Седми ден продължава издирването на рибарите Ивелин Тодоров и Петър Петров в ез. Мандра
Те са в неизвестност от неделя вечерта
Седми ден продължава издирването на двамата рибари Ивелин Тодоров и Петър Петров в езерото Мандра в Бургас. Те са в неизвестност от неделя вечерта, когато са излезли за риба с надуваема лодка. (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
В издирването отново се включват екипи от Общината, Изпълнителна агенция по рибарство и аквакултури, Гражданска защита и доброволци.
Въпреки щателното обследване на дъното от водолази и лодки със сонарно оборудване до момента няма следи от тях. Във вторник, два дни след изчезването им, бе открита обърнатата им лодка.
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура

Ама днес е неделя и полицията почива.
Или да не пречат на разследването, както е модерно да се казва у нас!
Пък то разследване няма!
Ха-хааа
След това им изчезване ще намалее и търсенето и консумацията на блатни риби и без това са вмирисани на тиня тия екземпляри.
И защо такива водоеми не са отдадени на концесии, съответно охраняеми след като са и със стопанско значение, а Общината няма интерес да осигури дори и обезопасяването им?
Значи където хората си имаха зеленчукови градинки навсякъде ги разчистиха, а с тия незаконни строежи около такива водоеми, дето суха пара под масата играе нямат волята да се справят. Не е като да развалят законно уредените, понеже са се докопали до достъпи до бази данни.
Как един полицейски шеф не излезе да каже, работи ли се по други хипотези?!
Оставиха гражданите с лодките си да им вършат работата.
Тия от ИАЕА обаче да търсят, то и без туй от тях файда няма.