×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето го Стефан, брутално убил шофьора на тира, прегазил дете в с. Прилеп


Ето го Стефан, брутално убил шофьора на тира, прегазил дете в с. Прилеп
Стефан бе докаран в съда целия окован в белезници
Тема в развитие
Поставят легнали полицаи на пътя-убиец в Прилеп, Динко от Ямбол вади пари от джоба си да ги финансира Убиецът от Прилеп Стефан Дехнев първо пребил тираджията, а след това се върнал да вземе нож и да го заколи Шокираща защита на отмъстителя Стефан! От чувство за липса на справедливост заклал тираджията в с. Прилеп Ето го Стефан, брутално убил шофьора на тира, прегазил дете в с. Прилеп Дядото на убитото дете е заклал шофьора в с. Прилеп, показа експертизата Убийството в Прилеп - символ за това, че държавата не съществува До 20 години затвор за линча в Прилеп? Пребит, наръган с нож в крака - така е оставен да агонизира шофьорът на тира, прегазил дете в Прилеп Пророк ли е кметът на Прилеп? Още преди месец предупредил, че ще се стигне до трагедия Колега на убития шофьор избягал от страх роднините на сгазеното дете да не го линчуват Няма да позволим улично правосъдие, категоричен е окръжният прокурор на Бургас Око за око, зъб за зъб или как дори 1млрд. не успя да интегрира ромския етнос Шофьорът на тира убит и оставен в локви кръв в кабината, 7 души са в ареста Първо във Флагман.бг! Шофьорът на тира убит от близки на прегазеното дете край Прилеп? Трагедия край с. Прилеп, камион помете и уби 6-годишно дете, водачът също загина
виж още
скрий
31 Август 2023, Четвъртък, 14:36 ч.
Автор: Флагман.бг снимки: Емел МАХМУД

Окръжната прокуратура настоява за постоянното му задържане

46-годишният дядо на прегазеното от тир дете в село Прилеп бе докаран преди минути в Окръжния съд в Бургас, където ще се гледа мярката му за неотклонение. Прокуратурата настоява за постоянен арест за Стефан, който след инцидента за отмъщение закла шофьора Руско.

Обвинението е по чл. 115, което предвижда наказание лишащване от свобода от 10 до 20 години. Очаквайте подробности.


В категории: Сунгурларе


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
10
Коментара
10
Коментара по темата
10.
Balkanturist
31.08.2023 16:55:22
1
3
46 godi6niq dqdo
9.
*********
31.08.2023 15:23:57
2
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
8.
Бащата
31.08.2023 14:59:05
23
5
На всеки от вас да му убият детето всеки ще постъпи по същия начин,само където някой ще са по брупални за това че недейте да лайте да не ви дойде и на вашата глава,тогава ще ва питам
7.
Вълков
31.08.2023 14:53:29
2
8
Цецо Цецо що не си стоя при чамърджиев ми стана полицай и ти,ама за кво та допускат като си изгонен от затвора за подкуп е плешив тъпак лечков хахахах
6.
33
31.08.2023 14:51:48
1
18
Смърт за тези който отнемят живот !!!!
5.
*********
31.08.2023 14:49:32
8
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
4.
*********
31.08.2023 14:49:00
1
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
3.
*********
31.08.2023 14:47:36
1
11
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
2.
Ййй
31.08.2023 14:45:40
10
11
Тоя не знам дали е циганин, прилича си на обикновен средно статистически българин.
1.
Бахахаха
31.08.2023 14:43:51
1
11
И етого и до нецо Цецо старшината дето го изгониха от затвора за подкуп тва корумпирано лике
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир Спортисти от американския щат Пенсилвания гостуваха в Айтос за мащабен спортен и културен обмен Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“ Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“ 40-годишен бургазлия помлял с Дачията си Шкодата й на кръстовището между „Захари Стоянов“ и „Кап. Петко войвода“ в квартала Радев: Бюджет 2026 ще бъде представен днес, дефицитът ще е над 3% Радев: Бюджет 2026 ще бъде представен днес, дефицитът ще е над 3% Финансовият министър Гълъб Донев ще обяви параметрите в 16 часа Трагедия край Черноград: Бургазлия обърна Фолксвагена си в нива и почина Трагедия край Черноград: Бургазлия обърна Фолксвагена си в нива и почина Поради движение с несъобразена с релефа на пътя скорост 77-годишният шофьор е излязъл от пътното платно Рок край вълните: Поморие ще посрещне Джулай морнинг с мегаконцерт Рок край вълните: Поморие ще посрещне Джулай морнинг с мегаконцерт Общината е подготвила мащабна изненада за жителите и гостите на града, превръщайки морския бряг в истинска арена за феновете на автентичния български рок Вторият лъч на поклонническия маршрут до мощите на Св. Йоан Кръстител ще преминава през Община Царево Вторият лъч на поклонническия маршрут до мощите на Св. Йоан Кръстител ще преминава през Община Царево Така популярните пилигримски маршрути в Европа и по света са вече в България и Странджа Духовният елит се събра на остров Свети Иван край Созопол за поклонение пред мощите на Св. Йоан Кръстител Духовният елит се събра на остров Свети Иван край Созопол за поклонение пред мощите на Св. Йоан Кръстител Откривателят им проф. Казимир Попконстантинов разказа как се е сбъднала мечата му да стъпим на магистрала на поклонението и на възраждането на духа, а кметът Тихомир Янакиев коментира, че градът е докоснат от Бога Еньовден е, магията на билките сега е най-силна Еньовден е, магията на билките сега е най-силна Защо се берат точно 77 и половина лековити растения и как ни пази „мълчаната вода“ Ощетява ли Бюджет 2026 държавните служители: Вдигат им заплатите, за да си плащат осигуровките Ощетява ли Бюджет 2026 държавните служители: Вдигат им заплатите, за да си плащат осигуровките Синдикатите напомнят, че предвид натрупаната инфлация от 6-7%, евентуалното прехвърляне на осигуровките към служителите трябва да бъде обвързано с двуцифрено увеличение на трудовите им възнаграждения Кой разпъна чадър над Олег Невзоров? ДАНС го разследвали за пране на пари, депутати му помагали Кой разпъна чадър над Олег Невзоров? ДАНС го разследвали за пране на пари, депутати му помагали Протекциите са от най-високо ниво, разкри вътрешния министър, а бившият шеф на ТД на ДАНС във Варна Кирил Димов, намекна, че Деньо Денев е съгласувал отмяната на заповедта за експулсиране с бивш премиер
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Много от тях са били ранени, болни или изоставени от собствениците си 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега Трагичните инциденти са регистрирани в неохраняеми водни басейни, където гражданите са търсили прохлада Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Доставчик е Samsung Display Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Историческата крачка е направена след края на първия кръг от преговорите в луксозния швейцарски курорт Бюргенщок Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Високите температури причиняват смъртни случаи главно чрез топлинен стрес, който натоварва организма Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня - Кучка мръсна! Измет долна! Лягай на земята! Ръцете на главата! Разтвори си краката!
- Скъпи, аз някак си по-различно си представях ролевата игра "Полицай хваща крадец"...
Виц на деня Виц на деня Две жени си говорят:
- Мъжът ми се спомина 3 дни след сватбеното пътешествие.
- Ох, миличкият... поне не се е мъчил много.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако една дреха ти харесва, ти буквално не излизаш от нея! Същото е и с жените!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори