Главният прокурор Иван Гешев лично ще следи разследването срещу убиеца на Милен Цветков
Прокуратурата ще разпореди проверки на произхода на средствата, с които е закупен джипът, обект на инспекция ще са и родителите на водача
Главният прокурор Иван Гешев възложи разследването за катастрофата, при която загина телевизионният журналист Милен Цветков, на Софийската градска прокуратура. Разследването ще бъде взето на специален отчет от Апелтивната и Върховната прокуратура.
Очаква се дежурен прокурор да разпореди удължаване със 72-часа на ареста на шофьора, предизвикал инцидента. Вероятно утре или в сряда ще бъде поискано от Софийския градски съд и постоянен арест на Кристиан Николов, причинил катастрофата.
Прокуратурата ще разпореди проверки на произхода на средствата, с които е закупен джипът, обект на инспекция ще са и родителите на водача.
Джипът, причинил инцидента, е собственост на фирма на майката на Кристиан Николов. Преди седмица возилото отново е сгазило правилата, като е минало на червен светофар.
Бургас, време е за „Черноморец“! „Акулите“ излизат срещу ЦСКА II тази вечер на „Лазур“
Петко Костов оглави новата структура на „Прогресивна България“ в Малко Търново
Деница и приятели превърнаха една лятна вечер в „Градина“ в надежда за мечтано бебе
Неонацистката група в Пловдив действала от 2003 г., МВР я следяло с години
Почина Хейдън Пенетиър, бившата годеница на Владимир Кличко беше само на 36
Ще защитава ли КЗП „бедните“ германци, които идват за Евровизия? Държавата да не се меси, зове финансист
Трагедия на Околовръстния път в Кюстендил: 21-годишен шофьор блъсна и уби пешеходец
Руските балистични ракети все по-често пробиват украинското ПВО: Patriot не достигат
ЕС готви най-мащабните санкции срещу Русия от началото на войната
Жаркото лято продължава: До 35 градуса днес, морската вода е 24-25
Папа Лъв XIV с призив: Спрете насилието срещу палестинците на Западния бряг
Щастлив ден за три зодии, Венера и Юпитер им дават крила, но следобед не се захващайте с важни дела!

След няколко дни шейхът му пише: "Колко ти трябват за да си купиш влак ?"