След видео на Бесове.бг: Хванаха крадеца на лаптопа! Иван от Лом е
Иван Райничков Янакиев от Лом е крадецът на лаптопа от магазин Computer Market Бургас, научи Бесове.бг. Пълничкият мъж с костюм, който бе заснет от охранителните камери на магазина да си прибира най-нагло преносимия компютър в неделя следобед, всъщност бил добре познат на полицаите. Той бил излежавал присъда за 1.6 години в Бургаския затвор през 2011 г. за грабеж.
Вчера Бесове.бг показа ексклузивно видео, на което се вижда как младият мъж влиза внушително в магазина. През това време единият консултант работи с клиенти, а другият е помолен да провери дали има в наличност два модела лаптопа. Тогава наглецът грабва преносимия компютър и излиза от магазина най-безцеремонно с него.
Откраднатият лаптоп е ASUS, модел
K55VJ-SX168DM със сериен номер CBN0CV013730445.
От Computer Market Бургас предложиха 500 лева награда за този, който установи самоличността на крадеца на скъпия лаптоп. В магазина са се обадили много хора, но само един е познал лицето от видеото.
Арсенал получи талисмани от бургазлия
БДУ "Проф. д-р Асен Златаров" с ключово участие в конференция по проект MIRACle
Домати, краставици, салати: 100-процентно повишение на годишна база
Голяма наша банка: Внимавайте! Това е измама, може да ви вземат парите
ВиК отчете напредъка по „Интегриран воден проект за област Бургас“ и строителните дейности в Созопол
Лили надъхва Дара: България се гордее с теб!
Наемите в ЕС: София и Атина - сред най-недостъпните столици в Европа
Ася Панджерова подаде оставка като зам.-министър на образованието
Вече е ясно: това са четиримата финалисти в „Като две капки вода“
37-годишен българин загина при катастрофа в Гърция
Евакуираха детска градина в Горна Оряховица
КЗК ще има право да забранява нелоялно високи цени
