×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Макрон ще посрещне Зеленски на 17 ноември в Париж
  • Премиерът свиква извънредно Съвета по сигурността заради особения управител на „Лукойл“
  • Британската медия Би Би Си поднесе извиненията си на американския президент Доналд Тръмп
  • България посреща мощи и светини на Св. Гавриил Ургебадзе
  • Очаква ни слънчев петък
  • Две деца починаха след хранително отравяне в туристически квартал на Истанбул
  • Освободиха под съдебен надзор жена, задържана за обира в Лувъра
  • Премиерът ще връчи държавната награда „Св. Паисий Хилендарски“ на проф. Христо Йоцов
  • В Испания разбиха мрежа за трафик на непълнолетни мигранти
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

След вота: ДПС не потвърждават подкрепата си за Герджиков, подават ръка на всички


След вота: ДПС не потвърждават подкрепата си за Герджиков, подават ръка на всички
Мустафа Карадайъ отбеляза рекордно ниската избирателна активност
Тема в развитие
Инфарктни часове: Кой ще вземе последните два мандата, вижте всички възможности Как се промени картата на Бургаска област след вота (ОБНОВЕНА) „Продължаваме промяната“ завладя Несебър, следват ГЕРБ и ИТН При 61% протоколи от ЦИК: ГЕРБ се приближава до ПП, БСП изпреварва ИТН При 98,99 %: ПП печели изборите в Бургаско, ще има изненади при разпределянето на мандатите ГЕРБ запази Малко Търново, втори са ПП При 43% протоколи от ЦИК: ПП е първа сила с 26%, ГЕРБ взима 21.4, трета е ДПС На финалната права: ГЕРБ скъсява дистанцията с ПП, ДБ изпуска мандата си в Бургас ДПС и Карадайъ обират гласовете в чужбина "Продължаваме промяната" печели 28% от гласовете в Бургас, а ГЕРБ -23,84% При 46 % преброени гласове: БСП настигна ИТН, ПП запазва преднината си пред ГЕРБ Къде отидоха гласовете на ИТН 38 %: БСП започна леко да покачва резултата си 31 % от гласовете в Бургаско са преброени: ГЕРБ топи преднината на ПП Изненадващ победител в Поморие "Продължаваме промяната" спечели на финала в Карнобат ПП печели изборите на база 100% паралелно преброяване 20 % от гласовете в Бургаско са преброени: ПП дръпна с 5 пункта ГЕРБ спечели и Приморско ДПС си запази Сунгурларе БСП е първа политическа сила в Созопол РИК-Бургас преброи 10 %: ПП води с 31,38 %, ГЕРБ – 26,77 %, ИТН – 9,97 % За първи път от 7 години: ДПС бие ГЕРБ в Айтос Интригуваща битка в Карнобат: ПП, ГЕРБ и БСП се борят за първото място Кирил Петков: Аз съм кандидатът за премиер, но това не е червена линия, нужно е коалиционно правителство ГЕРБ остава първа политическа сила в Средец В Царево ГЕРБ удържа първото място, ПП срина ИТН и ДБ След вота: ДПС не потвърждават подкрепата си за Герджиков, подават ръка на всички При 60 % преброени протоколи в Поморие: ПП води с няколко пункта на ГЕРБ Без изненада: ДПС бие със смазваща преднина в Руен Корнелия Нинова: В БСП не обсъждаме въпроса за оставки ПП дърпа с 3% пред ГЕРБ, БСП пада под ДПС според две паралелни преброявания Първи резултати от Бургас: Слави бие в затвора Борисов с оферта: Първият да покани втория да управляват заедно Беновска подари „големи топки“ на Кирил Петков и Асен Василев Първо във Флагман.бг: Новите депутати от Бургас и голямата изненада на прага на 47-то НС Румен Радев с първи коментар: Резултатите показаха решимостта на обществото ни да скъса с корупцията Обрат на върха според „Галъп“: Формацията на Кирил Петков повежда с 2% пред ГЕРБ Първи данни след вота: ГЕРБ води с малко пред ПП, Радев отива на балотаж с Герджиков
виж още
скрий
14 Ноември 2021, Неделя, 22:59 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ

Били готови да разговарят с всяка парламентарна група

ДПС е готова да разговаря с всички в следващия парламент. Това обяви председателят на партията Мустафа Карадайъ.

След въпрос кого ще подкрепят на втория тур на президентския вот, Карадайъ заяви, че трябва да изчакат окончателните резултати. Всъщност резултатите са ясни – на балотаж отиват Румен Радев и Анастас Герджиков, като разликата между двамата е огромна – около 50 на 23%.

Досега от ДПС правеха заявки, че биха подкрепили Герджиков. Затова днешното шикалкавене на Карадайъ изглежда странно. Репортерка му зададе неколкократно въпроса за втория тур, но той повтори, че ще чакат окончателния резултат от първия.

Председателят на ДПС отбеляза рекордно ниската избирателна активност. 

 

 




3
Коментара
3
Коментара по темата
3.
Турчин
16.11.2021 16:59:20
0
0
До кога ще мълчат .След 20 години българите ще са малцинство.
2.
Dimitar
15.11.2021 08:45:11
1
4
Тия маймуни вън от България
Искат да направят и България като тоалетна
тия аборигени
1.
Иван
14.11.2021 23:06:44
5
11
Мюсюлманските маймуни от ДПС да мъчат!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Зелена светлина от Лондон за особения управител на „Лукойл“, изборът му съгласуван и с US властите Зелена светлина от Лондон за особения управител на „Лукойл“, изборът му съгласуван и с US властите Ако в Обединеното кралство не ги устройваше името и компетенциите на Румен Спецов, дерогация нямаше да има, коментира депутат от БСП Ивайло Мирчев: Трябваше да питаме Еврокомисията за особения управител на „Лукойл“ Ивайло Мирчев: Трябваше да питаме Еврокомисията за особения управител на „Лукойл“ Нужен е конкурс за тази длъжност, коментира той Изборът на Румен Спецов за особен управител на "Лукойл" бил изненадващ Изборът на Румен Спецов за особен управител на "Лукойл" бил изненадващ Това не е лесен бизнес. Много малко хора в света се занимават с търговия на петрол, коментира енергиен експерт  Братя Аргирови: Преходът ще свърши за всеки индивидуално Братя Аргирови: Преходът ще свърши за всеки индивидуално България се развива въпреки някои хора, коментира пък композиторът Стефан Димитров Покъртителни кадри изплуваха след трагедията с АТВ-то в Слънчев бряг Покъртителни кадри изплуваха след трагедията с АТВ-то в Слънчев бряг На тях се вижда как 18-годишният младеж навлиза в насрещното движение, а когато вижда кола срещу себе си - ускорява скоростта Тласка ли ни Бюджет 2026 към фалит по румънския и гръцкия сценарий? Депутат заговори за война Тласка ли ни Бюджет 2026 към фалит по румънския и гръцкия сценарий? Депутат заговори за война Депутат попита Атанас Зафиров защо е заложен нов ръст на заплатите в администрацията и как се живее с 620 евро или 1213 лева, а вицепремиерът се ядоса Румен Спецов ще спасява бургаската рафинерия от американските санкции Румен Спецов ще спасява бургаската рафинерия от американските санкции Министърът на правосъдието Георги Георгиев съобщи, че от вчера има и нов допълнителен риск КЗП проверява СОС за спекула с цените за паркиране в София КЗП проверява СОС за спекула с цените за паркиране в София Комисията стартира проверка на ЦГМ и Столична община заради двойните цени в синята и зелената зона от 2026 г. и възможни нарушения при ценообразуването. Как самосаботажът оставя дори най-привлекателните хора сами Как самосаботажът оставя дори най-привлекателните хора сами Собственият ви ум може да е проблемът, който държи любовта далече от вас Жечо Станков: Обезпечихме ключова дерогация от Великобритания Жечо Станков: Обезпечихме ключова дерогация от Великобритания „Това беше основна моя задача като министър“, допълни той
2-годишно дете почина след упойка в стоматологична клиника до България 2-годишно дете почина след упойка в стоматологична клиника до България В съседна Румъния се случи голяма трагедия Искрен Иванов: Санкциите срещу „Лукойл“ удрят повече Европа, отколкото Русия Искрен Иванов: Санкциите срещу „Лукойл“ удрят повече Европа, отколкото Русия Анализаторът е категоричен, че Тръмп не желае да влиза в пряк военен сблъсък с Москва, защото това би било равносилно на Трета световна война Учителите не успяха, но Тейлър Суифт върна Шекспир на мода Учителите не успяха, но Тейлър Суифт върна Шекспир на мода Тя извади от нафталина един символ на трагичната женственост, за да го поднесе на поколение, което общува с емотикони и трийсетсекундни клипове. Това не е просто жест – това е културен акт Тръмп иска официално разследване на връзките на Епстийн с Бил Клинтън Тръмп иска официално разследване на връзките на Епстийн с Бил Клинтън Клинтън отдавна е подложен на разследване за връзките си с Епстийн и е летял с частния му самолет, въпреки че никога не е бил обвиняван в нарушения по скандала Драма с български бизнесмен в Австрия, обвиниха го в голямо престъпление Драма с български бизнесмен в Австрия, обвиниха го в голямо престъпление Поръчител е на пожар? Обучение на 3000 палестински полицаи от Газа обмислят от ЕС Обучение на 3000 палестински полицаи от Газа обмислят от ЕС Предложението ще се обсъди от министрите на външните работи на Европейския съюз през следващата седмица Трагедия в Истанбул: Майка и две деца починаха, след като яли популярна улична храна Трагедия в Истанбул: Майка и две деца починаха, след като яли популярна улична храна Семейството, което пребивавало в района Фатих, било спешно откарано в болница, но двете деца на 6 и 3 години починали Медведев: Съдбата на Зеленски е като гноен цирей Медведев: Съдбата на Зеленски е като гноен цирей Съдбата му е предопределена и "скалпелът на историята вече виси над него“, написа заместник-председателят на Съвета за сигурност на Русия Тези четири държави от ЕС отказват да приемат мигранти Тези четири държави от ЕС отказват да приемат мигранти Страните членки Унгария, Чешката република, Словакия и Полша, няма да се подчинят на Брюксел Кои са местата в Европа където най-много използват AI Кои са местата в Европа където най-много използват AI Европейският съюз е начело в приемането на ИИ, особено най-богатите му страни, се казва в доклад
Бойко Борисов Бойко Борисов Ще имаме дерогация за Лукойл от САЩ, чичо ми зад Океана каза Виц на деня Виц на деня Какво е нужно на една жена да ви скапе петъка за една минута?
-Да е петък и да има една минута.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си говорят:
- Хич не ме интересува кой колко пари има! Важното е колко ми дава.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Някои индиански племена вярват, че ако ядеш мечка ще бъдеш силен и смел. Ако ядеш пума ще бъдеш хитър и бърз. Мисля си, ние дали не ядем прекалено много овче и свинско?
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори