Обрат на върха според „Галъп“: Формацията на Кирил Петков повежда с 2% пред ГЕРБ
ИТН и ДБ падат твърдо под ДПС
„Продължаваме промяната“ (ПП) може да се окаже първа сила след парламентарния вот. Нов езкитпол на „Галъп“ дава 25.7% на формацията на Кирил Петков. ГЕРБ изостава на 23.5%.
От социологическата агенция все пак уточняват, че разликата не е непреодолима.
Трета сила си остава БСП - 14.5%, а четвърта е ДПС - 10.2. Следват "Има такъв народ" - 8% и "Демократична България" - 6.9. "Възраждане" може наистина да прескочи бариерата - тя вече е с 4.2%.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Казали са ти, че трябва да си разочарована- има огромна разлика!
А казаха ли ти поне ЗАЩО трябва да си разочарована или кой обръща внимание на такива подробности!!
па ли са у канало
релсата ,релсатааааа
е надеждата Ви
Хайде наздраве първите 3-ма спечелиха.
Така се радвахте и на доста еднодневки.
Убийствена радева зима ни очаква, населението ще се стопи доста, Терминал 2 пак ще стане актуален!
Очаквайте сметките за тока, за хляба видяхте ....
Виденовата зима №2 е в действие!
Тогава очаквахте Сполуката, сега Промяната.
За Прокопи и бандата му ще има и Сполука и Печалба, а за народа изсъхнал, педалски х0й от канадските инстанбулци...
Вече го духахте на Баце, време е да го налапате на Румчо
Няма как да имаме стабилно правителство..
Радев да не бърза да се радва.
Никаква вяра нямам нито на Кирчо нито на Тиквун.
Машините на Мустафата победиха !
Искам да кажа, че се извинявам за всичко което написах срещу Румен Радев и партиите на промяната. Аз всъщност ГЕРБ не ги обичам, просто така трябваше да пиша. Аз всъщност обичам Румен Радев и харвардските възпитаници! Наистина, не лъжа...