×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Арестуваха Динко от Ямбол след разобличаването на мнимия инвалид в Равда


Арестуваха Динко от Ямбол след разобличаването на мнимия инвалид в Равда
От полицията издирват просещия, както и свидетели на случилото се, и човека, който е снимал клипа
Тема в развитие
виж още
скрий
06 Август 2023, Неделя, 12:06 ч.
Автор: Флагман.БГ

По случая е сезирана и Районна прокуратура-Бургас

Динко от Ямбол е бил арестуван преди минути от служители на РУ-Несебър, след като бизнесменът публикува клип, на който се вижда как удря шамар на представящия се за инвалид мъж. Вълев е задържан за 24 часа и вече е дал обяснения.

Потресаващо видео! Динко от Ямбол разобличи поредния просяк-измамник

Арестът идва след като видеото стана популярно в мрежата. Служителите на РУ-Несебър са се самосезирали и са образували досъдебно производство за хулигански действия. 

Просещият още не е издирен. От полицията търсят и свидетели на хулиганските действия, както и самоличността на човека, който е снимал клипа. 

По случая е сезирана и Районна прокуратура-Бургас.


В категории: Несебър , Крими


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
95
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Вижте как шофира този безразсъден водач Вижте как шофира този безразсъден водач 28/06/2026, Неделя 19:51 0
95
Коментара по темата
95.
Smeshnici
13.08.2023 00:47:23
0
0
Mn me kefi kak vie tupiri pluete Dinko,ama ako ne beshe toi onq lainar shteshe da si igrae oshte s dobrotata na horata.Bahti oligofrenite iskate taq durjava da se opravi a vie pluete tiq koito se opitvam.Prosti na mushama
94.
Мартин Пенчев
08.08.2023 12:27:44
0
0
Динко 6ta iba
93.
Ххаах
08.08.2023 00:12:46
0
0
Тва едноклетъчно динко, някой ден ако го срещна ше го излекувам кат стой та гледай
92.
Citron56
07.08.2023 23:30:44
0
0
Селската бабаитщина има тотален превес , тоя няма и 50 кг заедно с количката...
кви 45хил заплата ги говори тоя австралипитек...
91.
Абе той и Динко
07.08.2023 10:11:16
0
3
Лъже хората, лъже институциите, лъже държавата, като е пуснал камиона си с износени гуми, без ГТП и вследствие тези му лъжи задръсти магистралата за цял ден !
Впрочем, защо онова "чудо" със задръстената магистрала не трая дори и три дни ?
Прекалено бързо го заметоха под килима !
90.
Vasko dalaverata
07.08.2023 09:46:49
2
3
До кога ще търпим такива мутри бе народе..затвор за него опит за убийство и да влиза за 15-20г. Рибата бозава мутра прекали.....
89.
Модератор
07.08.2023 08:56:55
1
3
Забележете как всички коментари които са ПРОТИВ ямболския миротворец са с палец НАДОЛУ, а всички които го подкрепят са с палец НАГОРЕ... Цялата ни работа е такава, затова сме на този хал!
88.
Ndndnd
07.08.2023 08:02:20
0
1
Вие сигурно се шегувате! Един клип ли гледахме? От ПП-ДБ да не са активизирали армия от ботове, които да имат задачата на черното да казват бяло? Напълно заслужено отношение получи наглия мошеник и съм потресен, че толкова хора се правят, че не е така.
87.
XX
07.08.2023 04:48:00
2
3
Динко е моя кумир, не го закачайте, дебили.
86.
*********
07.08.2023 00:36:54
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
85.
*********
06.08.2023 23:11:29
14
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
84.
ЗООПАРК Ямбол
06.08.2023 21:56:45
35
8
Моля да ни върнете орангутана!
Хората в Ямбол плачат,че няма кой да ги забавлява!
83.
ЗООПАРК Ямбол
06.08.2023 21:47:56
33
3
Моля да ни върнете орангутана!
Хората в Ямбол плачат,че няма кой да ги забавлява!
82.
You are not alone
06.08.2023 20:14:14
49
7
Дръж се Динко (всъщност Супер Пинко, както си те знаем ние "заклетите" фенове). Ти не си сам и делото ти няма да умре. Всички ние "заклетите" фенове, по външност много те наподобявае- гола глава, брада, статуси, отпуснат корем, малки крака... Само една молба имаме, дай координати, откъде да си вземем такива розови кюлоти, че да бъде приликата пълна.
81.
Vasko dalaverata
06.08.2023 18:16:50
62
16
Простият българин му се кефи и радва на тоя бозавия
Докато не убие някой невинен...и тогава ще има какво стана....а...
Ще видите че ще стане така с тоя селяндур..
80.
Мда
06.08.2023 17:52:26
63
12
Не одобрявам постъпката на Динко, защото така е решил просещия, така е направил. Пртоси. Но има една банка пред центраслната гара Бургас, там са най-големите лъжци и просяци, но там ямболсккия бег може само да подсмърч. Ако знаете какви тълпи от 5 число на всеки месец тумба роми се реди да си получи помощите с БМВ-та, Мерцедеси с немски номера..... Ходят за помощи из западна Европа и накрая обират и тук в България. С тея какво правим или само се правим на мъжкари из нет-а.
79.
Сикиша
06.08.2023 17:35:10
63
23
Тоя рижко трябва да го осъдят и за това, че задръсти за цял ден магистралата, уж имал голямата техника пък 10 часа не може един Тир да мръдне. Пълен профан и фантазьор!
78.
До Мишо
06.08.2023 17:32:11
67
14
Мишооо мишка такава! Що не му кажеш да се опита да се прави на крадливите бизнесмени паляк! Нито е закона тоя миндил нито нищо, ако иска да се прави на голям самарянин не се разобличава така човек с плюнки в лицето и шамари! Този може да се е правил на инвалид но седеше мирно и негов грях, че лъже така! А миндила с тънките крака няма разлика от мислиш че казва само истини смешник!
77.
Боцмана
06.08.2023 17:24:03
24
4
За пореден път се убеждавам, че българина няма памет!!!!


https://youtu.be/NtQYxzX8KIY
76.
Мишо
06.08.2023 17:09:06
27
89
Браво на Динко! Може и постъпката му да е вулгарна но е абсолютно истинска и справедлива!
Динко, браво! Голямо за!
75.
Тъп рижав ямбУлски олигофрен
06.08.2023 17:01:30
83
25
ДинкУ бие само слабаци .
74.
Васил Атанасов далаверата
06.08.2023 16:43:39
78
16
Бозавия сега ще търка насраните нарове на ямболския арест...ще яде помия тоя селяк ха ха
Дано да влезне в пандиза да му разбият мръсната помашка мутра
73.
Vasko dalaverata
06.08.2023 16:39:38
74
14
Динко е недосегаем вреди го ГЕРБ и това е...няма такъв кенеф като България...
Като си дойда в тоя кенеф виждам всичката мизерия
Повече няма да стъпя в тая дупка наречена България
Кенеф на мутри и прошляци
72.
Хайдутин
06.08.2023 16:38:34
76
19
Ей бозав сега ще изгориш от жега в ареста там няма климатици и мирише на урина и на повърнато. Ще се накефя да те осъдят за хулиганство на 15 дни да лежиш в ареста направо ще сгънеш. Бозав ямболски селяндур.
71.
Ония от Вануату
06.08.2023 16:21:23
2
69
Всички просяци, проститутки, наркодилъри и всья остолная сволочь на тая територия требе да е Законна !
Като ще е кенеф - да е законен .
70.
Алф до 69
06.08.2023 16:15:27
0
73
Ето това вече е въпрос. Какво по-точно върши полицията и обществен ред в този град? Постоянно задържат някой със смешни количества наркотици, той тръска ушите и следват други двама. И в същото време града е пълен с просяци и утайки....и най-забавните е, че всички нощно време са на пъпа на града.
69.
БМБ
06.08.2023 16:08:33
2
87
Всички ги виждат тези мошеници "инвалиди", само полицията не ги вижда. Алооо процент ли вземате господа полицаи???
68.
Аман от кукери
06.08.2023 16:06:43
75
27
Не одобравям тези просяци, които са навсякъде. Заради такива като тях, вече няма да помогна дори и на наистина нуждаещ се!
НО, този ямболски селяндур така ме озлоби. Какво иска да постигне? Слава и апродисменти ли? Че и видеооператор си наел да го снима за голямото геройство...
Толкова си нисък, жалък и НУЛА мъж. ПЪЛНА НУЛА. Комплексар, строявай си ямболските мангали. Ти наистина нямаш мозък. Дори и слава да търсиш... Каквото има човек отвътре- това може да даде!
Смешен ямболски палячо. Писна ми от такива като тебе, които са силни пред по-слабите...
67.
! до 65
06.08.2023 16:04:58
2
77
Така не се оправяш с никой. Редно беше да извика полицията и лешперите ако нищо не предприемат да ги снима целия народ да ги види.
66.
...
06.08.2023 16:00:57
3
70
На светофара за Бургас Плаза Мол ,ходи между колите пак такъв "еднорък инвалид". Скоро и там ще има разобличаване и шамари.
65.
Морин
06.08.2023 15:58:06
4
77
Не най смешното е че Той се оправи с измамниците а който трябваше Не можа!!И сега го задържат щото станаха смешни!
64.
!:
06.08.2023 15:51:09
54
16
А най - забавното е, че този мъж се казва Господин. Ама как да му викаш по име, като не му тича.....:))))))))
63.
Петър
06.08.2023 15:50:17
0
74
Смешната държава неможе да се справи с циганите измамници даже!!!!
62.
Хм
06.08.2023 15:37:19
30
80
Евала Динко. Само така на тези мързеливи паразити,които българският овчи народ ги съжалява. Много хора си купиха къщи от просия и от такива "инвалиди". Овце сме и овце ще си останем!
61.
ади
06.08.2023 15:35:22
0
75
Трябва да се забрани просията по паркингите и входовете на места с контролиран достъп. От шофьорите и пазаруващите се изисква да спазват правилата, да пъхат левчета и едри стотинки в количките, и нямат никаква защита срещу различните форми на просия.
Незаконно продават чаршафи и покривки по входовете, просят видяхме как, стоят на рояци около банкоматите, изтръгват ти количката от ръцете за да я върнат и да вземат парите
60.
Шерлок
06.08.2023 15:24:44
3
78
Защо досега на измамника който събира парите на добрите хора не са налагани глоби. Видя се че има пари да ги плати. Измамника не е сам. Зад всеки просещ има група която следи и прибира парсата. Няма голям хипермаркет пред който да няма организирана просия. И като част от този абсурд е арестуван този, който изобличава измамника. Че как иначе да покаже че има измамa
59.
*********
06.08.2023 15:12:48
6
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
58.
Косъма
06.08.2023 14:50:53
44
91
Напълно подкрепям Динко! Не може да се разчита на смешните институцийки. Браво Динко!
57.
другия дебил
06.08.2023 14:49:30
56
23
А с камионите и мурвите какво стана? Ще го хващат за продажба на варена царевица ли? Напълни се със Старозагорски и Ямболски дебили. Предимно в съдилищата
56.
Васил Атанасов далаверата
06.08.2023 14:42:56
59
26
Да влиза в затвора и това е малко ли дела има срещу него
Мутрата се взе за нещо голямо
И на мене ми скача ама като дойде полицията омекна мутрата...
55.
Пфд
06.08.2023 14:37:55
59
28
Затвор за този рижав шибек с равен мозък, няма по- кухо същество в Бг от този нископърдящ рижак
54.
До 52
06.08.2023 14:32:52
9
3
От баща ти по- мека мара няма като те гледам
53.
до 49
06.08.2023 14:30:24
8
13
Кой те знае каква червена калинка си от комуняшка семка, ама тука грухтиш и се правиш на евроатлантик.
52.
до 51
06.08.2023 14:27:58
8
13
Меките китчоци сте повече, споко.
51.
ВълнА
06.08.2023 14:23:58
5
8
От патриоти -дибили
50.
Лекар
06.08.2023 14:20:50
65
28
Този боклук Динко трябва сега да бъде осъден за хулиганство поне но 15 дни и да ходи да копае градинките. Да спи в ареста в тези горещини и щи му дойде акъла в главата. Ямболско говидо мръсно.
49.
До 41
06.08.2023 14:14:29
16
34
Само че убиецът от Лозен също се оказа вгъзражданска копейка, нашарил мотора с надписи СССР и петолъчси. Дори и за дете е ясно, че ако заминаваш да се биеш ЗА Украина трябва да минеш през Румъния, през Турция се минава, ако си тръгнал за путлеристан. Ама в празните ви вгъзрожденски кратуни няма и помен от география.
48.
Марин Габриела
06.08.2023 14:11:50
37
12
high-life на България с Г-Класи
47.
Vasko dalaverata
06.08.2023 14:08:38
57
24
Тоя Динко подлуди държава и няма кой да му каже нищо..
Ебати държава скапана
Динко бозавия да раздава правосъдие да бие жени да не си плаща данъци е те тва е
Яшаааа веее
46.
ТошКу Доктора
06.08.2023 14:07:04
55
20
и диняка се прай на бизнесмен ма не си плаща лицензим, точи ДДС и камионите му даже нямат преглед за кво говорим
45.
ФЕС
06.08.2023 14:05:53
55
24
и двамата са виновни ... само че незнам кой е по долен диняка или просяка. На един левел са ми
44.
Sss
06.08.2023 14:00:26
13
30
Скапана държава удариш жена си по дупето домашно насилие... Педерска работа
43.
Ния
06.08.2023 13:56:49
37
15
В тази държава останаха само комплексари
42.
!:
06.08.2023 13:55:39
53
19
Идеята е смислена и обществено полезна. Но когато нямаш два грама в кратуната, изпълнението е в стил Динко. Само такъв като него може да се изложи толкова колкото просяка. Ако нямаше плюнки и шамари всичко щеше да изглежда похвално. Ама нали все пак е тежка мутра и бизнесмен....
41.
Down
06.08.2023 13:54:36
57
20
Toва са днешните герои на България!

Динку се оказа, че има сериозно покровителство от страна на ГЕРБ, самият той многократно е хвалил Бойко Борисов.

Убиецът от Лозен пък се оказа, че е щял да бяга в Украйна като наемник и да се бие там срещу руснаците. Мразел Путин и руснаците и искал да избива хора. Е, лошото е че убива тук, в България, а явно е трябвало да иде в Украйна и руснаците да му видят сметката.

В държавата на ГЕРБ, ПП-ДБ и ДПС е така!
Ние сами сме си виновни, така че нека не обвиняваме този или онзи, а да си дадем сметка с нашите действия и бездействия как докарахме съдбата на България до това положение!
40.
Lady
06.08.2023 13:48:27
18
65
Динко, браво, ако те пускат и по границата потокът от мигранти рязко ще намалее.
39.
???????
06.08.2023 13:45:51
55
22
Забрави ли се неизправността на камиона му по Тракия?
38.
Батко
06.08.2023 13:43:51
18
66
Оставете Динко на мира за това действие.
37.
Smith
06.08.2023 13:40:16
65
29
Просещият злоупотребява с доверието на хората, което е укоримо, но поведението на татуирания вгъзрожденски селяндур е меко казано престъпно. Аман от агресивни назобени говеда в България, как всички идиоти все вгъзраждани са. Тоя другия татуиран нискочел селяндур, дето вчера уби мъж и жена в Лозен и той с петолъчки, каски и копейкаджийски коментари. Щял да заминава през Турция да се бие за цар Пуклер. Цялата измет станаха вгъзраждани и още по-агресивно демонстрират темерутщината си, откакто копейката почна да квичи в парламента.
36.
ЗООПАРК Ямбол
06.08.2023 13:38:45
56
35
Моля да ни върнете орангутана!
Хората в Ямбол плачат,че няма кой да ги забавлява!
35.
На Бозавия шурей
06.08.2023 13:35:13
60
21
Австралопитек ДЖИНКо
34.
.
06.08.2023 13:29:24
61
26
Динио динио кога ще скочиш на някои нацепен мъжага да му викаш що мутрее примерно! Лесно е да се правиш на слабите и бедни хора, я отиди на някои костюмар да се правиш с пари и където ще му се скъса ризата от мускули....
33.
тони
06.08.2023 13:23:21
48
23
Прокуратурата се контролира от ГЕРБ и ДПС, а съда- от ПП-ДБ. Какво правосъдие очаквате тогава?
32.
Ойт
06.08.2023 13:21:06
4
85
Измамниците задължително трябва да бъдат разобличавани!
31.
Територия 404
06.08.2023 13:13:52
63
47
Кой е измамникът, някъв нещастник дето проси макар и правейки се на жертва или този австралопитек с ретро камионите без преглед и в ужасно състояние които за малко да отнемат човешки животи?!! Данъци плащаш ли бозаво грозилище, продължаваш ли да пребиваш жените си, компленсиран урод? Докато не изметем динковците и бойковците, няма да мръднем!
30.
до 25
06.08.2023 13:09:09
54
31
Ти ЧУВАШ ЛИ СЕ БЕ ?
Да арестували Дебелян !
А Кой ще ни пише Конституцията бе ?
Кой ще ни вземе 3 март и ще ни тури 24 май ?
Кой ще ни направи военно-морска база в Бургаският залив бе ?
Кой ще ни въведе в евро-зоната бе ?

Европейска България е Дебелян и Дебелян е европейският избор на българите !

Долу лапите от невинният, евро-атлантик, символ и мечта за младото ни поколение.
Успешен, с власт и с фолк певачка у леглото !
29.
Защо
06.08.2023 13:08:47
54
36
не го арестуваха заради камионите му без регистрации, очевидно след подкупи към апи и кат?
Мирише ми на ченгеджийска разработка.
Айде сега да те арестуваме за нещо, че хората да не ни ровят!
Тъпа ченгеджийска държава!
Тотална реформа в мвр!
Веднага!
28.
1-1
06.08.2023 13:06:40
62
17
А дебелака от Бургас, дето шамари просяка кога ще го извикат да го наградят за саморазправата? Крайно време е да стане ясно, че кое е законно и кое не, го решава закона и не може всеки шкембелия примат с килийно образование да раздава справедливост по собствените си критерии!
27.
Браво
06.08.2023 13:04:54
17
87
Полицията не се замосезира като отдавна се пише за мошеници просяци, но за Динко се самосезира. Като няма кой да действа, Динко действа
26.
До-25
06.08.2023 13:04:28
54
24
Свинчо няма как да бъде арестуван -Той е с имунитет -заобиколен от НСО и всякакви гавази -Свинчо е човекът който дърпа конците на Държавата-Свинчо е най големият свинчо превърнал държавата в кочина -понеже е свинчо
25.
Що не арестувате Пеевски?
06.08.2023 13:01:36
44
67
Един свестен човек остана в тая държава и вие го арестувате. Що не арестувахте корумпирани магистрати, политици или полицаи?! Хващате Динко - слабия, беззащитния, дето няма връзки.
24.
холандия Форевер
06.08.2023 13:01:15
5
86
Единствената грешка на Динко е -че няма право да раздава "тупалки" иначе просякът измамник сигурно е с дебело криминално минало за измами може би кражби - и той най вероятно вече е в чужбина изнесен от "Просяшката мафия'
23.
Това е същия просяк
06.08.2023 12:57:13
3
79
с ръката. И същата фланелка. Тоя път поне му я скъсаха....
22.
*********
06.08.2023 12:55:43
1
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
21.
Даа другари
06.08.2023 12:54:18
5
65
Умишлено държавата се залива с битови свинщини, които винаги ги е имало, а през това време новата шайка (ОПГ), ГРОБ, ДЯ ПЯ СЕ и ПП си вдигат тока с 35% от януари 24г., подготвят разграбването на енергетиката с реформи, правят си реформа в правосъдието както ДЯ ПЯ СЕ иска, за реформата в МВР млъкнаха, изобщо тотална измама
20.
Странжански Джурнализ ут флагмън
06.08.2023 12:50:44
41
6
Що гу ристуфафти въъ ой дичитуй нашту гирой уа ас кут гу видъ да ака на селу у дора и ми съ стоплъ сирцету ва ооой.
Пуснет гу уаааа жъ правъ прутест зъ дичту уаааа
19.
Завирача
06.08.2023 12:38:55
39
94
Не виждам нищо потресаващо, като няма държава да се разправи с тия измамници живеещи от състраданието на хората, Динко ще се погрижи.
18.
АХА!
06.08.2023 12:32:17
3
73
Защо в МВР Бюлетинът не съществува Старозагорското КЛАНЕ??? а ИНАЧЕ СЕГА СМЕ МНОГО БЪРЗИ???
17.
АХА!
06.08.2023 12:22:37
4
78
МВР показва сила -заедно с Прокуратурата- АМИ ДА ПОПИТАМ КЪДЕ БЯХА ТЕ КАТО КЪЛЦАХА СЧУПИХА НОСЪТ И МАХАХА КОСАТА НА ЕДНО 18 ГОДИШНО ДЕВОЙЧЕ??/ СТАРОЗАГОРСКИЯТ СЛУЧАЙ- КЪДЕ БЯХТЕ ЦЯЛ МЕСЕЦ ? АА?? ВЛАСТТА СЕ СТРАХУВА ОТ НАРОДА- И ГЛЕДА ДА НЕ ИЗТЪРВЕ НЕЩАТА ОТ КОНТРОЛ- АМИ ТЕ ОТДАВНА СА ИЗТЪРВАНИ - ТО ВСЕКИ ДЕН УБИЙСТВА ИЗНАСИЛВАНИЯ КРАЖБИ- ТОЗИ ИНДИВИД ТАМ НЕ Е ЛИ МУШЕННИК -ДА ЛЪЖЕ ХОРАТА ЧЕ НЯМА КРАКА ?? ЦЯЛ ЖИВОТ СИГУРНО НЯМА ЕДНА ВНЕСЕНА ЗДРАВНА ИЛИ ПЕНСИОННА ВНОСКА- И НИЕ ГИ ХРАНИМ ТАКИВА -С РАЗНИ ПОМОЩИ!
УСМИХНАТОТО ГРОЗНО НЛИЦЕ НА СЪДИЙКАТА Е -РЕАЛНИЯТ ОБРАЗ НА СЪДЕБНАТА СИСТЕМА - ТРАГЕДИЯ!
16.
Ели
06.08.2023 12:19:03
75
39
Динко може да седнеш да просиш. Човека има крака, ама ти нямаш :D
15.
питам
06.08.2023 12:17:30
0
131
всеки втори в центъра на Бургас проси, от съда до часовника най честия въпрос е " може ли 2 лв за хляб, или, да имаш 2 лв че ми трябва за билетче, или, да питам нещо - да имаш 2 лв да ми услужиш" пред общината само пенсии , мангали и бездомници направо невероятна гледка. някой нещо в общината или няма смисъл
14.
Ели
06.08.2023 12:14:09
53
43
На тоя просяк краката са му по-големи от краката на Динко :D
13.
Asdghjk
06.08.2023 12:13:14
74
45
мнимия бизнесмен разобличи мнимия просяк ,кога ли ще те набарам един хубав бой да ти хвърля,че нямаш късмет,все на безащитни скачаш ,така не е интересно
12.
БРАВО
06.08.2023 12:10:11
76
40
На полицията в Несебър и на дежурния прокурор от ТО Несебър!
11.
Кирчо
06.08.2023 12:09:49
64
41
Динко си прави пиар.
Усети че "държавните служители" , които жържавата е назначил да Й служат, са прокси служители и само имитират дейност за да опъват заплати и сега същия този Динко по скоро уличава тях в престъпно властонехайство отколкото измамите на този закоравял гном.
Държавата Ни би трябвало да се размисли и редуцира хората си че ги събраха от кол и въже.
10.
Марк Твен
06.08.2023 12:07:12
3
95
Като всичко останало в тази държава, полицията е просто...бизнес. Money talks.
9.
Pencho
06.08.2023 11:58:20
11
30
Do No:4
Manqk ima edin laf ako be mirno sedqlo ne bi chudo vidqlo...
Vsichki znaem desito kakva shevrantiika si beshe ...i s tiq masaji po plovdiv i stara zagora :) Vip private ,,, aide molim te
8.
Спасителят от Поморие
06.08.2023 11:57:24
10
121
Т.е. не се саморазправяйте и не търсете справедливост. Всеки опит за бунт срещу системата ще бъде смазан.

Трябваше Динко да отиде в РПУто. Да подаде жалба срещу мнимият просяк. От там да назначат проверка. И след три месеца щяха да му отвърнат, че не са установили просяка но с измененията на закона от 2021г. просията не е престъпление.
7.
Коко джамбо
06.08.2023 11:56:09
1
30
Трола е бил поръчан от бумърската мафия,че им осветли схемата и просяка.
6.
Penata
06.08.2023 11:52:49
22
31
Mi da vidim dali shte napravqt neshto mafiqta na Bat Dinko, az sam za nego !
5.
Справедливо ще е
06.08.2023 11:51:11
61
48
ако полицията арестува и просяка, за да го подведе под отговорност, независимо, че става въпрос за жълти стотинки.
И двамата трябва да бъдат наказани с 15 дни полагане на обществено-полезен труд, ако въобще има такова наказание. При рецедив - от 1 до 3 години лишаване от свобода.
4.
Бияч на жени
06.08.2023 11:49:51
60
24
https://btvnovinite.bg/bulgaria/prijatelkata-na-dinko-prebi-me-za-poreden-pat-strahuvam-se-za-zhivota-si.html
3.
еее
06.08.2023 11:48:47
70
55
малко му е ударил ,просяка сигурно е работил за полицаите
2.
Инвалидна мафия
06.08.2023 11:44:48
4
144
Има инвалидна мафия която им заповядва на тези какво да правят, носят го и го вземат с джипове по тъмно, те са опасните, а не тези, които са невменяеми и биват използвани за да им просят пари
1.
Сарая
06.08.2023 11:39:32
71
96
Задържан е от ЗОО Полиция щото е орангутан !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Мъж скочи от терасата си в бургаски жк "Зорница", падна върху Ауди (СНИМКИ) Мъж скочи от терасата си в бургаски жк "Зорница", падна върху Ауди (СНИМКИ) Починал е на място Бакшиш засне спяща клиентка и я превърна в зрелище в TikTok (ВИДЕО) Бакшиш засне спяща клиентка и я превърна в зрелище в TikTok (ВИДЕО) 21-годишната жена не е давала съгласие за публикуване на видеото, всичко започва от паднала батерия на телефон Кошмар! Дете и баща му пострадаха при инцидент с атракционна люлка, скъсала се метална тръба Кошмар! Дете и баща му пострадаха при инцидент с атракционна люлка, скъсала се метална тръба Двуместната им седалка се сгромолясала на земята от 2 метра височина Бивш министър на ГЕРБ обяви кандидатурата си за президент Бивш министър на ГЕРБ обяви кандидатурата си за президент Интригата около вота се заплита Учен: ИИ най-вероятно ще е последното изобретение на човека (ВИДЕО) Учен: ИИ най-вероятно ще е последното изобретение на човека (ВИДЕО) Роман Ямполски твърди, че най-опасният ИИ няма да изглежда като злодей, а като система, която човекът вече не разбира Трагедия в Айтоско: 56-годишен моторист загина при зловещ инцидент в село Чукарка Трагедия в Айтоско: 56-годишен моторист загина при зловещ инцидент в село Чукарка В момента тялото на загиналия мъж е откарано за съдебно-медицинска експертиза Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия При зрелищна акция край Трилистник полицията иззе половин килограм прах с изключително висока токсичност, предназначен за Черноморието Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Щетите са изцяло материални Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки В неделя температурите ще стигнат до 37 градуса, а по Дунав до вторник се чакат 40 Почина бивш депутат Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища
Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Докато Каракас съобщава за малко над 1400 загинали, американските сеизмолози предупреждават за невиждана катастрофа от 123 години насам 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон   С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация  Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори