×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Оранжев код за обилни валежи в 5 области в страната
  • Силна геомагнитна буря удря България днес и утре
  • Прокуратурата разследва случая с прегазеното куче Мая
  • От днес започва втора част на акция "Зима"
  • Русия предоставя технологии на Северна Корея и ракети на Венецуела
  • България разполага с бензин за 35 дни и дизел за над 50 дни
  • Израелският парламент обсъжда смъртно наказание за терористи
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

ГЕРБ спечели и Приморско


ГЕРБ спечели и Приморско
Кметът Димитър Германов държи структурата на ГЕРБ в Приморско в кондиция, това е поредна победа на партията в общината
Тема в развитие
Инфарктни часове: Кой ще вземе последните два мандата, вижте всички възможности Как се промени картата на Бургаска област след вота (ОБНОВЕНА) „Продължаваме промяната“ завладя Несебър, следват ГЕРБ и ИТН При 61% протоколи от ЦИК: ГЕРБ се приближава до ПП, БСП изпреварва ИТН При 98,99 %: ПП печели изборите в Бургаско, ще има изненади при разпределянето на мандатите ГЕРБ запази Малко Търново, втори са ПП При 43% протоколи от ЦИК: ПП е първа сила с 26%, ГЕРБ взима 21.4, трета е ДПС На финалната права: ГЕРБ скъсява дистанцията с ПП, ДБ изпуска мандата си в Бургас ДПС и Карадайъ обират гласовете в чужбина "Продължаваме промяната" печели 28% от гласовете в Бургас, а ГЕРБ -23,84% При 46 % преброени гласове: БСП настигна ИТН, ПП запазва преднината си пред ГЕРБ Къде отидоха гласовете на ИТН 38 %: БСП започна леко да покачва резултата си 31 % от гласовете в Бургаско са преброени: ГЕРБ топи преднината на ПП Изненадващ победител в Поморие "Продължаваме промяната" спечели на финала в Карнобат ПП печели изборите на база 100% паралелно преброяване 20 % от гласовете в Бургаско са преброени: ПП дръпна с 5 пункта ГЕРБ спечели и Приморско ДПС си запази Сунгурларе БСП е първа политическа сила в Созопол РИК-Бургас преброи 10 %: ПП води с 31,38 %, ГЕРБ – 26,77 %, ИТН – 9,97 % За първи път от 7 години: ДПС бие ГЕРБ в Айтос Интригуваща битка в Карнобат: ПП, ГЕРБ и БСП се борят за първото място Кирил Петков: Аз съм кандидатът за премиер, но това не е червена линия, нужно е коалиционно правителство ГЕРБ остава първа политическа сила в Средец В Царево ГЕРБ удържа първото място, ПП срина ИТН и ДБ След вота: ДПС не потвърждават подкрепата си за Герджиков, подават ръка на всички При 60 % преброени протоколи в Поморие: ПП води с няколко пункта на ГЕРБ Без изненада: ДПС бие със смазваща преднина в Руен Корнелия Нинова: В БСП не обсъждаме въпроса за оставки ПП дърпа с 3% пред ГЕРБ, БСП пада под ДПС според две паралелни преброявания Първи резултати от Бургас: Слави бие в затвора Борисов с оферта: Първият да покани втория да управляват заедно Беновска подари „големи топки“ на Кирил Петков и Асен Василев Първо във Флагман.бг: Новите депутати от Бургас и голямата изненада на прага на 47-то НС Румен Радев с първи коментар: Резултатите показаха решимостта на обществото ни да скъса с корупцията Обрат на върха според „Галъп“: Формацията на Кирил Петков повежда с 2% пред ГЕРБ Първи данни след вота: ГЕРБ води с малко пред ПП, Радев отива на балотаж с Герджиков
виж още
скрий
14 Ноември 2021, Понеделник, 00:23 ч.
Автор: Флагман.бг

Продължаваме промяната е втора политическа сила в общината

 

ГЕРБ е първа политическа сила в Приморско, показва преброяването на 100 % от протоколите.  За партията са гласували 30,21 % от избирателите. 

Втора политическа сила е „Продължаваме промяната“ с 27,44 %, трети са ИТН с 12,03 %, а четвърти – БСП с 7,02 %.

Сериозен срив има при ИБГНИ, които са паднали до 2 % в община Приморско. „Възраждане“ пък прави пробив – до 4,09 %.

В гласуването за президент резултатът е следният: Румен Радев – 54,21, проф.Анастас Герджиков – 25,98 %.

Резултатът в Приморско:

ГЕРБ – 30,21 %

ПП – 27,44 %

ИТН – 12,03 %

БСП – 7,02 %

Възраждане – 4,09 %

ИБГНИ – 2,02 %

ДПС – 4,52 %

ДБ – 2,09 %


В категории: Приморско


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
18
Коментара
Флагман.БГ Почина легенда на Холивуд Почина легенда на Холивуд 11/11/2025, Вторник 21:00 0
Тервел ИЛИЕВ Румен Радев наложи вето Румен Радев наложи вето 11/11/2025, Вторник 20:33 0
Тервел ИЛИЕВ Печели ли жена "Игри на волята" Печели ли жена "Игри на волята" 11/11/2025, Вторник 19:03 2
Флагман.БГ Голям пожар във Варненско Голям пожар във Варненско 11/11/2025, Вторник 18:40 0
Тервел ИЛИЕВ 16-годишен българин се оказа изпечен бандит 16-годишен българин се оказа изпечен бандит 11/11/2025, Вторник 18:20 0
18
Коментара по темата
18.
**********
28.11.2021 21:39:20
1
2
Гаден мизерник
17.
До 16
23.11.2021 17:40:07
0
1
Е колко най много още месец. От януари щял да я маха дядо ти.
16.
Тодоров
22.11.2021 19:50:19
0
3
Аз питам Мария Гиоргиева до кога ще "краси"втори етаж на Белия дом в Приморско?
15.
Galena
18.11.2021 21:00:06
0
7
Айдееее пътяяяяяяяяяяя
14.
Зарко
18.11.2021 16:15:08
0
10
Той нящо дет ви управлява от Заьо Баьо ли ви са падна или от лъки бой?
13.
Супер сте
18.11.2021 12:40:58
0
4
С тези темпове на разпадане до другите местни избори, тази ОРГАНИЗИРАНА ПРЕСТЪПНА ГРУПА, няма да СЪЩЕСТВУВА.НЕКА ДА МАХНАТ ЦАЦАТА И КОМПИ ЩЕ СЕ ЗАДЕЙСТВА.
12.
************
18.11.2021 10:53:59
1
9
Този човек никой не го харесва. Той не е желан в Приморско. Срамуваме се от него.
11.
До №3
17.11.2021 11:54:46
0
6
Промяна Да , Но с нови хора , не такива обикалящи от партия в партия , за да облажат нещо.
10.
*********
17.11.2021 11:51:15
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
9.
Феромон
17.11.2021 10:42:48
2
5
Съвсем скоро пръта от колелото на кпконпи ще се махне. Ще станете свидетели на законовите нарушения на малката личност. Приморско ще бъде известно не само със строежа на социално-слабите съдии. Има много материали чакаме реакция и се надяваме връзките на парадиращия с тях да бъдат в раирани дрехи и с конфискации.
8.
Ужас
16.11.2021 21:55:38
2
5
Наплашената некадърна администрация и не подкупните тъмнолики гласуват от селата гласуват за тази измислена организация на усвояващите средства.
7.
Mendosa
15.11.2021 20:45:48
0
5
Ае ко става с милти кукера няя ли нещо сеир а у
6.
Лошо ми е
15.11.2021 16:50:47
1
10
Дайте резултата само от Приморско какъв е? За селата е ясно там вървят още джобните схеми от задните входове на импровизираните щабове.
5.
Shee
15.11.2021 11:07:10
3
7
Галето Гечева ще плаче так й се искаше да бъде кметица
4.
До 2
15.11.2021 08:52:03
2
14
Стига леки работи май ти е извратена мисълта. Костума ли е хубав или си го виждала гол, защото за нас е постоянно гол и картината е комична.
3.
Знаем
15.11.2021 08:47:01
4
26
Всички знаем как печели ветеринарния. За съжаление жителите на населените места са просто неграмотни и са купешки. Нямат достойнство и мислят ден за ден. ПП дава явна заявка че и в община Приморско промяната е желана.
2.
П
15.11.2021 07:56:23
13
4
Кмета изглежда много добре
1.
Батката
15.11.2021 07:49:05
6
14
Сицкии цигъни гласухми за бойку.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бивш шофьор на линейка в системата "Миладиноски": Пациент ме молеше като малко дете да го спася! Бивш шофьор на линейка в системата "Миладиноски": Пациент ме молеше като малко дете да го спася! Линейките му са в потресаващо състояние - вратите се отварят сами, няма никаква апаратура, а в хосписите санитарките слагат инжекции, твърди Петко Бонев Проф. Семов: Съсипват отбелязването на 150-годишнината от Априлското въстание от  перверзна русофобия Проф. Семов: Съсипват отбелязването на 150-годишнината от Априлското въстание от перверзна русофобия Бездушно се представят в българските учебници и хвърковатата чета, и клането в Батак, а това в Новоселската църква в Априлци въобще го няма, каза той Властта размаха данъчната секира, Сачева заговори за вдигане и на ДДС Властта размаха данъчната секира, Сачева заговори за вдигане и на ДДС Тя обяви, че такова било желанието на работодателите, но те веднага отрекоха, против са и синдикатите Катастрофа в Бургаско, бъдете особено внимателни Катастрофа в Бургаско, бъдете особено внимателни Инцидентът стана след Свети Влас в посока Варна Камено с нов тенис корт за ученици и жители на общината Камено с нов тенис корт за ученици и жители на общината Обновеното игрище в двора на старото училище е част от усилията на местната власт за активен и здравословен начин на живот Пребиха известен сваляч в Пловдив Пребиха известен сваляч в Пловдив Бил известен като Дон Жуан от Столипиново  Готвач с характер ще има рубрика в "Преди обед" по БТВ Готвач с характер ще има рубрика в "Преди обед" по БТВ След участието си в шоуто Емануел се утвърди като един от най-разпознаваемите млади шеф-готвачи в България – с изчистен и съвременен стил, в който автентичният вкус среща модерната визия Защо глобиха ЦСКА и Левски с общо 6600 лева след дербито Защо глобиха ЦСКА и Левски с общо 6600 лева след дербито Причината е заради поведението на привържениците им в мача между двата отбора  Почина Александър Караджов от БНТ Почина Александър Караджов от БНТ Той оставя след себе си значимо професионално наследство Бургаска състезателка ще представи България на Световното първенство по спортна стрелба Бургаска състезателка ще представи България на Световното първенство по спортна стрелба Спортния форум ще се проведе в Кайро, Египет
Анкара потъна в скръб, самолет с 20 души на борда се разби Анкара потъна в скръб, самолет с 20 души на борда се разби  Нека Аллах се смили над нашите мъченици и техните семейства намерят сили, коментира турският външен министър Хакан Фидан От Брюксел пращат призовки на 17-годишни! Войната идва, приятен апокалипсис От Брюксел пращат призовки на 17-годишни! Войната идва, приятен апокалипсис Цялата "икономика" е една гигантска пирамида от безсмислени дейности, финансирана с кредити. Държат ви на системи като наркоман на игла САЩ отказват визи на дебелаци САЩ отказват визи на дебелаци Това е записано в директива, издадена от администрацията на Тръмп Тази холивудска звезда прости на сина си Тази холивудска звезда прости на сина си Преди 20 години Пиърс Броснан взе трудно решение: да прекъсне всякаква връзка с осиновения си син Кристофър, който по това време имаше наркотична зависимост и не искаше да се лекува САЩ срещу Германия: 16 140 MW срещу 12 MW – технологичният позор на зелена Европа САЩ срещу Германия: 16 140 MW срещу 12 MW – технологичният позор на зелена Европа Докато Америка инвестира в инфраструктура за изкуствен интелект, Германия тъне в зелена идеология и бюрокрация Какво означава този ден и как да използваме енергията му Какво означава този ден и как да използваме енергията му Огледалната дата 11/11 е ден, в който числата образуват визуално и енергийно огледало Затлъстелите чужденци могат да забравят за визи за САЩ Затлъстелите чужденци могат да забравят за визи за САЩ Ще се взима предвид здравето на всеки, който иска да пътува до щатите Германските власти арестуваха мъж, призовавал за убийства на политици Германските власти арестуваха мъж, призовавал за убийства на политици Обвиняемият набирал дарения в криптовалута и публикувал инструкции за направата на експлозиви Нови спекулации за здравето на Путин Нови спекулации за здравето на Путин Кремъл обаче отхвърля всякакви подозрения за заболяване, като ги определя като "измислени“ Почва нов ремонт на магистралата, от утре ще има промяна в движението Почва нов ремонт на магистралата, от утре ще има промяна в движението Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да спазват правилата за движение и разрешената скорост
Мария Захарова, говорител на Външно министерство Мария Захарова, говорител на Външно министерство Заводът на "Райнметал" в България е част от милитаризацията на Европа Виц на деня Виц на деня Полицай спира шофьор:
- Вие сте употребили алкохол!
- Не е вярно, не съм!
- Очите Ви са червени!
- Щом ще се обиждаме, на Вас са Ви клепнали ушите!
Виц на деня Виц на деня - Дядо, какво Ви вдъхновява, та доживяхте до сто години?
- Не разбрах?
- Какво Ви кара да ставате сутрин?
- Ааа, разбрах... вдъхновява ме пикаенето.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Това, което жена може да види с крайчето на окото, ядрено магнитен резонанс, не може да го види.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори