Три дни терор по училищата от клавиатурни хулигани, евакуираха поредна гимназия в Бургас
Със забавена реакция се оказаха в Компютърната гимназия, откъдето тази сутрин открили заплашителното писмо в папка „Спам“
Трети ден клавиатурни терористи изпращат заплашителни имейли до училища в цялата страна. Две школа затвориха вратите си за 24 часа тази сутрин в Бургас.
Малко преди 9 часа бяха евакуирани учениците и персоналът от ОУ „Ал. Г. Коджакафалията“, а на децата се наложи да изчакат родителите си на площад „Тройката“.
В 10,26 часа отново с имейл за поставено взривно устройство бомбената заплаха изпразни и сградата на Руската гимназия.
Със забавена реакция се оказаха в Компютърната гимназия, откъдето тази сутрин открили заплашителното писмо в папка „Спам“ и се наложило да евакуират втория етаж на общежитието.
Всички стискаме палци хакерите, които всяват тази паника, да бъдат заловени възможно най-скоро и да получат най-строгото наказание, което е предвидено за това престъпление. Защото в противен случай е възможно да провалят и изборния ден на 2 април, като чрез подобни клавиатурни атаки нарушат провеждането на вота.
Кемперът на Калушев струва 200 хил. евро
Извънредно: Две коли се блъснаха на ул. "Княз Борис I" в Бургас
Купуваш стаж за пенсия и ползваш данъчно облекчение през 2026 г.
Над 10 хил. еднодневни винетки са продадени за седмица
Продължават дейностите, заложени в мащабната инициатива "Зелен Несебър, каза кметът Николай Димитров
Отломки от дрон откриха на плаж в най-големия румънски курорт на Черно море – Мамая
Wizz Air със становище за заплахата от тероризъм на техен полет
Мирослав Боршош призова срещите между бранша и институциите по промените в Закона за туризма да продължат
Пенсионерски клуб „Самодивски огън - 2024“ почете Трифоновден с песни и много настроение
България с критично високи нива на корупция през 2025 г. - остава на дъното в ЕС
Изборният кодекс под прицел: Готвят се промени още в следващото НС
Кемперът на Калушев струва 200 хил. евро
10/02/2026, Вторник 12:20
2
Искат 5 години затвор за Живко, който уби бременната си приятелка със 127 км/ч край Ветрен (ОБНОВЕНА)

Спрете да им обръщате внимание , и те сами ще спрат с имейлите !
Вие сте тези , които правят Хакерите да са интересни ...
След като изборните секции се запечатват (разбирай и физически охранявани от полицаи) 24 часа преди и 24 часа след изборите, как бомбена заплаха може да повлияе на изборния процес?