Отложиха делото срещу Кристиан Николов, адвокатът му бил болен
Следващото заседание е насрочено за 16 юли
Софийския апелативен съд отложи делото срещу Кристиан Николов, който е обвиняем за смъртта на Милен Цветков. Минути преди заседанието в деловодството на съда е постъпила молба за отлагане от адвоката на подсъдимия.
Адвокат Любомир Таков не е могъл да се яви на днешното заседание заради внезапен здравословен проблем. Днес Кристиан също не се яви на заседанието, а следващото е насрочено за 16 юли. На 8 юли той отказал да бъде докаран от следствения арест в Съдебната палата, както и не пожела по видео връзка да се включи в процеса.
Причината за неговото нежелание да участва онлайн била епидемичната обстановка, свързана с коронавируса. Катастрофата стана навръх Великден, когато мъжът удари с висока скорост спрялата на светофар кола на Милен Цветков, а тестове показаха, че е седнал зад волана дрогиран.
След споровете около Киевската декларация: Външният министър обясни какво всъщност е приела България
САЩ отвърнаха с нови удари по Иран след смъртта на американски войници
Екшън в Полски Тръмбеш: Полицията осуети масов бой на празненство, петима се озоваха в ареста
Срив на Facebook: Хиляди потребители останаха без достъп до социалната мрежа
Трагедия край Козлодуй: 11-годишно дете се удави пред погледите на близките си
Белият дом разпали нов скандал преди финала на Мондиал 2026, застана зад Аржентина
България повали САЩ в Чикаго, Алекс Николов изригна с 32 точки
Иво Сиромахов разкри тайната на щастливата връзка: Никога не правете каквото ви каже жена ви
Дами с красиви имена черпят в навечерието на Илинден
Дневен хороскоп за 19 юли 2026: Нови възможности за Телеца, Скорпионът да отложи големите покупки
Исторически рекорд: Няма да повярвате колко струва билет за финала на Световното
Семейство изкара 11 дни на ол инклузив и "забрави" да плати 2500 евро! Стигна се до късен арест на летището
