Борисов с оферта: Първият да покани втория да управляват заедно
Това била демократичната логика
Тези, които доведоха хаоса, сега трябва да правят политики. Това обяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов на брифинг след изборите. Според него няма разлика от предните избори, когато водеща бе „Има такъв народ“, а сега се очертава да е „Продължаваме промяната“.
Борисов изрази радост, че „Изправи се.БГ! Ние идваме!“ няма да са в новото Народно събрание.
По-скучен ще е парламентът. Някои говорители ще липсват. Не мога да не се зарадвам. Те ми носега ковчега, радвам се, че сега пак ще са на площада, обясни лидерът на ГЕРБ.
Според него демократичната логика била първият да покани втория да управляват заедно. Лидерът на ГЕРБ обясни, че засега неговата партия била първа сила.
Той се оплака отново, че са били репресирани и било радостно, че останали живи.
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост
Започва възстановяването на уличните настилки по интегрирания воден проект на Несебър
Анелия разкри тайната за перфектна фигура
Шампионка по борба загина след скок от 11-ия етаж заради любовна драма

Те са психически заболявания, които се характеризират с раздвояване на личността, нарушение на мисловните процеси и емоционалните реакции.
Заболяването най-често се проявява с фантасмагории, налудничевост, честа промяна на мнението, дезорганизираност на мисленето и значителна социална дисфункция.
Според библейските представи у всеки човек живее ангел и дявол, които го подтикват да върши добро или зло,
докато в борисоФ живее само сатаната!
Сульо...Пульо....Атанас и аз заедно с Филанкишията.....
За цената на тока да не говорим :))))))))
Недораслеци,
тати носи,
мама меси......
Да живей, живей труда :)
Зимата ми е интересно какво
ще писукате
Бай СТАВРИ ще покани ББ първи да му стане булка и да си поиграят на Симитлийския кмет
Ново движение набира СИЛА ИББСИ-Изправи се Баце Бай Ставри Идва
Нахъпляриха се от скъпия ток ...
Троловете платени с парите от тока,
ще го духате още няколко месеца!
Иде Радевата зима - Зимата на нашето недоволство!
За това скриха дървата, ама камъните не успяха...
ВМРО - 0,9%
Атака - 0,5%
НОД - 0,5%
ПФ - 0,3%
Кой ще ти се върже, бре?
Който гроб на ГЕРБ копае,
сам в него пада!!
Време е да му смачкат фасона.
Затвора не е чак толкова лошо място.
;)
На победителите, честито.
После и двамата се смяхме докато ни заболяха коремите....