Маги Халваджиян взриви мрежата с покъртителни думи за Милен Цветков и убиеца му
Да умреш в центъра на празна София по този нелеп начин, значи само едно: Безотговорни сме, гневно написа продуцентът в социалната мрежа
Телевизионният продуцент Маги Халваджиян е гневен след смъртта на известния журналист и водещ Милен Цветков навръх Възкресение Христово, пише Блиц.
Любимото лице от малкия екран срещна смъртта при катастрофа край столичен мол на бул. "Черни връх". Колата му бе ударена от джип, управляван от 22-годишен водач, който по първоначални данни е употребил наркотични вещества.
Цветков е починал от раните си на път за болницата. Десетки известни личности заляха социалните мрежи със снимки на телевизионния водещ и съболезнования към близките му.
Сред реагиралите на трагедията бе и телевизионният продуцент Магърдич Халваджиян (Публикуваме думите му без редакторска намеса):
"Поста ми ще е гневен! И ще е свързан с поста ми за безотговорните , които напуснаха София!
Ако е вярно това, че надрусан младеж се е врязал в колата на Милен, докато е чакал на червен светофар, всичко си идва на мястото!
Да умреш в центъра на празна София по този нелеп начин, значи само едно: Безотговорни сме! Към всичко! Безотговорни към себе си, към децата си, към работата си, към здравето си, към обществото и към живота! Днес ще поработим между другото, утре ще си гледаме децата между другото, после ще спазваме правилата, ама уж, и накрая ще обвиним света, че ни е крив! Е, да, не всички сме такива! Но критичната маса е такава! Сигурно звучи болезнено! Но и мен ме боли! Зверски ме боли за Милен!
Той все се мъчеше да разбере защо сме толкова криви! И си отиде убит от същата тази безотговорност! Днес, ще е дрогирано момче, утре ще е корумпиран и безотговорен към държавата политик, вдругиден мързелив и некомпетентен чиновник! Има ги много! И са навсякъде! Сбогом, Милене! Дано там горе откриеш истината за нас! Истината за това какво, по дяволите, ни има! Лек път, човече!"
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ

празник , привично е да се веселим , но уви, малко да помислим.
Кой сме , къде сме и за къде сме се насочили. като зрели хора ,
родени , живяли , работещи в периода на така отричаният комунизъм .
Някога ни учеха да имаме самочувствие , гордост а сега просто
да сме подлеци. За годините на демокрация , живота се промени
тотално. Имаме процес на простащина , която се шири от високо
или както казваха- рибата мирише от главата . Това ежедневно
наблюдаваме от най високо ниво, личен пример та какво е това –
една безотговорност във всичките и нюанси. Обществото ни е болно
децата ни , та кои за тях мисли –социалните мрежи , просто кошер
на гняв , та какво му остава на човека в тази среда . Какво е партия ,
политик, институция , когато всеки безнаказано си прави каквото
му хрумне . ДО КОГА ЩЕ Е ТАКА – каква е ценностната ни система
ние сме християни , но нямаме страх от бог.Всеки ден нещо , което
смразява кръвта ни, ако преди си казвал -далеч от мен е ,
но идва миг е до теб . Къде са семейството , родителите , приятелите
на човека , виждаш промяна , но не търсиш причината , формата
с която да помогнеш, Детето няма нужда от скъпи вещи , има нужда
да се научи да лети , както птичката учи пилето си. Да се научи да е
добър човек , както повелява християнството.Ако това не се случи ,
в бъдеще това дете ще е голям човек , работеш, създаваш деца
и големият въпрос е КАКЪВ ЧОВЕК СТЕ СЪЗДАЛИ ?