×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мария Габриел: Знам колко уважават Жечо Станков в ЕК, нека това да носи ползи на България


Мария Габриел: Знам колко уважават Жечо Станков в ЕК, нека това да носи ползи на България
Единствено г-н Борисов в новия държавен бюджет се поинтересува какви са нуждите на общините, лично събра и внесе проекти, които ще бъдат факт, каза водачът на листата на ГЕРБ Жечо Станков
Тема в развитие
ГЕРБ-СДС закрива кампанията си в Бургаска област с концерт на "Диана експрес" и Венц Венц Спасяването на рибарството и по-добър Слънчев бряг - целите на Мартин Богданов в 50-ото НС (ВИДЕО) Туроператорите пред колапс заради увеличението на ДДС, искат спешни мерки от кандидатите за депутати на ГЕРБ-СДС Ще бъдат осветени и междублоковите пространства в Бургас, моя задача е да стане бързо, категоричен е Жечо Станков Четирилентовите пътища в Бургаско и обходът на ж.к.“Меден рудник“ – целите на Андрей Рунчев в 50-ото НС Жечо Станков обясни как новият обход на „Меден рудник“ ще сложи край на тапите, заложени са средства за изграждането му В НС ще работя за повишаване на качеството на здравеопазването и въвеждането на бургаския модел навсякъде у нас Ако Бургас има свой евродепутат, как той ще бъде от полза за региона – отговаря Борислав Киров Ф Студио: Галя Василева – активният депутат, който има мисия в парламента Жечо Станков за чаканото саниране: Наша задача е да продължи за всички безплатно и без резерви! Емил Кючуков знае формулата за стимулиране на младите предприемачи, на алтернативния туризъм и за стабилна подкрепа за земеделци и животновъди ГЕРБ-СДС доказаха, че могат да изведат страната от кризи 6 кандидат-депутати от ГЕРБ-СДС, които заслужават Вашата подкрепа В Бургас ротираха книги, вместо министри Баскетболната легенда Дечо Коешинов – от спортната зала в Айтос към 50-ото НС „Битката на мозъците“ отново ще срещне най-знаещите ученици и студенти в Бургас, включете се в големия куиз Тя е ангел за мечтаещите за рожба, целуната от Бог многодетна майка и жена, открила любов от приказките Шоу на „Тройката“! Жечо Станков и доц. Ивайло Иванов учат младите бургазлии на народни хора Мария Габриел: Знам колко уважават Жечо Станков в ЕК, нека това да носи ползи на България НА ЖИВО! Бойко Борисов открива кампанията на ГЕРБ-СДС в Бургас Атаката за 50-ото НС ще започне от Бургас тази вечер в 18 часа
виж още
скрий
11 Май 2024, Събота, 14:00 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА, снимки и видео: Димитър КИРЯКОВ

Бургас има специално място в листата на развитите европейски градове и е даван за пример, допълни тя

"Единствено г-н Борисов в новия държавен бюджет се поинтересува какви са нуждите на общините, лично събра и внесе проекти, които ще бъдат факт". С този пример откри кампанията на ГЕРБ-СДС в Бургас водачът на листата за народни представители Жечо Станков. 

"Благодаря за честта отново да мога да водя този отбор от експерти. Ние не провеждаме политика в рамките на 30 дни в кампания, а 365 дни в годината, 7 дни в седмицата сме между хората, получаваме задачи от тях и набираме ангажименти. Уважаеми кметове, ще продължим да приемаме и Вашите предложения", каза Станков, който покани на сцената целия отбор на коалицията за парламентарния вот, както и бургаския кандидат за евродепутат Борислав Киров.На 9 юни ГЕРБ-СДС не само трябва да победим, каза кметът на Бургас Димитър Николов. 

"Дълги години безвремие спряха развитието на Бургас - изграждането на Северния обход, на анаеробна инсталация, на спортната зала. Не помня колко активисти на Промяната се упражняваха да критикуват новата спортна зала, но в момента там се провежда Световното по спортна акробатика и най-добрият отбор в света каза, че е страхотна. Скечовете и меметата отминават, но няма как това, което е направено по времето на Бойко Борисов, да не бъде видяно и показано. Развитието на всички общини в Бургаска област отдавна трябваше да бъде започнато, новият Обход на ж. к. "Меден рудник", новият факултет на Университет "Проф. д-р Асен Златаров", развитието на публичната зона на Пристанището", каза Николов.

Дълги години безвремие спряха развитието на Бургас, категоричен бе кметът на Бургас Димитър Николов

Натрупаният актив се погубва и българите трябва да се осъзнаят, допълни той и подчерта, че няма по-добра възможност от това на 9 юни да подкрепим единствената възможна политическа сила. Министрите се сменят, правителствата, концепциите, а колегите кметове от други държави, с които сме побратимени, забравиха за Плана за възстановяване и устойчивост, а ние срамота - сега започваме, каза кметът на Бургас и напомни, че днес е светъл празник - на светите братя Кирил и Методий, нашите учители. Какъв по-добър повод за ГЕРБ да си отворим очите и ушите за нуждите на нашите съграждани и да работим, завърши Николов.

След него областният лидер на ГЕРБ Иван Алексиев приветства с добре дошъл в прекрасен Бургас на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов на този светъл празник. "През последните три години се нагледахме на нищоправене и безвремие. Когато управляваше Бойко Борисов, хората имаха спокойствие, сигурност и работа. Затова на 9 юни всички да убедим не само близки, познати, приятели, всички хора. Трябва да се срещнем с максимално повече хора, да стиснем много повече ръце и да видим много повече очи. Символиката на нашия номер е ръка за ръка. На 9 юни да гласуваме с 22, за да може Бойко Борисов за четвърти път да поведе Стабилна България в сигурна Европа", призова Алексиев.

Лидерът на ГЕРБ поздравява областния лидер на партията в Бургас Иван Алексиев, до него са кметът на Бургас Димитър Николов и депутатът Галя Василева, която почти сигурно ще влезе в изпълнителната власт след вота

Кандидатът за евродепутат Ева Майдел допълни, че в последните 3 години видяхме, че на много хора им се иска да са политици и се правят на евроатлантици, но това какъв си, се мери не по думите, а по действията. 

А водачът на листата за Европалрламента Росен Желязков бе категоричен: "Няма да влезем в тази кампания с два разказа - национален и европейски, а с едни и същи послания. Тези за България са и за Европа - работеща икономика, сигурност, по-добра охрана на нашата граница, енергийна стабилност, по-добро разпределение за нашите земеделци. Ще се нагърбим с отговорното управление на страната."

"Нашите опоненти противопоставят 4 тези, опорни точки, които ще Ви накарат да сънувате - корупцията, службите, регулаторите и съдебната система. Поредността ще зависи от това кой ще излиза на сцената да говори. Ще ви ги представят като приказка, с която се опитаха да изменят истината. Народът е хубаво, че позна този наративен алабализъм.2022 и 2023 г. по индексите на "Трансперънси интернешънъл" - небивал разцвет на корупцията. Демонизират службите, които бранят националния интерес, а вместо за укрепването им, се говореше за тяхната смяна, което е политическо овладяване на службите за национална сигурност.  За съдебната система направихме по техни предложения промяна в Конституцията, но то не е промяна само, а прилагане. Те отново искаха да кадруват", каза Росен Желязков.

Водачът на евролистата на ГЕРБ Росен Желязков с кандидата за евродепутат Борислав Киров (до него), водачът на бургаската листа на ГЕРБ за парламентарните избори Жечо Станков, представителят на СДС Стоил Яков, кметовете на Бургас и Поморие Димитър Николов и Иван Алексиев, както и депутатът Галя Василева

Последното нещо е опитът за написване на нов сценарий - нов сезон на един филм, който опитаха да нарекат "Къде е Мария". Развръзката обаче е ясна - Мария е тук - Мария Габриел, каза още той и покани Габриел на сцената.

Мария Габриел обяви, че винаги е в Бургас с огромно вълнение. "Още веднъж показваме, че сме екип, който говори на един глас. Аз знам колко много уважават Жечо Станков в ЕК, време е да направим така че всички останали държави да го знаят и то да носи ползи на България. Европейските приоритети са и местни и носят полза и на местно ниво. Бургас има специално място в листата на развитите европейски градове и е даван за пример за развитие на транспорт, инфраструктура, за възможности и грижа за младите и разцвет. За мен Бургас е символ на това колко важна е темата за сигурността и борбата с нелегалната миграция", каза Мария Габриел.

Дългогодишният кмет на Царево Георги Лапчев (вдясно) със собственика на УМБАЛ "Дева Мария" Семир Абумелих
Бизнесменът Николай Киров, който е общински съветник от ГЕРБ в Сунгурларе 
Бившият екоминистър Ивелина Василева (вляво) с председателя на Икономическия и социален съвет на Република България Зорница Русинова, Атанаска Николова и Златина Дукова
Иван Алексиев държи структурите на ГЕРБ в региона в отлична кондиция

 




В категории: Избори 2024


Радостина ГЕОРГИЕВА Автор
Радостина ГЕОРГИЕВА
Тервел ИЛИЕВ Прекрасно време над България на петък 13 Прекрасно време над България на петък 13 13/03/2026, Петък 07:53 0
Тервел ИЛИЕВ Земетресение от 5,5 по Рихтер в Турция Земетресение от 5,5 по Рихтер в Турция 13/03/2026, Петък 07:51 0
Тервел ИЛИЕВ Новата перла на ЦСКА мина под венчилото Новата перла на ЦСКА мина под венчилото 12/03/2026, Четвъртък 21:31 0
Тервел ИЛИЕВ Как да почистим микровълновата за няколко минути Как да почистим микровълновата за няколко минути 12/03/2026, Четвъртък 18:58 1
България Всички новини
Полицаите от Царево са в шок: Свалят най-уважавания началник  в униформа, който спасяваше бедстващи в потопа Полицаите от Царево са в шок: Свалят най-уважавания началник в униформа, който спасяваше бедстващи в потопа Той оглави РУ-Царево през юни 2025 година и за този кратък период има сериозни постижения в противодействието на престъпността Икономист: Ценовият шок не е предизвикан от войната с Иран, а от слепота на лидерите в ЕС Икономист: Ценовият шок не е предизвикан от войната с Иран, а от слепота на лидерите в ЕС Слабоумието на политиците от ЕС ни тласка в кризи, коментира той Да живее красотата! И обратния ефект при спирането на микродозата с отрова Да живее красотата! И обратния ефект при спирането на микродозата с отрова Историята на арсениевите вафли в модата на XIX век като извор на младост, но и не само Тамплиерите дариха 17 ценни издания на бургаската библиотека Тамплиерите дариха 17 ценни издания на бургаската библиотека Книгите вече са достъпни за читатели, които се интересуват от духовни учения  и историята на християнството  Георги Любенов никога не е имал жена до себе си Георги Любенов никога не е имал жена до себе си Телевизионният водещ, който скоро навърши 50, остава верен на БНТ, отказвайки примамливи оферта за 20 000 лева месечно Тежки машини събарят "Магазия 7" на Морска гара, какво ще се строи? Тежки машини събарят "Магазия 7" на Морска гара, какво ще се строи? Очаква се скоро най-западналата част от Порта да се превърне в притегателен модерен център за местните и гостите на Бургас Слънчево време на 13 март с температури до 18 градуса Слънчево време на 13 март с температури до 18 градуса Пролетни стойности на термометрите в цялата страна, очаква се слаб вятър и повече слънце В Бургас едва 1.38% оправдателни присъди са отчели ОП за 2025 година  В Бургас едва 1.38% оправдателни присъди са отчели ОП за 2025 година  Броят на осъдените и санкционирани лица през годината спрямо тези през 2024 година се е увеличил с 13.44 % Учени разкриха произхода на древните удължени черепи, смятани за извънземни Учени разкриха произхода на древните удължени черепи, смятани за извънземни Археолози обясняват феномена с древна практика за умишлена модификация на черепа при бебета Булгаргаз поиска по-висока цена на природния газ за април Булгаргаз поиска по-висока цена на природния газ за април Държавният доставчик внесе предложение в КЕВР, окончателното решение ще бъде взето от енергийния регулатор в края на месеца
Кървава драма в Мичиган: Атака срещу синагога, нападателят е убит Кървава драма в Мичиган: Атака срещу синагога, нападателят е убит Автомобил се вряза в Temple Israel в Уест Блумфийлд, избухна пожар, а охраната откри огън по въоръжения нападател. ФБР и местните власти разследват мотива, след като в колата са открити и взривни вещества. Тръмп с нови заплахи към Иран, след като танкер на US компания изгоря Тръмп с нови заплахи към Иран, след като танкер на US компания изгоря „Вече спечелихме, обяви той. „Наистина ли?“, питат враговете му Арестуваха мъж на летище в опит да изнесе над 2200 живи мравки  Арестуваха мъж на летище в опит да изнесе над 2200 живи мравки  Разследването сочи засилване на нелегалния биологичен трафик към редки и по-малко известни видове Pussycat Dolls се събират като трио, обявиха нов сингъл и световно турне Pussycat Dolls се събират като трио, обявиха нов сингъл и световно турне Никол Шерцингер, Кимбърли Уаят и Ашли Робъртс представиха песента Club Song и подготвят турне с концерти в САЩ и Европа Производител предупреждава за масов внос на опасни храни от Турция Производител предупреждава за масов внос на опасни храни от Турция Данни от европейската система за контрол показват увеличени сигнали за пестициди и токсични вещества в плодове и зеленчуци Легендарният Стив Харис навърши 70 години Легендарният Стив Харис навърши 70 години Основателят на Iron Maiden продължава да бъде една от най-влиятелните фигури в историята на хеви метъла Санкциите срещу Русия се разхлабват още и с Бангладеш Санкциите срещу Русия се разхлабват още и с Бангладеш От Дака също поискаха да внасят руски петрол заради блокирания Ормузки проток  Китай започна днес свой Възродителен процес Китай започна днес свой Възродителен процес Пекин прие закон, който прокарва войнствен национализъм – последната фаза на всяка комунистическа диктатура Лайза Минели на 80 години - разказва за личния си път, успехите и трудностите Лайза Минели на 80 години - разказва за личния си път, успехите и трудностите Актрисата и певица, носителка на четирите най-престижни награди в шоубизнеса, разказва за успехите, трудностите и новите си мемоари Гиркин от затвора: Русия е следваща след иранското поражение Гиркин от затвора: Русия е следваща след иранското поражение Техеран няма сили да се бие и ще бъде разгромен, смята бившият военен министър на Донецката народна република
Атанас ЗАПРЯНОВ Атанас ЗАПРЯНОВ Виц на деня Виц на деня Най много обичам естествените жени,на които като им кажеш:
-"Искаш ли да правим с*кс?"
Те да ти викат:
-"Естествено".
Виц на деня Виц на деня - Ау, колко готино ви е облякла мама с еднакви костюмчета! Да не сте близнаци?
- Госпожо, излезте от автомобила и си дайте документите!
- Да скъпи!
- Хайде миличка да направиш и за мен едно!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Цените на горивата са толкова високи, че като ми светне лампа в колата, се моля да е двигател.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори