Пребит, наръган с нож в крака - така е оставен да агонизира шофьорът на тира, прегазил дете в Прилеп
Установено е оръжието, с което е извършено престъплението
Шофьорът на тира, който премаза дете в сунгурларското село Прилеп, е убит по изключително жесток начин. Той е пребит брутално, прободен е с нож в крака и оставен да агонизира в кабината на товарния автомобил.
Припомняме, че около 15:20 часа след възникнал тежък пътен инцидент, довел до смъртта на 6-годишно момченце, причинена след удар от камион "Скания", с варненска
регистрация, се стига до саморазправата на роднини на детето с водача на товарния автомобил. Това е 57-годишен мъж от Аксаково, област Варна.
В резултат на това освен удари с юмруци, на мъжа е нанесена прободна рана в областта на прасеца на левия крак, като вследствие на последвалата кръвозагуба, водачът на товарния автомобил починал.
Извършени са множество действия по разследването - оглед на местопроизшествие, разпит на свидетели,освидетелстване на лица, изземване на сравнителни образци, ДНК и дактилоскопия и др. Установено е оръжието, с което е извършено престъплението.
Тялото на 57-годишния водач на товарния автомобил е откарано за аутопсия в отделение "Съдебна
медицина" при УМБАЛ - Бургас. Назначени са различни експертизи. По случая е образувано досъдебно производство.
Кой изрисува Джорджа Мелони като ангел в римска църква
Димитър Николов и Весела Лечева откриват европейското първенство по спортна стрелба в Бургас
Мартин Карбовски: Нека не говорим като политици, кажете това, което е
Два мерцедеса на един собственик пламнаха като факла
Цените в магазините се покачват и това притеснява хората, призна Зорница Русинова
Цените на имотите ще се вдигнат с поне 10 % през тази година
ГЕРБ-СДС с предложение за служебен премиер - Рая Назарян
Кога е най-подходящото време за закуска при висок холестерол
Защо магнитните бури са по-опасни за жените
Трима приятели, рейнджъри и пещерняци са жертвите, открити в хижа Петрохан
16% от българите не могат да си позволят адекватно отопление
Китайска компания за електрически автобуси навлиза на българския пазар
