Извънредно! 24-годишен бургазлия уби майка си
Жената е била намшукана многократно тази нощ. Извършителят е задържан
Син уби майка си с нож, като я намушка многократно в семейното жилище, намиращо се на бургаската ул. “Шейново” 40, научи Флагман.БГ. 64-годишната жена е починала в линейката на път за болницата около 4 ч. тази сутрин.
Извършителят на деянието е задържан за срок до 24 часа. Направил е пълни самопризнания. Извършен е оглед на местопроизшествието.
Тялото на бургазлийка е откарано за аутопсия в отделение “Съдебна медицина” към УМБАЛ-Бургас.
Шок за Бургас! Убитата на ул.“Шейново“ е легендарната учителка Рада Гешева
От бездомник в Тайланд до участие на Световно първенство
Намериха и взривиха останки от дрон край Созопол: ВМС с детайли за спешната акция
Васка е най-чаровната катаджийка у нас и е необвързана
Ужасът с домашните любимци е навсякъде! Спасиха куче и котка, прекарали над 4 дни заключени на тераса (СНИМКИ)
Гордост за България! Никола Цолов завърши втори в Испания и оглави шампионата
Неочакван обрат в опита за съставяне на правителство
Селска манджа с печени чушки и сирене – стара българска рецепта, която ухае на лято и домашен уют
Мариана Векилска вдига сватба (СНИМКИ)
Разследват случай на жесток побой: 5-годишно дете е с множество хематоми след системно насилие
Неделя на Всички български светии, ето кой има имен ден
Росен Йорданов поема „Новите умове“: Експертът, който ще прочисти ГЕРБ от скрити лимонки

Не правете така!
Органи за нестабилното псичическо състояние на синът си. Подобен акт е еманация на последователни съждения, заплахи.
Ако майката го е крила от срам, какво ще кажат хората, този срам не е плод на демокрацията, а на Бай Тошо.
Каквото си отгледаш , това ще ползваш .Никой не подготвя децата за живота. Дундуркат ги до 50 години ...
Разсипаха държавата ей, каква държава имахме!
Младо момче да няма чемодан и рубли да замине за путинския рай.
материала е кофти...материала....не 80 %-та....95 %-та гоним,че и към 100 отиваме....да...
Наскоро се зблъсках с 18г.момиче на което баба му ме помоли да инсталирам втори рутер в стаята и-за да имама по добър обхват и скорост
При настройкте на репийдера ,трябваше да се въведе настоящата парола на WIFI
Бях потресен-Бабо въведи я ти нямюм нерви!!!!!
Жеатоко бъдище ни очаква -с тази псевдо демокрация.
ЦЕННОСТНАТА СИСТЕМА НА ИНДИВИДА Е МИРАЖ !!!!
Тъпанар
В драмата машинки пико , трева и безпаричие.Последното породено от първите 3.