Борисов с оферта: Първият да покани втория да управляват заедно
Това била демократичната логика
Тези, които доведоха хаоса, сега трябва да правят политики. Това обяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов на брифинг след изборите. Според него няма разлика от предните избори, когато водеща бе „Има такъв народ“, а сега се очертава да е „Продължаваме промяната“.
Борисов изрази радост, че „Изправи се.БГ! Ние идваме!“ няма да са в новото Народно събрание.
По-скучен ще е парламентът. Някои говорители ще липсват. Не мога да не се зарадвам. Те ми носега ковчега, радвам се, че сега пак ще са на площада, обясни лидерът на ГЕРБ.
Според него демократичната логика била първият да покани втория да управляват заедно. Лидерът на ГЕРБ обясни, че засега неговата партия била първа сила.
Той се оплака отново, че са били репресирани и било радостно, че останали живи.
Тръмп изригна срещу Техеран: Още една грешка и заличавам Ислямската република от картата!
Как да използваме климатика през лятото, за да пестим енергия и да не се развали
Практични съвети срещу лед във фризера: Как да го размразите бързо и да го запазите чист по-дълго
Вижте как шофира този безразсъден водач
Имотният октопод във Варна е огромен, имаме три следи за Пепи Еврото: Проговори главният секретар на МВР
Онлайн пазаруването в ЕС поскъпва: Влиза мито от 3 евро за малките пратки
Вдигнаха въздушна линейка за мъж, паднал от 4 метра височина
Направих бисквитена торта – вместо да редя бисквитите, ги сложих прави във формата: Стана нещо уникално!
„Миризмата на смърт вече се усеща“: Адът във Венецуела няма край: Над 50 000 души са в неизвестност
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота

Те са психически заболявания, които се характеризират с раздвояване на личността, нарушение на мисловните процеси и емоционалните реакции.
Заболяването най-често се проявява с фантасмагории, налудничевост, честа промяна на мнението, дезорганизираност на мисленето и значителна социална дисфункция.
Според библейските представи у всеки човек живее ангел и дявол, които го подтикват да върши добро или зло,
докато в борисоФ живее само сатаната!
Сульо...Пульо....Атанас и аз заедно с Филанкишията.....
За цената на тока да не говорим :))))))))
Недораслеци,
тати носи,
мама меси......
Да живей, живей труда :)
Зимата ми е интересно какво
ще писукате
Бай СТАВРИ ще покани ББ първи да му стане булка и да си поиграят на Симитлийския кмет
Ново движение набира СИЛА ИББСИ-Изправи се Баце Бай Ставри Идва
Нахъпляриха се от скъпия ток ...
Троловете платени с парите от тока,
ще го духате още няколко месеца!
Иде Радевата зима - Зимата на нашето недоволство!
За това скриха дървата, ама камъните не успяха...
ВМРО - 0,9%
Атака - 0,5%
НОД - 0,5%
ПФ - 0,3%
Кой ще ти се върже, бре?
Който гроб на ГЕРБ копае,
сам в него пада!!
Време е да му смачкат фасона.
Затвора не е чак толкова лошо място.
;)
На победителите, честито.
После и двамата се смяхме докато ни заболяха коремите....