Обрат на върха според „Галъп“: Формацията на Кирил Петков повежда с 2% пред ГЕРБ
ИТН и ДБ падат твърдо под ДПС
„Продължаваме промяната“ (ПП) може да се окаже първа сила след парламентарния вот. Нов езкитпол на „Галъп“ дава 25.7% на формацията на Кирил Петков. ГЕРБ изостава на 23.5%.
От социологическата агенция все пак уточняват, че разликата не е непреодолима.
Трета сила си остава БСП - 14.5%, а четвърта е ДПС - 10.2. Следват "Има такъв народ" - 8% и "Демократична България" - 6.9. "Възраждане" може наистина да прескочи бариерата - тя вече е с 4.2%.
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас
Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните
Константин Стойков с дебют на ринга на ELITBET MAX FIGHT 66 в Бургас срещу опасния Чарли Даинес
Челен сблъсък между две тротинетки в Оризаре прати 16-годишен в болница със счупена ръка
Нелепа драма в Приморско: 85-годишен турист се опита да плува и се удави в басейн
Спряха спешната евакуация на кораби през Ормузкия проток след експлозии
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Дневен хороскоп за 26 юни 2026: Важни решения за Девата, късмет за Рибите
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“

Казали са ти, че трябва да си разочарована- има огромна разлика!
А казаха ли ти поне ЗАЩО трябва да си разочарована или кой обръща внимание на такива подробности!!
па ли са у канало
релсата ,релсатааааа
е надеждата Ви
Хайде наздраве първите 3-ма спечелиха.
Така се радвахте и на доста еднодневки.
Убийствена радева зима ни очаква, населението ще се стопи доста, Терминал 2 пак ще стане актуален!
Очаквайте сметките за тока, за хляба видяхте ....
Виденовата зима №2 е в действие!
Тогава очаквахте Сполуката, сега Промяната.
За Прокопи и бандата му ще има и Сполука и Печалба, а за народа изсъхнал, педалски х0й от канадските инстанбулци...
Вече го духахте на Баце, време е да го налапате на Румчо
Няма как да имаме стабилно правителство..
Радев да не бърза да се радва.
Никаква вяра нямам нито на Кирчо нито на Тиквун.
Машините на Мустафата победиха !
Искам да кажа, че се извинявам за всичко което написах срещу Румен Радев и партиите на промяната. Аз всъщност ГЕРБ не ги обичам, просто така трябваше да пиша. Аз всъщност обичам Румен Радев и харвардските възпитаници! Наистина, не лъжа...