×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Контрабандни накити, укрити в кисело мляко, задържаха на „Капитан Андреево“
  • Вдигнаха въздушна линейка за родилка от Благоевград с обилна кръвозагуба
  • Израел обяви примирие след нови въздушни удари в Газа
  • Предвиждат начална заплата от 1860 евро за младите лекари
  • Сигнали за бомби затвориха посолствата на САЩ и Франция в София
  • Утре от 14 ч. в Колежа по туризъм 104 бургаски млади учители и техните ментори ще получат признание за старта в кариерата си от кмета Димитър Николов
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ГЕРБ проведе кампания по учебник в Бургас, очаква най-добрия си резултат от 7 години


ГЕРБ проведе кампания по учебник в Бургас, очаква най-добрия си резултат от 7 години
„Аргументирано с факти разказахме на избирателите в региона какви ангажименти поемаме и как ще ги изпълним“, посочи Димитър Николов
Тема в развитие
ГЕРБ-СДС закрива кампанията си в Бургаска област с концерт на "Диана експрес" и Венц Венц Спасяването на рибарството и по-добър Слънчев бряг - целите на Мартин Богданов в 50-ото НС (ВИДЕО) Туроператорите пред колапс заради увеличението на ДДС, искат спешни мерки от кандидатите за депутати на ГЕРБ-СДС Ще бъдат осветени и междублоковите пространства в Бургас, моя задача е да стане бързо, категоричен е Жечо Станков Четирилентовите пътища в Бургаско и обходът на ж.к.“Меден рудник“ – целите на Андрей Рунчев в 50-ото НС Жечо Станков обясни как новият обход на „Меден рудник“ ще сложи край на тапите, заложени са средства за изграждането му В НС ще работя за повишаване на качеството на здравеопазването и въвеждането на бургаския модел навсякъде у нас Ако Бургас има свой евродепутат, как той ще бъде от полза за региона – отговаря Борислав Киров Ф Студио: Галя Василева – активният депутат, който има мисия в парламента Жечо Станков за чаканото саниране: Наша задача е да продължи за всички безплатно и без резерви! Емил Кючуков знае формулата за стимулиране на младите предприемачи, на алтернативния туризъм и за стабилна подкрепа за земеделци и животновъди ГЕРБ-СДС доказаха, че могат да изведат страната от кризи 6 кандидат-депутати от ГЕРБ-СДС, които заслужават Вашата подкрепа В Бургас ротираха книги, вместо министри Баскетболната легенда Дечо Коешинов – от спортната зала в Айтос към 50-ото НС „Битката на мозъците“ отново ще срещне най-знаещите ученици и студенти в Бургас, включете се в големия куиз Тя е ангел за мечтаещите за рожба, целуната от Бог многодетна майка и жена, открила любов от приказките Шоу на „Тройката“! Жечо Станков и доц. Ивайло Иванов учат младите бургазлии на народни хора Мария Габриел: Знам колко уважават Жечо Станков в ЕК, нека това да носи ползи на България НА ЖИВО! Бойко Борисов открива кампанията на ГЕРБ-СДС в Бургас Атаката за 50-ото НС ще започне от Бургас тази вечер в 18 часа
виж още
скрий
07 Юни 2024, Петък, 23:08 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимки и видео: Иван КОЛЕВ

Ще се борят за поне 5 мандата от 2 МИР Бургас

Коалиция ГЕРБ-СДС проведе кампания по учебник в Бургаска област през последния месец – аргументирано, с факти и срокове кандидатите за депутати показаха на избирателите не просто регионална програма, а конкретни решения за всяко едно населено място.

Амбициите са за постигане на най-добрия резултат от 7 години и спечелването на поне пет мандата от 2 МИР Бургас, което е напълно реалистична цел с оглед на електоралните нагласи преди вота в неделя.

Кандидатите за депутати бяха толкова убедителни, че този път дори не се наложи помощ от София – с подкрепата на Бойко Борисов, например, който в предишни кампании идваше поне по два пъти, а понякога и по-често в Бургаска област.

На официалното закриване, което се проведе тази вечер в Приморско бяха кметовете на Бургас (Димитър Николов), Поморие (Иван Алексиев), Камено (Жельо Вардунски), Айтос (Васил Едрев), Малко Търново (Илиян Янчев), Царево (Марин Киров) и символичният домакин – кметът на Приморско Иван Гайков. Знаково бе присъствието и на ексуправникът на Царево Георги Лапчев, който дойде да пожелае успех на силния отбор на ГЕРБ-СДС.

„През последния месец разказахме на избирателите какви ангажименти поемаме, как ще ги изпълним и показахме какво сме свършили. Нашите опоненти останаха безлични и се разтопиха във времето и пространството“, каза кметът Димитър Николов, който посочи водачът на бургаската листа Жечо Станков като изключително достоен политик, милеещ за региона.

Самият той благодари на Димитър Николов, „че го е взел под крилото си“ и „запалил за политиката“.

Жечо Станков поведе отбора на ГЕРБ в една от най-силните кампании за парламентарни избори през последните 7 години

„Нашето закриване е само символично, защото добрите политици са 365 дни сред хората – чуват техните проблеми, получават задачи и ги изпълняват. Ние ще продължим да действаме, както сега, Вие ни познавате. Този страхотен отбор, който е зад мен не се е уморил да обикаля целия регион“, каза от трибуната Жечо Станков и посочи персонално ангажиментите за общините от региона, които депутатите от ГЕРБ-СДС поемат.

„Познаваме проблема от най-малкото населено място до най-голямото. Бургаският регион ще продължи да е приоритет за всяко едно следващо правителство. На първо място – ние ще имаме редовен кабинет, на второ – ще спазим демократичния принцип и ГЕРБ-СДС ще излъчи премиер и на трето – ще отразим вота на хората с тежестта, с която са гласували. За три години 6 пъти ходим на избори, нашата задача сега е да върнем нормалността в държавата. Да приключим с инфлацията, застоя в икономиката и развитието на градовете, които бяха поставени под похлупак. Нашата задача, като депутати, ще е с папките да тичаме по кабинетите на закостенялата администрация в София и да се борим всеки един проект, който е важен за хората, да бъде разрешен“, допълни Станков.

„През последните три години всички се нагледахме на хаос и безвремие. За да променим всичко това, в неделя нека да гласуваме с бюлетина 22 за народни представители и евродепутати. Разчитаме на вас, на доверието, което сте ни давали през годините, защото сме доказали, че няма да ви подведем. Нека и този път получим подкрепа за стабилна България в сигурна Европа“, каза от своя страна областният лидер Иван Алексиев.

От Приморско е и кандидатът за евродепутат Борислав Киров. „За мен е особено удоволствие да закрием предизборната кампания именно тук – в Приморско, при вас - моите приятели, съседи, съграждани. Аз съм част от ГЕРБ и от най-голямата европейска партия ЕНП, но повече от всичко съм част от вас . Именно от тази позиция участвам в тези избори, защото смятам, че всяко едно населено място, всеки един човек трябва да има самочувствието и възможностите на европеец“, посочи той.

След официалната част площадът в Приморско беше огласен от хитовете на вечните „Диана Експрес“, след което за настроението на присъстващите се погрижи и любимецът на тийнейджърите Венци Венц.

Кметът на Приморско Иван Гайков е поставил конкретни задачи пред депутатите, по които те обещаха да работят още от първия ден в 50-ото НС
Старият и новият кмет на Царево - Георги Лапчев и Марин Киров в дружеска прегръдка 
Кметът на Айтос Васил Едрев с депутата Галя Василева 
Кметът на Камено Жельо Вардунски знае, че може да разчита на Жечо Станков за решаване на проблемите в общината 
Андрей Рунчев държи в кондиция бургаската структура и очаква убедителна победа в областния център 
Стожерът на ГЕРБ в Руенско - Вежди Орманов, чиято дума тежи повече от камък, е на осмо място в листата, но с голяма вероятност ще стане част от следващото НС
Областният лидер на ГЕРБ Иван Алексиев свърши доста работа, обедини структурите, наложи нови хора и очакванията са за отличен резултат в неделя

 






Драма с питони в София
Драма с питони в София 29/10/2025, Сряда 22:00 0
ТИР се запали в движение
ТИР се запали в движение 29/10/2025, Сряда 19:31 0
Тервел ИЛИЕВ Сини кучета се появиха в Чернобил (ВИДЕО) Сини кучета се появиха в Чернобил (ВИДЕО) 29/10/2025, Сряда 18:57 4
Флагман.БГ Звезда на поп-фолка се завръща Звезда на поп-фолка се завръща 29/10/2025, Сряда 18:19 0
България Всички новини
Синдикатите скочиха срещу властта, бюджетът бил на безхаберието и изчислиха колко ще ни ощети Синдикатите скочиха срещу властта, бюджетът бил на безхаберието и изчислиха колко ще ни ощети Министърът на финансите Теменужка Петкова е решила да не спазва закона и да намали минималната работна заплата, обяви главният икономист на КНСБ Убийство като от филм на ужасите в България Убийство като от филм на ужасите в България Син умъртви мъчително майка си Смърди ужасно заради танкери, които прехвърлят нефт на 11 км от брега Смърди ужасно заради танкери, които прехвърлят нефт на 11 км от брега Експерт обясни, че причината за миризмите не идва от самата операция, а е реакция на товара при рязка смяна на температурите Стотици почетоха народните будители с факелно шествие в Бургас Стотици почетоха народните будители с факелно шествие в Бургас  „Факелът на познанието” от площад „Тройката“ до площад „Атанас Сиреков“ е организиран от Търговската гимназия за 11-ти път Извънредно! Верижна катастрофа край Сарафово Извънредно! Верижна катастрофа край Сарафово Образувала се е тапа от спортния магазин „Пума“ до военната станция  Бяхме подложени на психическо и физическо насилие в Дома на писателите в Бургас, твърдят от „Самосъзнание“ Бяхме подложени на психическо и физическо насилие в Дома на писателите в Бургас, твърдят от „Самосъзнание“ Битката за сградата на ул. „Вола 3“ загрубя, общинските съветници взеха соломоновско решение Загуби ли мафията боклука на София? Кметът очаква края на сагата, заговори за натиск срещу конкурентите Загуби ли мафията боклука на София? Кметът очаква края на сагата, заговори за натиск срещу конкурентите Има усилие за нулева конкуренция, за да могат да ни принудят да сключим при много високи цени с всички хватки за отстраняване на другите кандидати, каза той ЕДИН ГРАМ ЖИВОТ – филм с мисия, провокация и послание ЕДИН ГРАМ ЖИВОТ – филм с мисия, провокация и послание В ролите ще видим като актьори Ивайло Захариев, Калоян М. Патерков, Тервел Пулев, Доби Главинчева, Симона Йорданова, Павел Димчев, Лео Панов, Александър Везенков и др. Между тиквите и светците — защо спорът за Хелоуин е всъщност спор за душата на България Между тиквите и светците — защо спорът за Хелоуин е всъщност спор за душата на България Решението на кмета на Елин Пелин раздели обществото, но извади на показ нещо по-дълбоко – кои сме ние и накъде отиваме БОП-аджии и спецченгета спипаха съпруга на Мани от "Игри на волята" с много пико и кокаин БОП-аджии и спецченгета спипаха съпруга на Мани от "Игри на волята" с много пико и кокаин 28-годишният Стоян Стойков опитал да избяга, изхвърлил пакетите с дрогата по пътя от кв. Ветрен към Бургас
7-етажна сграда рухна в Турция, има затрупано семейство 7-етажна сграда рухна в Турция, има затрупано семейство Намерено е тялото на едно дете Четирима българи застават пред съда в Париж заради... Четирима българи застават пред съда в Париж заради... Обвинението към тях е заради вандализиране на Мемориала на Холокоста във френската столица Седеметажна жилищна сграда се срути край Истанбул Седеметажна жилищна сграда се срути край Истанбул Не е ясно дали има жертви Мъск пусна Grokipedia, която да се конкурира с Wikipedia Мъск пусна Grokipedia, която да се конкурира с Wikipedia Съдържанието се генерира от изкуствен интелект и генеративния AI асистент Grok Уникална страна дава заплата до 9000 лв. Уникална страна дава заплата до 9000 лв. Има сериозен глад на кадри Силен трус удари Турция, има разрушени сгради! Разлюляха се Бургас, Пловдив и дори София Силен трус удари Турция, има разрушени сгради! Разлюляха се Бургас, Пловдив и дори София Земетресението е усетено в цяла Южна България Лукойл продава рафинерии и бензиностанции заради санкциите? Лукойл продава рафинерии и бензиностанции заради санкциите?  От руската компания уточниха, че става въпрос за международните активи Ето коя е новата приятелка на Еминем Ето коя е новата приятелка на Еминем Не е ясно от колко време са двамата заедно Bcичĸи гoвopexa зa іРhоnе Аіr, нo пoчти ниĸoй нe cи гo e ĸyпил Bcичĸи гoвopexa зa іРhоnе Аіr, нo пoчти ниĸoй нe cи гo e ĸyпил Изглeждa, чe oпититe зa пo-нeтpaдициoнeн іРhоnе - cлeд cпpeнитe mіnі и Рluѕ вapиaнти, oтнoвo нe ca ce yвeнчaли c ycпex Тръмп ще срещне с новия японски премиер Тръмп ще срещне с новия японски премиер Очаква се двамата лидери да се разбират добре, тъй като Такаичи е протеже на покойния японски премиер Шиндзо Абе
Радостин ВАСИЛЕВ, лидер на МЕЧ Радостин ВАСИЛЕВ, лидер на МЕЧ за шефката на парламента: Смениха едно мюре с друго

Виц на деня Виц на деня Строг баща се кара на дъщеря си:
- Видях те в една кола на паркинга да се натискаш с някакво момче. Кой е той?
- Какъв цвят беше колата?
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, за Нова година, ще ми купиш ли нов телефон?
- Ами този другия, дето го имаш?
- Е, той ще ми купи таблет!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Защо си продаде барабаните?
- Защото комшията си купи пушка...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори