Борисов с оферта: Първият да покани втория да управляват заедно
Това била демократичната логика
Тези, които доведоха хаоса, сега трябва да правят политики. Това обяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов на брифинг след изборите. Според него няма разлика от предните избори, когато водеща бе „Има такъв народ“, а сега се очертава да е „Продължаваме промяната“.
Борисов изрази радост, че „Изправи се.БГ! Ние идваме!“ няма да са в новото Народно събрание.
По-скучен ще е парламентът. Някои говорители ще липсват. Не мога да не се зарадвам. Те ми носега ковчега, радвам се, че сега пак ще са на площада, обясни лидерът на ГЕРБ.
Според него демократичната логика била първият да покани втория да управляват заедно. Лидерът на ГЕРБ обясни, че засега неговата партия била първа сила.
Той се оплака отново, че са били репресирани и било радостно, че останали живи.
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба

Те са психически заболявания, които се характеризират с раздвояване на личността, нарушение на мисловните процеси и емоционалните реакции.
Заболяването най-често се проявява с фантасмагории, налудничевост, честа промяна на мнението, дезорганизираност на мисленето и значителна социална дисфункция.
Според библейските представи у всеки човек живее ангел и дявол, които го подтикват да върши добро или зло,
докато в борисоФ живее само сатаната!
Сульо...Пульо....Атанас и аз заедно с Филанкишията.....
За цената на тока да не говорим :))))))))
Недораслеци,
тати носи,
мама меси......
Да живей, живей труда :)
Зимата ми е интересно какво
ще писукате
Бай СТАВРИ ще покани ББ първи да му стане булка и да си поиграят на Симитлийския кмет
Ново движение набира СИЛА ИББСИ-Изправи се Баце Бай Ставри Идва
Нахъпляриха се от скъпия ток ...
Троловете платени с парите от тока,
ще го духате още няколко месеца!
Иде Радевата зима - Зимата на нашето недоволство!
За това скриха дървата, ама камъните не успяха...
ВМРО - 0,9%
Атака - 0,5%
НОД - 0,5%
ПФ - 0,3%
Кой ще ти се върже, бре?
Който гроб на ГЕРБ копае,
сам в него пада!!
Време е да му смачкат фасона.
Затвора не е чак толкова лошо място.
;)
На победителите, честито.
После и двамата се смяхме докато ни заболяха коремите....