Помогнете! 17-годишният Октай, пострадал тежко при касапницата с тир в Айтос, се нуждае от още кръв
Утре му предстои тежка операция
17-годишният Октай Юмер, който пострада тежко при касапницата с тир на ул. „Хаджи Димитър" в Айтос, се нуждае от още кръв. Това съобщават негови роднини и призовават всеки, който има възможност, да помогне.
Флагман.бг днес съобщи, че негови приятели и близки дариха кръв, за да го спасят. Оказа се обаче, че количеството не е било достатъчно. Утре на Октай му предстои тежка операция, за която е необходима още кръв. Момчето в реанимация, с опасност за живота. Лекарите правят всичко по силите си, за да го върнат към живота. Медиците коментираха пред Флагман.бг, че Октай е боец и има шанс да се пребори. (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
Всеки, който има възможност, може да дари в отделението по трансфузионна хематология в УМБАЛ Бургас, което се намира зад Първа поликлиника. Работното му време е от 07:30 ч. до 14:00 ч. Кръвната група няма значение, единственото, което се изисква, е да посочите имената му – Октай Хюсеин Юмер и да предадете бележката на майка му – Наджие Джелил – 0895278098.
Флорентино Перес подготвя огромна трансферна бомба
"Магазин за хората" с фурор до Пловдив
Започна историческо издание на "Сурва"
Млада американка остана без око след грешна диагноза
Три зодии, за които краят на януари 2026 ще бъде съдбоносен
Фенове на ЦСКА събраха 10 хиляди евро за Любо Пенев
България пред мач с държава с население от 50 хиляди души
Обир на инкасо близо до столицата
Най-добрата година за автомобилния пазар в България
Бивша звезда на Левски стана наркопласьор?
Нафтата е на 1/2-финал за Купата на България
Шефът на Мосад по спешност в САЩ, ЦРУ - във Венецуела
