Всички човешки същества са гадни копелета, умрете, пише в заплахата срещу училищата в Бургас
Класните ръководители са съобщили за терористичната заплаха на родителите от пет училища
Флагман.бг разполага с текста на бомбената заплаха, която рано тази сутрин са получили всички директори на училища в Бургас по имейл. Някои училища са евакуирани по решение на директорите, но в повечето школа учебните занятия продължават.
Класните ръководители са съобщили за терористичната заплаха на родителите на ученици в ОУ "Княз Борис I", ОУ "Елин Пелин", СУ "Св. св. Кирил и Методий", ОУ "Васил Априлов".
„Здравейте, ние сме организация Fmull Free Misanthropic Unаbombers Legion. Всички човешки същества са гадни същества и копелета, които трябва да бъдат изтребени. Във всички училища са поставени тротилови заряди. Скоро ще взривят всички ваши училища в Бургас. Пожелавам ви да умрете.
telegram: fmull23“
Unabomber и известен американски терорист, който пуска писма с бомби в периода 1978-1995. Тед Качински е истинското му име, смятал е индустриализацията за лошо нещо и е искал да се върне към примитивното.
Извънредно! Сигнал за бомба изпразни всички училища в Бургас, учениците днес ще почиват
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026

Човекът за тях е пречка и плесен на Земята!
Колкото си по-неграмотен, толкова по-яростен зелен талибан си!
Интересна зависимост, която е очевана: либерастите и джендърите са и зелени талибани, за справка Смучи България, Дай ми България, Педалите на Промяната....
Сега като го барнат ще се окаже като онзи путинофил забиващ кирки в украински коли. Ще се разплаче и ще си признае всичко за един час и ще се окаже побъркан от нещастна любов.
Путинофила е съкрушен и от краха на идола му императора с токчетата и бутокса и на великия сортире ватенкова колиба.
Гугъл преводач бива ама спел чек нямате ли ?