×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

“Легнал полицай” регулира потока от минувачи по главната улица на Бургас (ОБНОВЕНА)


“Легнал полицай” регулира потока от минувачи по главната улица на Бургас (ОБНОВЕНА)
Възмутително е, незабавно да се намеси истински полицай, зове нашата читателка Зоя Иванова, чието малко момиченце било потресено от гледката
29 Септември 2025, Понеделник, 15:06 ч.
Автор: Флагман.БГ

Умрял, надрусан или просто пиян си почива след обеден запой с водка

Обичайна гледка ли е тази, която ви показваме от 15 ч. днес? Явно пейката пред хипермаркет „Билла” по главната улица на Бургас - култовата „Александровска”, се е превърнала в притегателен център - черна дупка за несретници, бездомници и като цяло утайката от целия поток.

Лежащият в традиционната за града носия анцуг „Адидас” се е разположил напречно на плочките и отклонява отвратените от гледката пешеходци.

„С хора вървят и малки деца, пред които нямаме обяснение за това, което виждат”, възмущава се наша читателка, която ни изпрати и снимките. 

Неотдавна на тази пейка обичаше да спи и издирвана от близките ѝ в Румъния чуденка, която видимо си беше надрусана. До днешния „легнал полицай” има празно пластмасово патронче от водка „Савой”, но е възможно да го е смесил с дрога. 

Издирва се! Ловка и зла като пума е, обикаля из Бургас

ОБНОВЕНА: Патрулен екип на Първо РУ и линейка току-що (към 15:30 ч.) пристигнаха на ул. "Александровска", за да проверят какво е състоянието на невъзмутимо легналия на плочките мъж. Неясно е дали са пристигнали на място след сигнал на буден гражданин, или заради публикацията във Флагман, но ако съдим от това, че мъжът в нетрезво състояние лежи там от не по-малко от час, едва ли някой минувач е подал сигнал.

Ето видео с пристигналите полицаи и медици:




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
35
Коментара
Емел МАХМУД До морето с кола излиза по-скъпо това лято До морето с кола излиза по-скъпо това лято 28/06/2026, Неделя 09:00 0
35
Коментара по темата
35.
28. BOJ
29.09.2025 22:38:26
2
13
Призовавам редакцията да преосмисли тона и стила на своите публикации и да постави акцент върху отговорността на кмета и администрацията, вместо да представя уязвимите хора като "атракция" или "утайка". Тъжно е, че такива случаи се описват с подигравка и унижение. Човекът, който лежи на улицата, не е "атракция" или "утайка", а човек в нужда. Тази публикация е пример за безотговорно и неетично отразяване на социални проблеми.
34.
Дебил с куче
29.09.2025 19:32:17
0
12
Не е ли минал някой дебил с куче да го препикае ?
33.
килната калимявка
29.09.2025 19:27:39
3
13
Бургас, най-добрият град за живеене!
32.
Стефан
29.09.2025 19:07:37
1
9
Цецко пак гушнал букета за кратко хахах
31.
Бат Сали
29.09.2025 19:02:44
2
17
Това е участник от програмата за културна столица на европа, Бургас 2032 AHHAHAHAHAHAAHHAAHHA
30.
Славейков махала
29.09.2025 18:58:47
3
6
А беще ли се напикал или насрал?
29.
До 28
29.09.2025 18:39:43
0
30
Напълно съм съгласен с вас!
А общинската полиция,състояща се от мъжки и женски търтеи,както и пътните полицаи единствено могат да дебнат за да глобят някой нещастник
28.
*********
29.09.2025 18:00:23
0
18
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
27.
Za многоооя лева
29.09.2025 17:56:30
1
28
Видял е ЦЕНИТЕ във" Билата" и му е прилошало
26.
Дофтурче Саянче
29.09.2025 17:41:03
0
21
На булевард "Демокрация" до фонтана с гъбките, в градинката живеят бездомници. Пикаят, серат и се дрогират. Там е и психично болната алкохоличка Лариса. Тя редовно прави секс в градинката с едно младо момче. Веднъж го запитах защо не започне да работи. Той ми отговори - още съм малък да работя.
25.
6pi6 ti horizontal
29.09.2025 17:37:11
1
2
tai praqt kat ima koledni namaleniq pred mola
sos

palatka
24.
0123
29.09.2025 17:16:57
1
6
yambolskia tutan kamon li to
23.
*********
29.09.2025 17:13:30
0
12
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
22.
Флегмите
29.09.2025 17:11:36
4
14
И ямболлиите умират за такива новини, поставите също флехмите представят бс като пропаднал град
21.
Бургас
29.09.2025 16:53:57
5
34
Това е лицето на Бургас през 25г !!!Около общината положението е по лошо!!! Добре дошли в бургас,градът на 1000 лв
20.
Бай Стоил
29.09.2025 16:37:51
2
24
Хахахахаха, ДА! Те полицаите и линейката цял ден не излизат от флагман и виждайки публикацията ви, веднага отидоха на мястото! Хахахахах
19.
До 16
29.09.2025 16:21:40
1
13
УЖАС!!!!!!
А, ул. "Оборище" преди беше тиха и красива, градска. Сега през есента и приказна...
Прави сте!
Да вземат да направят журналистическо разследване, поне? Редовни репортажи? Как може такова нещо?!
18.
292
29.09.2025 16:15:38
2
32
До 13. Точно за този не е виновен. Ама за това, че държи на хранилка една сюрия общински клатикури, отговорни за контрол за спазване на реда, включително дембелите от общинска полиция, които нищо не вършат, за това да! И затова, че около контейнерите за боклук е постоянен бангладеш. И за тоталното оселяндурчване на града като цяло.
17.
Медвед
29.09.2025 16:09:41
5
16
до 16

Там не е ли почетното консулство на Русия в Бургас?
16.
НРБ
29.09.2025 16:07:53
1
30
Оборище 95 вх 3 ет 8 десен ... опасно сборище на сводници ,проститутки ,дилъри и каналджии. Взимайте мерки ,не се правете на слепи . Тези индивиди с раниците са опасни . Денонощно влизат излизат мароканци авганци мангали .....не се живееее ще грабваме чифтетата като няма ченгета поне журналисти да дойдат
15.
ДПС Ново Начало
29.09.2025 16:05:22
5
21
Този е наште. Това е новото начало.
14.
Бъдете спокойни
29.09.2025 15:57:34
1
19
Вголемите градове е така от три месеца, и са много повече от този единак вашия.
13.
до 2
29.09.2025 15:53:27
30
17
Сериозно си мислиш че кмета ти е виновен че човека е русофил.
12.
До 3
29.09.2025 15:53:10
10
14
Не мога да те разбера! Като ги няма полицаите - къде са, като дойдат - защо се карали с хората… нямаш угодия май! ;)
11.
Предупридиха ви
29.09.2025 15:51:27
4
20
В тревата се слага субстанция ............... тази която се бъркат грубите нарцотици като хероин. Запишете си го някъде, НЕ Е МОДЕРНО ДА СЕ ДРУСАШ, ползването на наркотици пиенето на спирт е само в изостаналите държави като русия и подобни.
10.
До 1
29.09.2025 15:50:32
3
22
Нарушаване на общественият ред. Живее в общество и трябва да се съобразява.
9.
От Бургас
29.09.2025 15:45:54
2
41
Ежедневна гледка. В по-студените месеци по-ги няма. От рано сутрин засичам по Александровска и други централни улици - пияни, алкохолици, наркомани и луди. Вечер пък за капак се добавят и слаб оинтелигентни деца/тийнейджъри които допринасят за "хубавата" картинка. Наистина грозна история.
8.
неуместен опит за хумор
29.09.2025 15:45:06
10
9
не обиждайте полицаит
7.
Демокрацията не е за прости
29.09.2025 15:39:42
1
23
Това е етносът!
6.
5
29.09.2025 15:28:50
12
40
Тва важи за цялата страна, не само за Бургас. Проблема е, че също важи и за по-голямата част от Европа. Тук ще избягаш от мизерията и селянията и ще отидеш на запад при толерастите и мигрантите дето убиват, изнасилват и крадат безнаказано. Няма много места където може да се избяга вече.
5.
Мейн Рудник
29.09.2025 15:27:13
6
59
Меден рудник си ми е добре, поне наистина няма толкова много утайка. Центъра е станал Бангладеш.
4.
Бургазлия
29.09.2025 15:21:10
11
71
Това вече не е град, а кенеф, ако можете бягайте с 200 оттук.
3.
Ред и сигурност
29.09.2025 15:15:04
6
80
A какво ще кажете за цялата мръсотия в която лежи около него плочки със залепени дъвки станали черни петна фасове, пръст...бетоновите павенца наречени плочки такъв цвят ли са според вас, защото ако се измият както трябва ще ста 10 тона по светли? Цялата главна надолу е същата. Отврат! Кой е отговорен за това? Цялата кочина и мизерия целия център е притегателен за такива индивиди с мръсотията си. Къде е полицията? Освен до стола и обратно наобед не можеш да видиш патрулиращи полицаи по тая главна? Това ли е реда това ли е спокойствието на обикновените граждани? Къде е звеното за управление на обществения ред и кризи към община Бургас.... Но да кръжим из града с пулсиращи оранжеви буркани и да се караме с хората това го можем най добре!
2.
...
29.09.2025 15:14:15
10
91
Кметеее, кмете,
В какъв град те приехме за градоначалник и какво ни сервира с действията, и бездействията си....
Харесва ли ти сегашният Бургас? Харесва ли ти контингентът, който вече се оформи като "граждани"?
Риторичен въпрос!
1.
Тоест
29.09.2025 15:12:16
15
38
Кой точно закон или наредба е нарушен в случая? Патрончето със сигурност е с бандерол и платен ДДС.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Учен: ИИ най-вероятно ще е последното изобретение на човека (ВИДЕО) Учен: ИИ най-вероятно ще е последното изобретение на човека (ВИДЕО) Роман Ямполски твърди, че най-опасният ИИ няма да изглежда като злодей, а като система, която човекът вече не разбира Трагедия в Айтоско: 56-годишен моторист загина при зловещ инцидент в село Чукарка Трагедия в Айтоско: 56-годишен моторист загина при зловещ инцидент в село Чукарка В момента тялото на загиналия мъж е откарано за съдебно-медицинска експертиза Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия При зрелищна акция край Трилистник полицията иззе половин килограм прах с изключително висока токсичност, предназначен за Черноморието Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Щетите са изцяло материални Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки В неделя температурите ще стигнат до 37 градуса, а по Дунав до вторник се чакат 40 Почина бивш депутат Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Екссъпругата опитала тайно да изнесе оборудването на салона, а после да го продаде  Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Братя Диневи подходиха мъдро - пуснаха нисък наем и впериха всички погледи към хотела, сега ще имат възможността да проведат търг, да изберат наемател и осигурят пазарен наем за емблематичния обект Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти
Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Докато Каракас съобщава за малко над 1400 загинали, американските сеизмолози предупреждават за невиждана катастрофа от 123 години насам 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон   С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация  Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори