да се меси в ценообразуването, но ако върне конкуренцията, пазарът ще се нормализира   Ваксините срещу ковид могат да причинят рак – експерти Ваксините срещу ковид могат да причинят рак – експерти Онколози докладваха на изслушване във Вашингтон за поредица такива случаи ГЕРБ търси „новите умове“: Партията поема курс към пълно обновяване от Поморие ГЕРБ търси „новите умове“: Партията поема курс към пълно обновяване от Поморие Задава се трета сериозна вълна на обновяване 8 други неща, които можеш да направиш с 5000 евро на месец, освен да наемеш хотел „Мираж” 8 други неща, които можеш да направиш с 5000 евро на месец, освен да наемеш хотел „Мираж” „Добре, а сега какво правим с този кораб?” Медийната джунгла срещу закона: Бургаската колегия настоява за спешни реформи в сектора Медийната джунгла срещу закона: Бургаската колегия настоява за спешни реформи в сектора Флагман.бг като най-голям работодател в регионалния медиен сектор подкрепя искането да има ясни издатели и правила  Напушеният Евтим е мъжът, когото ченгетата озаптиха с тейзър и белезници в Созопол Напушеният Евтим е мъжът, когото ченгетата озаптиха с тейзър и белезници в Созопол 40-годишният созополчанин се барикадира в дома си, баща му подал сигнал на тел. 112 Димитър Николов за детската болница: Каквото зависи от нас е свършено, чакаме Министерството Димитър Николов за детската болница: Каквото зависи от нас е свършено, чакаме Министерството На бизнес форум днес кметът на Бургас разказа как се е родила идеята за създаването на първата детска болница в страната
Сделка или удари: Тръмп ги отмени, но в Иран са готови за бой Сделка или удари: Тръмп ги отмени, но в Иран са готови за бой Властите в Техеран обявиха, че не се поддават на принуда, а Али Акбар Дарейни от Центъра за стратегически изследвания в ислямската република коментира, че това, което US президента казва, не отговаря на истината  Шакира и „Ацтека“ дадоха старт на Световното първенство по футбол Шакира и „Ацтека“ дадоха старт на Световното първенство по футбол Спектакълът на стадион „Ацтека“ заложи на впечатляваща сценография и костюми Ваксините срещу ковид могат да причинят рак – експерти Ваксините срещу ковид могат да причинят рак – експерти Онколози докладваха на изслушване във Вашингтон за поредица такива случаи Чудо в Турция: 14-годишно момиче оцеля след падане от 12-ия етаж Чудо в Турция: 14-годишно момиче оцеля след падане от 12-ия етаж При падането момичето е преминало през навес на балкон, което е намалило силата на удара му в земята Мъск ще стане по-богат от половината население на света, взети заедно Мъск ще стане по-богат от половината население на света, взети заедно Очаква се личното му състояние скоро да надхвърли един трилион долара Задържаха за наркотици актриса от "Забраненият плод" и още 21 звезди на шоубизнеса в Турция Задържаха за наркотици актриса от "Забраненият плод" и още 21 звезди на шоубизнеса в Турция Името ѝ беше замесено в разследване, свързано с употребата на наркотици в развлекателната индустрия в южната ни съседка Геополитическа предпазливост: Петте големи в Европейския съюз чертаят нови граници за бъдещите членове Геополитическа предпазливост: Петте големи в Европейския съюз чертаят нови граници за бъдещите членове Натискът за реформа се засилва от амбициите на държави като Черна гора, която се стреми към пълноправно членство до 2028 година, и бързо напредващата Албания Дневен хороскоп за 11 юни 2026: Звездите носят шанс за ново начало. Стрелците срещат любовта Дневен хороскоп за 11 юни 2026: Звездите носят шанс за ново начало. Стрелците срещат любовта Ден на интуиция, смели решения и важни избори – едни зодии ще открият нови възможности, а други трябва да се пазят от прибързани действия и чуждо влияние Иран обяви пълно затваряне на Ормузкия проток Иран обяви пълно затваряне на Ормузкия проток Властите се заканиха, че ще обстрелват всеки кораб, опитващ се да премине от там. Започва ли нова криза за горива? САЩ отново нападнаха Иран САЩ отново нападнаха Иран Множество експлозии в Техеран и провинцията. Властите обвиниха ОАЕ, че също участва в атаката 
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори