На живо във Флагман.бг: Край на изборния ден, ГЕРБ-СДС печели убедително в Бургас, ДПС - втора сила
Какво се случи през днешния ден и какво предстои оттук нататък
Изборният ден във Втори МИР Бургас приключи в 20 часа при рекордно ниска избирателна активност - малко над 30 %. ГЕРБ-СДС е убедителният първенец, а второто място е за ДПС, трети са ПП-ДБ, а четвърти - "Възраждане".
Прогнозното разпределение на мандатите е следното: ГЕРБ - 5, ДПС -3, ПП-ДБ и "Възраждане" - по 2, ИТН и БСП - по 1. Изненадата може да се получи от ПП "Величие", които са на прага на парламента. Ако прескочат 4-процентовия праг, те ще излъчат депутат от Бургас.
Какво се случи през днешния ден и какво предстои оттук нататък, гледайте на живо във Флагман.бг:
Внимание, родители! От 1 август всичко се променя: Вижте дали влизате в новия списък за детски надбавки
Неподозиран бонус от държавата: Как НАП ни връща пари след ремонт у дома
Критично засушаване: Нивото на река Дунав падна под един метър и застраши корабоплаването
Космически обрат след 7 юли: Ретроградният Нептун взривява илюзиите ни
ЦСКА с мощен трансферен удар - взе играч, за когото са давани 25 милиона евро
Призиви за убийството на Тръмп на погребението на върховния лидер на Иран Али Хаменей
93-годишен пенсионер умишлено взриви къщата си, девет души са ранени
Свърши ли мъката на АМ „Тракия“? Пуснаха движението по обновените 32 км, ето къде отива старият асфалт
Сърцето може да не издържи: Защо среднощното гледане на Световното се оказа фатално?
Извънредна ситуация в Италия! Етна се събуди и наложи спешни ограничения на голямо летище
Китай с пробив в космоса: 750N Хол двигател постави нов световен рекорд
Известен неврохирург катастрофира тежко, прилоша му зад волана

Де да не бяхме масово такива олигофрени, но уви- СМЕ. Още има надежда, тя умира последна, но наистина сме много тъпи копелдаци и дни като днешният го доказват.
"Няма да гласувам, защото не ми харесва да ме управляват турци и мутри, а и русофилите нещо не ми харесват. Абе да правят каквото искат" и о да- те ще правят каквото искат, защото са на власт, защото Ганьо е прекалено ТЪП и МЪРЗЕЛИВ да си вдигне трътката и да пусне бюлетина
:D