Всички човешки същества са гадни копелета, умрете, пише в заплахата срещу училищата в Бургас
Класните ръководители са съобщили за терористичната заплаха на родителите от пет училища
Флагман.бг разполага с текста на бомбената заплаха, която рано тази сутрин са получили всички директори на училища в Бургас по имейл. Някои училища са евакуирани по решение на директорите, но в повечето школа учебните занятия продължават.
Класните ръководители са съобщили за терористичната заплаха на родителите на ученици в ОУ "Княз Борис I", ОУ "Елин Пелин", СУ "Св. св. Кирил и Методий", ОУ "Васил Априлов".
„Здравейте, ние сме организация Fmull Free Misanthropic Unаbombers Legion. Всички човешки същества са гадни същества и копелета, които трябва да бъдат изтребени. Във всички училища са поставени тротилови заряди. Скоро ще взривят всички ваши училища в Бургас. Пожелавам ви да умрете.
telegram: fmull23“
Unabomber и известен американски терорист, който пуска писма с бомби в периода 1978-1995. Тед Качински е истинското му име, смятал е индустриализацията за лошо нещо и е искал да се върне към примитивното.
Извънредно! Сигнал за бомба изпразни всички училища в Бургас, учениците днес ще почиват
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата
Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг

Човекът за тях е пречка и плесен на Земята!
Колкото си по-неграмотен, толкова по-яростен зелен талибан си!
Интересна зависимост, която е очевана: либерастите и джендърите са и зелени талибани, за справка Смучи България, Дай ми България, Педалите на Промяната....
Сега като го барнат ще се окаже като онзи путинофил забиващ кирки в украински коли. Ще се разплаче и ще си признае всичко за един час и ще се окаже побъркан от нещастна любов.
Путинофила е съкрушен и от краха на идола му императора с токчетата и бутокса и на великия сортире ватенкова колиба.
Гугъл преводач бива ама спел чек нямате ли ?