Всички човешки същества са гадни копелета, умрете, пише в заплахата срещу училищата в Бургас
Класните ръководители са съобщили за терористичната заплаха на родителите от пет училища
Флагман.бг разполага с текста на бомбената заплаха, която рано тази сутрин са получили всички директори на училища в Бургас по имейл. Някои училища са евакуирани по решение на директорите, но в повечето школа учебните занятия продължават.
Класните ръководители са съобщили за терористичната заплаха на родителите на ученици в ОУ "Княз Борис I", ОУ "Елин Пелин", СУ "Св. св. Кирил и Методий", ОУ "Васил Априлов".
„Здравейте, ние сме организация Fmull Free Misanthropic Unаbombers Legion. Всички човешки същества са гадни същества и копелета, които трябва да бъдат изтребени. Във всички училища са поставени тротилови заряди. Скоро ще взривят всички ваши училища в Бургас. Пожелавам ви да умрете.
telegram: fmull23“
Unabomber и известен американски терорист, който пуска писма с бомби в периода 1978-1995. Тед Качински е истинското му име, смятал е индустриализацията за лошо нещо и е искал да се върне към примитивното.
Извънредно! Сигнал за бомба изпразни всички училища в Бургас, учениците днес ще почиват
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие
Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа
Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен
Какво търсят читателите при избора на нов автор?
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс
Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи

Човекът за тях е пречка и плесен на Земята!
Колкото си по-неграмотен, толкова по-яростен зелен талибан си!
Интересна зависимост, която е очевана: либерастите и джендърите са и зелени талибани, за справка Смучи България, Дай ми България, Педалите на Промяната....
Сега като го барнат ще се окаже като онзи путинофил забиващ кирки в украински коли. Ще се разплаче и ще си признае всичко за един час и ще се окаже побъркан от нещастна любов.
Путинофила е съкрушен и от краха на идола му императора с токчетата и бутокса и на великия сортире ватенкова колиба.
Гугъл преводач бива ама спел чек нямате ли ?