×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Честваме Деня на Европа: 9 май – символ на мира и единството
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Пророк ли е кметът на Прилеп? Още преди месец предупредил, че ще се стигне до трагедия


Пророк ли е кметът на Прилеп? Още преди месец предупредил, че ще се стигне до трагедия
Товарни автомобили минават през Прилеп денонощно с висока скорост, каза кметът Чани Стойчев. Той настоява за легнал полицай и пешеходна пътека на входа на селото
Тема в развитие
Убиецът от Прилеп Стефан Дехнев първо пребил тираджията, а след това се върнал да вземе нож и да го заколи Шокираща защита на отмъстителя Стефан! От чувство за липса на справедливост заклал тираджията в с. Прилеп Ето го Стефан, брутално убил шофьора на тира, прегазил дете в с. Прилеп Дядото на убитото дете е заклал шофьора в с. Прилеп, показа експертизата Убийството в Прилеп - символ за това, че държавата не съществува До 20 години затвор за линча в Прилеп? Пребит, наръган с нож в крака - така е оставен да агонизира шофьорът на тира, прегазил дете в Прилеп Пророк ли е кметът на Прилеп? Още преди месец предупредил, че ще се стигне до трагедия Колега на убития шофьор избягал от страх роднините на сгазеното дете да не го линчуват Няма да позволим улично правосъдие, категоричен е окръжният прокурор на Бургас Око за око, зъб за зъб или как дори 1млрд. не успя да интегрира ромския етнос Шофьорът на тира убит и оставен в локви кръв в кабината, 7 души са в ареста Първо във Флагман.бг! Шофьорът на тира убит от близки на прегазеното дете край Прилеп? Трагедия край с. Прилеп, камион помете и уби 6-годишно дете, водачът също загина
виж още
скрий
29 Август 2023, Вторник, 08:45 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Отговорност за смъртта на детето да се потърси от родителите, каза Чани Стойчев

Повече от месец, преди асфалтът в Прилеп да бъде полят с детска кръв, кметът на селото Чани Стойчев предупредил, че ще се случи страшна трагедия и настоявал да се вземат мерки. Пред бТВ той припомни, че на протеста на 19 юли, казал, че ще се случи нещо страшно. Очаквахме да има смъртни случаи, сподели Стойчев в разговор с кореспондента Елеонора Дъбова. 

„Няма напрежение в селото, но трафикът е доста интензивен. Най-вече товарни автомобили преминават оттук и това става денонощно“, разказва той.

„Отговорност за трагедията трябва да се потърси от родителите! Как са допуснали малко дете да излезе на този натоварен път и да се стигне до смъртта му?“, попита кметът.

„Жител на селото ми сигнализира за случая. Когато пристигнах на мястото, вече бяха тук линейката и патрулката“, добави той.

„Хората, които са нападнали шофьора, не са местни. Били са тук при свои роднини. Празнували са“, уточни Чани Стойчев. 

„Участъкът до входа на селото е прав и товарните автомобили навлизат в населеното място с висока скорост. Шофьорите търсят компенсация на загубеното време в лошия път от Карнобат дотук. Те използват всяка една отсечка, за да наваксат изоставането. Затова предлагаме да има легнал полицай на входа на селото с пешеходна пътека и контрол на скоростта“, каза още той.


В категории: Сунгурларе


10
Коментара
Емел МАХМУД Рецепта за най-пухкавите палачинки Рецепта за най-пухкавите палачинки 09/05/2026, Събота 18:20 0
10
Коментара по темата
10.
това журналистите ...
29.08.2023 12:00:39
1
5
само дето са се харчили за дипломи. Всеки средно интелигентен човек само при вида на пътищата в бг-то е наясно, че навсякъде може да се случи подобно нещо. Това не го прави пророк. А управляващите, дето трябва да ходите да ровите тях защо не са си свършили работата агенциите, то пък един пророк ли не се извъди измежду тях..... да предвиди, че пътуването в БГ е предпоставка да не стигнеш жив и здрав. Без значение дали пътища или бдж всичко е леш! Айде стига статии и тв предавания, чешене на езици, натиснете ги малко тези служби да си вършат работата.
9.
Да говорим истината
29.08.2023 11:06:34
1
6
Само преди месец - два същите цигани оставиха без контрол и се удавиха в яз. Камчия 2 техни деца. Защо дядото не скочи да убие виновниците ? Тези цигани не са от Прилеп или Везенково, а от Градец.
8.
.
29.08.2023 10:29:15
1
7
За претоварените пътни отсечки пресичащи населени места,държавата да изгради обходни пътни участъци! Живеещите в такива населени места са подложени на денонощен тормоз - опасност при пресичане,шум,прах,изгорели газове,повишена нервност. До 100м. от натоварени пътни участъци е наситено със сажди от изгорелите газове и вредни азотни окиси.До 200м. - с вредни азотни окиси.За справка вижте параметрите за автомагистрала Тракия. С такава висока натовареност и спешна необходимост от обходни пътни участъци се нуждаят град Карнобат,селата Вълчин,Лозарево и Прилеп. Този път свързващ Северна и Южна България е НАЙ - лошото решение на управляващите транспортните потоци. Системно НЕПОДДЪРЖАН, с много завои,пресичащ населените места през централните им части - пример за ОСАКАТЕНА ПЪТНА АРТЕРИЯ!
7.
Желязко
29.08.2023 10:04:19
4
12
Едно време това беше българско село. Желез Янев го направи образцово. За съжаление вече няма кадърни управници.
6.
cankovo
29.08.2023 09:49:50
4
1
yasha sopar
5.
улица Българка
29.08.2023 09:31:16
3
10
на улица Българка Ветрен не трябвя да преминават камиони,Ветрен ео кога ще траем това??? мръсен въздух,шум,и страх
4.
държавата
29.08.2023 09:27:37
3
12
Държавата не предприема нищо за тежкотоварните камиони който минават през квартали и села!!!!!!Хиляди сигнали от Кв Ветрен ама всички си мълчат,едно и също,а там има болници и санаториум и тн!!!! няма такава държава никъде
3.
родител
29.08.2023 09:06:33
1
44
Защо детето е оставено без надзор????
Къде са майката и бащата,пият си ракията и са оставили 6годишно дете само?!!!!
Не се сърдете на шофьора,а на себе си!!!!!!
Шофьорът няма вина,че вие сте безотговорни родители!!!!!!
2.
Шави
29.08.2023 09:00:08
5
43
В една държава има ли цигани ,оправих няма !
1.
Иван
29.08.2023 08:53:03
0
22
Добре ако ще се гледа да се наваксва по добре тръгни 10-15 минути по рано. Никаква логика не виждам в това с наваксването. Че пътя е лош няма спор
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Извънредно! ГДБОП арестува бургаски бизнесмен и атрактивна руса дама – за склоняване към проституция Извънредно! ГДБОП арестува бургаски бизнесмен и атрактивна руса дама – за склоняване към проституция Двамата от снощи са в ареста, след като спецполицаи са нахлули в пийп бара на ул. „Апостол Карамитев“ Giro dItalia премина и през Айтос, ето как ги посрещнаха (ВИДЕО) Giro dItalia премина и през Айтос, ето как ги посрещнаха (ВИДЕО) Колоездачната обиколка ще приключи втория си ден днес във Велико Търново Иво Христов ще е вицепремиер по "човешкото развитие" в кабинета "Радев" Иво Христов ще е вицепремиер по "човешкото развитие" в кабинета "Радев" "Това са много вдъхновяващи полета. Човешкото развитие е термин, въведен от ООН, и на практика е онова, което определя развитието на едно общество", заяви той Скромен парад в Москва заради украинските заплахи, че ще ударят с дронове Червения площад Скромен парад в Москва заради украинските заплахи, че ще ударят с дронове Червения площад Едва 5 лидери на чужди държави се включиха с официални делегации Руската общност в Бургас отбеляза 9 май - Деня на победата Руската общност в Бургас отбеляза 9 май - Деня на победата Включиха се и приятели на Руската федерация от Бургас „Филм без име“: Тази вечер ще е страхотният финал на „СОЛиСиМи“  - с магията на филмовата музика и младите таланти на Бургас „Филм без име“: Тази вечер ще е страхотният финал на „СОЛиСиМи“ - с магията на филмовата музика и младите таланти на Бургас Концертът ще бъде истинска наслада за всички ценители на музиката и киното, като същевременно ще бъде и великолепна демонстрация на младия творчески потенциал на Бургас Благодаря ти, Джиро! Получи се страхотен празник! Благодаря ти, Джиро! Получи се страхотен празник! От два дни най-големите спортни телевизии по света разкриват невероятната прелест на Южното Черноморие Втора вечер на СОЛиСиМи: Музика, която докосва сърцето и нови световни премиери Втора вечер на СОЛиСиМи: Музика, която докосва сърцето и нови световни премиери Фестивалът продължава и тази вечер с концерт „Филм без име“, който ще бъде посветен на магията на филмовата музика Хороскоп за 9 май 2026: Пари и успех за Скорпиона, а Водолеят сияе от любовта Хороскоп за 9 май 2026: Пари и успех за Скорпиона, а Водолеят сияе от любовта  Емоции, нови възможности и важни прозрения очакват зодиите в ден, подходящ за обучение, срещи и лични промени Италианската преса със суперлативи за Бургас и България: Стартира едно невероятно „Джиро“ Италианската преса със суперлативи за Бургас и България: Стартира едно невероятно „Джиро“ Може силно да се притесните, ако отворите последния брой на най-тиражирания италиански всекидневник - спортния в. “Гадзета дело Спорт”, който направо ще ви накара да почервенееш от радост и удивление двете чудесни заглавия на челото на вестника
Краят на ерата „Орбан”: Новото унгарско правителство положи клетва и се закани за сериозни реформи Краят на ерата „Орбан”: Новото унгарско правителство положи клетва и се закани за сериозни реформи Петер Мадяр пое управлението с обещания за медийни реформи и завръщане към ценностите на ЕС Тръмп с чудесна новина за Русия и Украйна: тридневно примирие за Деня на победата Тръмп с чудесна новина за Русия и Украйна: тридневно примирие за Деня на победата Споразумението е постигнато с посредничеството на Доналд Тръмп Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект Общината готви конкурс, МРРБ е сезирано за нарушения, касаещи разрешителни за строеж Фицо носи на Путин послание от Зеленски Фицо носи на Путин послание от Зеленски Посещението на словашкия лидер в Москва е планирано за утре, 9 май Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките Той ще представи новата си изложба "Аз, клоунът" Джиро дИталия: Благодарим за тази впечатляваща Grande Partenza* Джиро дИталия: Благодарим за тази впечатляваща Grande Partenza* Страст, вълнение и истинско желание да бъдеш част от шоуто: благодаря, България, за тази впечатляваща Румен Радев ще остави Георги Кандев в МВР, за да не тръгне главният секретар по пътя на Бойко Борисов Румен Радев ще остави Георги Кандев в МВР, за да не тръгне главният секретар по пътя на Бойко Борисов Кандев е с много висок рейтинг, след като определено се справи през последните няколко месеца  Д-р Илин Димитров пое ръководството на Министерството на туризма от Ирена Георгиева Д-р Илин Димитров пое ръководството на Министерството на туризма от Ирена Георгиева Двамата обсъдиха основните приоритети в работата на министерството, подготовката за предстоящия летен туристически сезон, диалога с туристическия бранш и общините, както и необходимостта от последователност и устойчивост в изпълнението на ключови политики и проекти в подкрепа на сектора Oпитът нa Tpъмп дa нaлoжи нoви 10% глoбaлни митa e oтxвъpлeн oт cъдa Oпитът нa Tpъмп дa нaлoжи нoви 10% глoбaлни митa e oтxвъpлeн oт cъдa Cъдиитe в Meждyнapoдния тъpгoвcĸи cъд нa CAЩ пocтaнoвиxa, чe aдминиcтpaциятa нa Tpъмп нe e имaлa ocнoвaниe дa въвeдe тapифи cъглacнo тъpгoвcĸия зaĸoн Луксозен велосипед, откраднат в Лондон, е намерен в България след 8 часа Луксозен велосипед, откраднат в Лондон, е намерен в България след 8 часа Баровско заведение на брега на Темза е станало обект на дръзки крадци с маски
Димитър НИКОЛОВ, кмет на Бургас Димитър НИКОЛОВ, кмет на Бургас Попитах италианците как сме се справили. Казаха ми: Рerfetto Виц на деня Виц на деня Отива един в публичен дом и казва:
- Искам момиче с огромни гърди и тясна слива.
След пет минути идва една от работничките, оглежда се и пита:
- Къде е тоя с големите ръце и малката пишка?!
Виц на деня Виц на деня Медицинска сестра се кара на болния:
- Стига си гледал телевизия! Айде лягай в леглото!
- Ами ако ни хванат?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук С*ксът е като висшето образование! Редовно, задочно и платено!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори